Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedni napęd do C-360 [połączone]

1693 odpowiedzi na ten temat

#621 Share dominik1007

dominik1007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 16:50

Przedni napęd do C-360 [połączone] Producent mojego "przodku" ma w swojej 60 taki sam i ma tura i wytrzymuje.Pozostali jego klienci nie zgłaszali usterek(z jednym z nich jestem w stałym kontakcie telefonicznym) a oni mają kolejne zamówienia także bez obaw, wytrzyma. A jak nie wytrzyma to puści :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przedni napęd do C-360 [połączone] Dzisiaj, 05:04
  •  

#622 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 23:25

Przedni napęd do C-360 [połączone] Dokładnie. Konkretne i rzeczowe podejście do sprawy. :)
KPK Kumurun Team

#623 Share tech132

tech132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 01 luty 2012 - 12:56

Przedni napęd do C-360 [połączone] Witam może się komuś przyda .A oto wymiary przystawki. Tryb ma wystawać do góry 48 do50mm .
wysokśc 17 cm
szerokośc 24 cm
grubosc to znaczy odleglosc między przednią a tylna czescia ''na zewnątrz''12cm
wymiary podstawy
szer 25
dł 20 cm
podstawa i boczne sciany sa z blachy 8 mm .pozostałe z6mm
wałek to półoś prawa od 330 o grubości 40mm wraz z sprzegiełkiem od włonczania blokady mechanizmu różnicowego c330 , widełki takrze od 330
tryb 48 zebów ma 20cm i 4mm ipochodzi ze skrzyni od 360 . Może ktoś z was zrobi rysunek ,albo doda inną konstrukcję przystawki .
Panowie podajcie konkrety a nie spieracie się ciągle ,może ktoś z was ma dojście do tanich mostów od uaz ,robura lub stara.Musimy sobie pomagać jak tanim kosztem zmodernizować nasze ursusy .Nie którzy z foru patrzą jak zarobić na takiej przeróbce /4x4 / i nie podzielą się wiedzą na ten temat.W razie pytani proszę pisać na forum ,na PW tylko w konieczność

#624 Share Henryk2010

Henryk2010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 luty 2012 - 19:47

Witam może się komuś przyda .A oto wymiary przystawki. Tryb ma wystawać do góry 48 do50mm .
wysokśc 17 cm
szerokośc 24 cm
wymiary podstawy
szer 25
dł 20 cm
wałek to półoś prawa od 330 o grubości 40mm wraz z sprzegiełkiem od włonczania blokady mechanizmu różnicowego c330 , widełki takrze od 330
tryb 48 zebów ma 20cm i 4mm ipochodzi ze skrzyni od 360 . Może ktoś z was zrobi rysunek ,albo doda inną konstrukcję przystawki .
Panowie podajcie konkrety a nie spieracie się ciągle ,może ktoś z was ma dojście do tanich mostów od uaz ,robura lub stara.Musimy sobie pomagać jak tanim kosztem zmodernizować nasze ursusy .Nie którzy z foru patrzą jak zarobić na takiej przeróbce /4x4 / i nie podzielą się wiedzą na ten temat.W razie pytani proszę pisać na forum ,na PW tylko w konieczność

Witaj Tech132.Wytlumacz mnie i innym(na podstawie fizyki i matematyki),jak zamontujesz kolo 48zebow?Skoro najwieksze,to44zeby,a dlgosc na tym odcinku,to16cm i wysokosc48mm(tyle wchodzi w skrzynie).Dlugosc otworu w skrzyni-orginal,to 16,5cm.Jezeli powiekszysz fabryczny otwor,to oslabisz konstrukcje skrzyni.Wiec,gdzie tu jakakolwiek logika?Mam kola44zeby,i 48zebow i w przeciwienstwie do Ciebie wiem,co pisze.Czlowieczku!Sprawdz u siebie na wlasne oczy,a potem zastanow sie,bo piszesz mega idiotyzmy zaczerpniete od rownych sobie.Prosze nie osmieszaj sie i reszty wsi.Bo nie wszyscy sa na Twoim poziomie.Jak chcesz,to Ci przesle fotki tych kol zebatych i otworu w szkrzyni,bo Ty ich chyba nigdy nie widziales.Kolo49z nie istnieje w Ursusie C-360,C-330,C-4011.U nas sa przednie napedy Uaz,Star660 po 600zl.Wiec?

#625 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2012 - 20:57

Przedni napęd do C-360 [połączone] Z tego co wynika z opisu, koło wchodzi tylko w części do skrzyni- jakieś 4-5 cm, wiec wszystko się zgadza.

#626 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 01 luty 2012 - 21:23

Witaj Tech132.Wytlumacz mnie i innym(na podstawie fizyki i matematyki),jak zamontujesz kolo 48zebow?Skoro najwieksze,to44zeby,a dlgosc na tym odcinku,to16cm i wysokosc48mm(tyle wchodzi w skrzynie).Dlugosc otworu w skrzyni-orginal,to 16,5cm.Jezeli powiekszysz fabryczny otwor,to oslabisz konstrukcje skrzyni.Wiec,gdzie tu jakakolwiek logika?Mam kola44zeby,i 48zebow i w przeciwienstwie do Ciebie wiem,co pisze.Czlowieczku!Sprawdz u siebie na wlasne oczy,a potem zastanow sie,bo piszesz mega idiotyzmy zaczerpniete od rownych sobie.Prosze nie osmieszaj sie i reszty wsi.Bo nie wszyscy sa na Twoim poziomie.Jak chcesz,to Ci przesle fotki tych kol zebatych i otworu w szkrzyni,bo Ty ich chyba nigdy nie widziales.Kolo49z nie istnieje w Ursusie C-360,C-330,C-4011.U nas sa przednie napedy Uaz,Star660 po 600zl.Wiec?

u Was są kompletne napędy po 600 złw to wątpię, pewnie same mosty, wyprowadz mnie z błędu jeżeli się mylę

Witam  może się komuś przyda .A oto wymiary przystawki.  Tryb ma wystawać do góry 48 do50mm .
wysokśc 17 cm
szerokośc 24 cm
wymiary podstawy
szer 25
dł 20 cm
wałek to półoś prawa od 330 o grubości 40mm wraz  z sprzegiełkiem od włonczania blokady mechanizmu różnicowego c330  , widełki takrze od 330

napisz do jakiego mostu ta przystawka, robur, uaz czy star?

#627 Share Henryk2010

Henryk2010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 luty 2012 - 21:35

Przedni napęd do C-360 [połączone] .

Edytowany przez Henryk2010, 12 luty 2012 - 13:40.

#628 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 02 luty 2012 - 09:35

Przedni napęd do C-360 [połączone] na allegro można dostać taniej
a największą trudnością jest zrobienie przystawki i w tej przystawce koło nie wchodzi całe w skrzynię jak sugerowałeś
i nie potrzeba nam w tej dyskusji nerwusów którzy obrażają innych, więc proszę w postach zachować większą powściągliwość

#629 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 02 luty 2012 - 10:06

Przedni napęd do C-360 [połączone] również sie zgadzam, ten nerwus potrafi tez wypisywać obelgi na pw.. ale jak mu to ulży to niech pisze :lol:

Edytowany przez milanreal1, 03 luty 2012 - 11:55.
cytowanie poprzedniego posta

znalazłem to czego szukałem ..:)))

#630 Share bos124

bos124

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 luty 2012 - 12:06

Przedni napęd do C-360 [połączone] Czytajcie najnowszy Rolniczy Przegląd Techniczny jest nowy artykuł o napędach od Uaza,Aro o budowie przystawki.
Producent prystawki nie chciał podać adresu tylko pisze że w gminie Ryki się znaduje.Przeczytajcie warto!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#631 Share dominik1007

dominik1007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 02 luty 2012 - 12:24

Przedni napęd do C-360 [połączone] ja właśnie od nich mam napęd, a jakby ktoś miał skany tych artykułów to bardzo proszę na maila crazydomi@wp.pl bo jestem ciekaw

co oni tam piszą,może jakieś ulepszenia wprowadzili

#632 Share Grzegorz2507

Grzegorz2507

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 02 luty 2012 - 15:02

Przedni napęd do C-360 [połączone] tez poprosze: grzesiek25071993@wp.pl

#633 Share Henryk2010

Henryk2010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 02 luty 2012 - 15:20

na allegro można dostać taniej
a największą trudnością jest zrobienie przystawki i w tej przystawce koło nie wchodzi całe w skrzynię jak sugerowałeś
i nie potrzeba nam w tej dyskusji nerwusów którzy obrażają innych, więc proszę w postach zachować większą powściągliwość

Polonisto od nagłej smierci. Udowodnij mi jedno zdanie w, ktorym jest napisane ,ze całe koło miesci sie w skrzyni. NAUCZ SIE POPRAWNIE CZYTAC, a potem myslec i pisac na ten temat. Bo w płodzeniu bajek masz talent. A "picaj" jest taki sam jak Ty. Ortografia sie kłania Panowie a o interpunkcji nie wspomne. Kolega buszmen ma piękne motto: Nigdy nie dyskutuj z glupcem, bo pokona cie swoim doświadczeniem i sprowadzi do swego poziomu.

+10% na ochłoniecie

Edytowany przez milanreal1, 03 luty 2012 - 11:52.

#634 Share tech132

tech132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 02 luty 2012 - 16:26

Przedni napęd do C-360 [połączone] Witam
Hendryk2010 masz racje co do szlifowania otworu w skrzyni biegów ,ale to nie osłabia konstrukcji .A co do wielkości tryba to nie .Takie koła są w ursusie /49/a /51/w zetorze z oryginalnej przystawki .Wiem że ty dorabiasz na handel przystawki z żeliwa ale trochę inaczej skontrowane i dlatego nie chcesz od siebie dać publik jak taką przystawkę zrobić .Po prostu liczy się kasa i naskakiwanie na wszystkich co coś wnoszą na ten temat napędów.

Ta przystawka pasuje do mostu robura

#635 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 02 luty 2012 - 17:05

Przedni napęd do C-360 [połączone] henryk palancie, dla ciebie CELOWO nie stosuje ortografii

+10% na ochłonięcie

Edytowany przez milanreal1, 03 luty 2012 - 11:50.

znalazłem to czego szukałem ..:)))

#636 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 02 luty 2012 - 17:25

Przedni napęd do C-360 [połączone] Panowie,może więcej techniki a mniej łaciny?Macie problem,umówcie się i przedyskutujcie między sobą pięściami
a nie zaśmiecajcie forum błotem.

#637 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 02 luty 2012 - 17:30

Przedni napęd do C-360 [połączone] też tak myśle lepiej kupić inny ciągnik z 4x4 niż 60-siątkie można zetora 7245 lub inny

#638 Share Tomekrolnik

Tomekrolnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 luty 2012 - 18:58

Seweryn20 ma racje, moc nie ma znaczenia porównując z autami. Moment zabije wszelkie wały i koła zębate.
Na luźnej glepie może zda egzamin ale do tura odradzam.
Dodany obrazek
taką ośkę ukręciłem 4 razy
może da wam to do zrozumienia ze uaz to pikuś do bron lub lekkiego pługa ale do ostrej roboty wymięka i tura nie wolno podczepić

Kolego jesli nie jest wszystko zgrane tzn przod z tylem w 100% to tak sie dzieje niestety. U mnie kola przednie i tylne ida rowno i jeszcze nic nigdy sie nie urwalo...

#639 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 02 luty 2012 - 20:39

Polonisto od nagłej smierci. Udowodnij mi jedno zdanie w, ktorym jest napisane ,ze całe koło miesci sie w skrzyni. NAUCZ SIE POPRAWNIE CZYTAC, a potem myslec i pisac na ten temat. Bo w płodzeniu bajek masz talent. A "picaj" jest taki sam jak Ty. Ortografia sie kłania Panowie a o interpunkcji nie wspomne. Kolega buszmen ma piękne motto: Nigdy nie dyskutuj z glupcem, bo pokona cie swoim doświadczeniem i sprowadzi do swego poziomu.

kolega Buszmen ma takie motto"Dyskusja z idiotą nie ma żadnego sensu, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona, ponieważ ma większe doświadczenie w tego rodzaju bojach" lub coś podobnegostrasznie obrażalski jesteś kolego i narwany do tegojeżeli to prawda co koledzy piszą, że produkujesz te przystawki to podziel się tą wiedzą, a jeżeli nie to opuść to forum, poradzimy sobie bez Ciebie,jeszcze jedno, jezeli produkujesz te napędu na moście od uaza to to sprzęgło kłowe powinno być jakoś osłonięte, a najlepiej umiejscowione w środku przystawki i najpoważniejszy błąd to brak jakiegokolwiek sprzęgła przeciążeniowego, montuj takie od Mtz i będzie git

Edytowany przez prometeusz, 02 luty 2012 - 21:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#640 Share rafal0

rafal0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo-mechanizacja,

Napisany 02 luty 2012 - 20:46

Edytowany przez rafal0, 02 luty 2012 - 20:50.