sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

rolnik17    7

nom taki naped to duzy plus dla C360 nie ale ładniej wygląda naped z kołami 16 tymi orginalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmmm co nie co znalazłem i myśle że do 4011 bez żadnych przerobek powinien pasować przedni most od Zetora 4011 w wersji 4x4 o symbolu oczywiscie Zetor 4045 a takowe wychodziły. Do C-360 też powinno pasować jeżeli wyjście będzie takie samo :lol:

http://www.farmphoto.com/image.aspx?n=E5721190-033A-4183-A00E-8487F97216B7.jpg&s=original


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

Rolnik 17 ale napisałeś... "ładniej na 16 wygląda" piszesz jak o karoseri samochodu

to ma być funkcjonalne ,porzyteczne ,traktory takie w polu pracują!Zobacz na mojej stronce

czy z napędem żle wygląda. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f32cd28800885451.html

a mozesz wysłac mi dokładniejsze zdj przysawki i jak jest załozona oska (zdj na meila)

masz moze jakis film gdzie jest pokazany 4x4 w akcji??

nawet ładnie to wygląda

wiecej pali niez bez napędu czy yle sqamo bo uciąg napewno wiekszy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

ja mam zdiecia orginalnej C-360 DT z napedem na przód z włoch


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregu1203    0

Jaką oś zastosować i od czego ?

Z jakiego ciągnika będzie pasować przystawka do przedniego napędu ?

Czy dużo zmienia napęd w C-360?

Jakie opony zastosować na przód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

4c5a87c075a26b17aeaeddecd5da85cc-http___www.mascus.com_ImageViewer.aspx_img__productimages_ec8f0c38_ff253f3a-480x360.jpg

zetor 5748

Ten napęd spasuje do c-360 bo to jest to samo więc szukaj takiego napędu to bedzie przynajmniej wyglądało jak oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregu1203    0

Jakie opony mogą być zastosowane do tego przodku i czy tylnie koła nie wymagają zmian po przerobieniu? Proszę o radę i podanie kilku rodzaji opon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jakie opony mogą być zastosowane do tego przodku i czy tylnie koła nie wymagają zmian po przerobieniu? Proszę o radę i podanie kilku rodzaji opon.

9,5x24 (przód) są oryginalnie gdzie tylne to 16.9x28- wszstko zależy jakie koła zębate zastosujesz w skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Wczoraj rozmawiałem z mechanikiem to nie wystarczy przykręcić tylko przystawki on napędu i gotowe, żeby to chodziło to w skrzyni trzeba zmienić 1 tryb na szerszy, a żeby to zrobić to trzeba tylnym mostem odjechać i rozebrać pół skrzyni :) Tak mi powiedział mechanik w sprawie napędu od zetora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpic    0

Mam pytanie . Czy bardziej sie opłaca zawieźć do mechanika ciągnik i kazać mu zrobić przedni napęd czy kupić samemu przednią oś i robić osobiscie ?? Jak uwarzacie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Przydał by mi się przedni napęd teraz do orki. Z niemiec od jakiegoś Zetora trzeba chyba wykręcić :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Tylko od zetora mechanik mówił że trzeba pół skrzyni rozebrać i jeden tryb wymienić bo inaczej nie pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalford    0

Witam panowie jaki jest nacisk przedniej osi w c360 ? nie obciążonego traktora chodzi mi oto że posiadam most od auta terenowego dopuszczalny nacisk tej osi wynosi 1200kg tak jest na tabliczce znamionowej tego auta czby to wystarczyło do tego traktora z turem oczywiście????????????? :P

A tak pozatym panowie to most od robura to odpada bo handlarzom się D... poprzewracało wyczaili że można na tym nieżle zarobić dla przykładu podobny most od stara pszczółki za 600 do 700 pln ;[ to zate cene się opłaca kombinować z napędem do c 360

 

Witam znalazłem most oczywiście w przyzwoitej cenie jak na używany przystało od JOHN DEERE

http://allegro.pl/przedni-most-john-deere-i1272633971.html co wy nato ? bo mam zamiar go nabyć :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikii5    0

witam ja mam podobny problem z tym przednim napędem gdyz potrzebuje szerszy try czy ktoś wie coś więcej na ten temat gdzie i od czego mogę go dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj