sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

seweryn20    825
Napisano (edytowany)

Przecież 30-ka nie ma dekla pod skrzynią. To 60-ka. Widać cięgno blokady i hamulca ręcznego lub jakiegoś zetora.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladyslaw1    40

To otwór po odkręceniu dekla w Ursusie c-360. Mój błąd bo nie podpisałem zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No tak nie poznałem.Nigdy nie odkręcałem tego dekielka.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13
Napisano (edytowany)

http://i1057.photobu...da33/mix184.jpg

 

Próbuję wrzucić foto ale coś mi nie idzie..

 

http://i1057.photobucket.com/albums/t385/wlada33/mix175.jpg

 

http://i1057.photobucket.com/albums/t385/wlada33/mix182.jpg

 

http://i1057.photobucket.com/albums/t385/wlada33/mix176.jpg

 

Jak założę maskę i usunę jeszcze kilka niedoróbek to znowu coś wrzucę .

Edytowano przez pepe2
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Most pochodzi od Aro Muscel , tylko jest odpowiednio przystosowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Głównie na przyspawaniu tulei dzięki której most będzie się kiwał jak zwykła przednia oś, poza tym zamocowany jest siłownik do wspomagania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaanonier    0

witam.

może ktoś podać jak zrobić przystawkę? jakie ma wymiary itp. nie chciałbym wydawać 2tys. zł za coś co można zrobić samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

pepe2 linki do zdjec najpierw skopiuj do notatnika i dopisz przed kazdym img

 

tzn:

 

[img=tu link do zdjecia]
[img=tu linki do zdjecia nr 2]

 

I to potem wkleic na forum i dziala :)

EDIT - zdjecia od pepe2:

 

mix184.jpg

 

mix175.jpg

 

mix182.jpg

 

mix176.jpg

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Że tak się zapytam, przystawka to może być z którejkolwiek strony??? Bo na jednych zdjęciach jest z prawej, na drugich z lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Wyjście na napęd jest centralnie w środku skrzyni , więc można pewnie i na lewo i na prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Skrzynkę od akumulatora musisz wyciąć , u mnie nie było problemu bo od dawna miałem jeden akumulator 12 v , tylko przeniosłem go na drugą stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Nie wiem jak do uaza , ale do zwykłej osi to jest trochę gorzej , ale to chyba tak musi być , mnie to nie przeszkadza tym bardziej że rekompensuje to wspomaganie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Niestety nie mogę zaskoczyc jak fotki rozwinąć w całości dlatego wrzucam w postaci linków , jak wpadnie Vitoma to może jeszcze raz zrobi porządek :blush: .

 

W edytorze odpowiedzi masz opcję dodaj obrazek (taki kwadracik z drzewkiem) i tam tylko wklejasz link do zdjęcia,a dalej już same się wstawiają.

Pozdrawiam

mix189.jpg

mix188.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Niestety tak też probowałem i ten sam efekt , nie pomaga też dopisywanie przed linkiem jak radził Vitoma , może znaczenie ma hosting z którego wysyłam zdjęcia , sam nie wiem..

 

Jak wklejam link to w podglądzie zdjęcie jest widoczne , a po wysłaniu postu już nie .

Edytowano przez pepe2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pepe2- ładnie to wygląda, ale czy skręt się nie pogorszył drastycznie? Jakie zastosowałeś oponki- 7.50x16? Czy obudowa mostu nie jest zbyt wątła- jak dźwignie przodek i walnie nim o glebę to czy aby most nie wygnie się w banana?

Wykonanie na zdjęciach piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

poratuje mnie ktoś jak zrobić tę przystawkę do napędu?

 

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia , ale widziałem że do tego to potrzeba kilka obrabiarek do metalu i trochę specjalistycznej wiedzy , sam bym się tego w życiu nie podjął .

 

@jarekstryszawa

skręt się pogorszył ale nie jest tak żle , wspomaganie to rekompensuje , opony to 7.50x18 , a most jest od góry wzmocniony dość solidnie , nie widać tego na tych fotkach bo zasłaniają obciążniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj