sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

Gość Filip_3P   
Gość Filip_3P

...

Edytowano przez Filip_3P
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_3P   
Gość Filip_3P

...

Edytowano przez Filip_3P
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_3P   
Gość Filip_3P

...

Edytowano przez Filip_3P
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć

pytania dla tych wszystkich którzy zamontowali przedni napę do swojej 60 :

jak zmienił się promień skrętu z napędem?

jak poprawiły się właściwości siły uciągu w pracach polowych?

i jakie mosty waszym zdaniem są najlepsze w przednim napędzie?

dziękuje za pomocne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian1014    45

Kolego promień skrętu w porównaniu do oryginalnej osi zmienił się diametralnie na gorsze( mam na myśli most od robura) ale w pracach polowych ciągnik zrobił się bardziej mobilny, zwiększył się uciąg, wiadomo to tak jakby w dowolnym ciągniku orać bez napędu na przód i nagle go włączyć, widoczna różnica. Mogę jeszcze tylko powiedzieć że to Tura most od Robura wystarcza i nawet tona na przodzie mu nie straszna (tylko najlepiej jeszcze zainwestować w wspomaganie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monter88    0

Witam

 

Jestem tu nowy - witam szanownych użytkowników. Przepraszam że od razu z grubej rury ale potrzebuję namiar do użytkownika janusz72. Interesuje mnie jego przystawka łańcuchowa (opis ze strony 66)

 

pozdrawiam

monter88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eresik09    0

Witam wszystkich.Mam pytanie czy ktoś kombinowal z przodem z fortscritta zt303? pytam bo ma zwolnice i można tani wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam29    0

A myslales nad roztawem kol ktore beda szerzej niz z tylne. Tak wiec mysle ze masz juz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecek92    3

Co do szerokości przodu wzgledem tyłu to żaden problem ja dorwałem most z przekładnią planetarną która była ok 10cm szersza jak tył ale co to za problem skoro można na tylnych felgach  zmieniać ET przekracając gwiazde felgi... 

j5ytasl9fVbd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecek92    3

przy takim co ma zamocowany podwójny krzyżak na półosiach... wtedy można dodatkowo spiłować ograniczniki, w granicach rozsądku... Jeżeli nie będzie przednia oś obciążona siłą nośną <tur, przedni tuz> to można dać z auta terenowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sup321    13

Ktoś może ma założonego tura na ciągniku z mostem  od uaza. Czy wytrzymuje takie obciążenie? Jak jest z promieniem sketu - pogorszył się mocno niż w orginalnej osi ?

Edytowano przez Sup321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

A co powiecie o tylnym moście robura i zwrotnicach stara? grucha jest taka sama jak w przednim od robura nie wiem jak z mechanizmem różnicowym. Myśle ze łatwiej będzie dopasować do tego mostu zwrotnice od stara. półosie wydają sie takie same. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruktaf    0

Nie ma sensu kombinować bo skręt będzie bardzo mały taki jak u stara, półośki trzeba przerabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eresik09    0

Z skrętem nie jest źle.Star jest o wiele dłuższy jak 60-tka i ten promień zawracania też spory.

Poza tym przy dużych kołach i tak byś nie skręcił bardzo mocno ponieważ koło będzie kolidowało z blokiem lub innym osprzętem.Jak u mnie o alternator w 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaku1990    1

no to pewnie że gdy jest załączony to silnik ma trochę ciężej ?a jaki koszt całkowity założenia przedniego napędu z częściami oczywiście?

Edytowano przez zaku1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasinator666    108

Zapewniam, że spalanie nie wzrośnie- najwyżej zmaleje. Bez napędu ciągnik potrafi się zakopać lub łapać poślizg, a z napędem idzie bez problemu,więc robota idzie sprawniej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani c360 ma wyjście na przedni napęd było to już tyle razy omawiane poruszane że czytając wasze wpisy normalnie się nie chce, ruszcie myszką poczytajcie starsze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaku1990    1

ok już spokojnie może ktoś jest nowy i do końca się w tym nie orientuje tak ???

A co do tego spalania to dobrze wiedzieć bo sam się zastanawiałem nad przednim napędem,choć myślałem że spalanie może wzrosnąć.

Edytowano przez zaku1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj