Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedni napęd do C-360 [połączone]

1693 odpowiedzi na ten temat

#501 Share dominik1007

dominik1007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 17:29

Przedni napęd do C-360 [połączone] ja również jestem zainteresowany tym artykułem crazydomi@wp.pl pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przedni napęd do C-360 [połączone] Dzisiaj, 12:14
  •  

#502 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 grudzień 2011 - 19:04

Przedni napęd do C-360 [połączone] ;p

Edytowany przez Eduardo, 26 sierpień 2012 - 18:46.

#503 Share ppawel2000

ppawel2000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 22:29

Przedni napęd do C-360 [połączone] ok postaram się wam pomóc ale dopiero po świętach gdy przyjadę do domu.

#504 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 22 grudzień 2011 - 10:47

Przedni napęd do C-360 [połączone] byłbym wdzieczny bo to co kolega eduardo" podał jest niepełne, a bardzo mnie to interesuje , bo most od stara mam na wyciagniecie ręki, nie to co od robura.. no i solidniejszy jest niz roburowski bo pod turem by spokojnie wytrzymał ;)
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#505 Share bloto92

bloto92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 14:42

Przedni napęd do C-360 [połączone] Witam
Interesuje mnie przystawka do przedniego napędu C 360 pasująca do mostu uaza. Czy ona pracuje podczas jazdy przez cały czas? czy można ten napęd odłączyć a włączać w razie potrzeby? Czy mógłbym otrzymać projekt wykonania takiej przystawki? w ostatczeności w jakiej miejscowości mógłbym otrzymać tą przystawkę i za ile?

#506 Share jarekstryszawa

jarekstryszawa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Zainteresowania:http://jarekstryszawa.w.interia.pl

Napisany 29 grudzień 2011 - 15:01

Przedni napęd do C-360 [połączone] [numer telefonu] próbuj dzwonić na ten numer, mam jeszcze jeden w razie potrzeby. Z tego co mi gość powiedział to wał na przód kręci się cały czas, a odpięcie napędu następuje w tańszej wersji przez wyłączenie sprzęgiełek półosi przedniego mostu (trza jednak wysiąść z ciągnika). Za dopłata może być ewentualnie przesuwka na wał napędowy, która za pośrednictwem dźwigni zapina napęd.

Edytowany przez Matey, 30 grudzień 2011 - 13:10.
numer telefonu usuniety na prosbe wlasciciela

#507 Share ppawel2000

ppawel2000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 16:37

Przedni napęd do C-360 [połączone] Kto chce skany z gazetki niech poda e-mail.

#508 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 29 grudzień 2011 - 21:02

Przedni napęd do C-360 [połączone] Tu jest kompletny za 4100 Mój odnośnik
zenekbochenek555@gmail.com
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#509 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 02:01

Przedni napęd do C-360 [połączone] martwwi mnie to nadcięcie nad dyfrem. Osłabia cały most co przychodzi do kołyski ( siodła)
powinno być lepiej rozwiązane. jak dociażymy oś turem z ładunkiem i tylko przód złapie przyczepnoś to przodek odjedzie a tył zostanie

#510 Share dominik1007

dominik1007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 09:15

Tu jest kompletny za 4100 Mój odnośnik
zenekbochenek555@gmail.com

właśnie od tego Pana kupiłem napęd, zdjęcie w aukcji przedstawia jego własny ciągnik z przednim napędem i turem, czyli wytrzymuje :) polecam gorąco warto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share Henryk2010

Henryk2010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 10:22

byłbym wdzieczny bo to co kolega eduardo" podał jest niepełne, a bardzo mnie to interesuje , bo most od stara mam na wyciagniecie ręki, nie to co od robura.. no i solidniejszy jest niz roburowski bo pod turem by spokojnie wytrzymał ;)

Witam wszystkich myslacych.Nie rozumiem,dlaczego mam zmienic nowe tylne opony?Kazdy myslacy czlowiek zostawia je-prawda?Zeby miec przedni naped musze zmienic tylne nowki?-Czyz to nie absurd?W"Rolniczy Przeglad Techniczny"jest wiele BZDUR.Gdzie zamontowac spodnia poprzeczna belke do tur3-b?Skoro w tym miejscu jest potezna przystawka,ktorej nie da sie ominac.Bede montowal przedni naped,ale zupelnie inaczej niz p.Chudzinski(kwestia przystawki).U mnie przednie kola beda 1000x18,a most star660,bo on wytrzyma pod moim turem.Odpowiednie kola-stosowna trakcja-prawda? A wiecie może,ile zębow jest na WOM na poszczególnych zębatkach.? Pozdrawiam

#512 Share dominik1007

dominik1007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 11:22

Przedni napęd do C-360 [połączone] dokładnie czy zapytał Pan czy może udostępnić ten numer ja też go mam ale nie przyszło mi do głowy aby bez zapytania o zgodę udostępniać czyjś prywatny numer.prośba do moderatorów o usunięcie posta albo wyedytowanie numeru telefonu

Witam wszystkich myslacych.Nie rozumiem,dlaczego mam zmienic nowe tylne opony?Kazdy myslacy czlowiek zostawia je-prawda?Zeby miec przedni naped musze zmienic tylne nowki?-Czyz to nie absurd?W"Rolniczy Przeglad Techniczny"jest wiele BZDUR.Gdzie zamontowac spodnia poprzeczna belke do tur3-b?Skoro w tym miejscu jest potezna przystawka,ktorej nie da sie ominac.Bede montowal przedni naped,ale zupelnie inaczej niz p.Chudzinski(kwestia przystawki).U mnie przednie kola beda 1000x18,a most star660,bo on wytrzyma pod moim turem.Odpowiednie kola-stosowna trakcja-prawda? A wiecie może,ile zębow jest na WOM na poszczególnych zębatkach.? Pozdrawiam

nie trzeba ich zmieniać wszystko zależy od tego co masz z przodu jak masz most od stara to przód jest dyżo wyżej niż tył i żeby to zniwelować daje się z tyłu większe opony. w przypadku mostu od uaza jest odwrotnie przód jest trochę niżej niż z oryginalną osią i dlatego nie trzeba zmieniać opon.powtarzam przełożenie w skrzynce jest dobierane do ilosci zębów na zwolnicach i wielkości opon z tyłu i z przodu.

#513 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 14:22

Przedni napęd do C-360 [połączone] wysylajcie sobie maile na PW a nie w tym temacie

KS Falubaz

#514 Share dawidpl

dawidpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,mechanika,ogrodnictwo

Napisany 30 grudzień 2011 - 16:31

Przedni napęd do C-360 [połączone] @dominik1007 A czy ten pan ma jeszcze inne napędy do c-360,czy już sprzedał? :huh:
-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

#515 Share dominik1007

dominik1007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 17:22

Przedni napęd do C-360 [połączone] Robią je na bieżąco. Aukcja z allegro zlinkowana kilka postów wyżej to właśnie oni. Nie wiem czy mają akurat gotowy od ręki ale zawsze można zadzwonić na numer tam podany i zapytać ile się teraz czeka.Pzdr

#516 Share dawidpl

dawidpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,mechanika,ogrodnictwo

Napisany 31 grudzień 2011 - 18:20

Przedni napęd do C-360 [połączone] OK.Dzięki ;)
-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

#517 Share ursusowski

ursusowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 17:56

Przedni napęd do C-360 [połączone] Ja bym dal naped od pragi,robura lub uaza tylko ze przystawke trzeba skombinowac.Ich nie trzeba skracac:D.

#518 Share marcin2525

marcin2525

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 22:21

Przedni napęd do C-360 [połączone] Witam

Mam pzredni most od gaza 66 wraz z opnami(13.00-18), czy mógłby ktos poradzic jakia powinna byc liczba zębów w przystawce ?

#519 Share turus0

turus0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 19:53

Przedni napęd do C-360 [połączone] Jest ktoś kto ma już założony ten zestaw z mostem uaza z allegro? Jak to się sprawuje z turem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 05 styczeń 2012 - 21:02

Przedni napęd do C-360 [połączone] koło mnie czasem przejeżdża c-360 4x4 ale czy naprawdę jest sens zakładania do niej przedniego napędu , trzeba sporo pracy w to włożyć i kasy i jeszcze nie zawsze wiadomo co z tego może wyjść bo może być i taki przypadek że codziennie będzie stał w garażu i będzie trzeba naprawiać ten przedni napęd bo to nie oryginał (ale to już zależy jak kot ten przedni napęd poskładał jak źle to będzie mówił że szkoda pieniędzy było na to wydawać ) ale ja jakoś jetem tak pośrodku tego pomysłu bo z jednej strony przydało by się coś takiego mieć a z drugiej trzeba sporo wydać na coś takiego