sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

ursek    0

witam mam okazje kupić ursusa c360 z 1977r. do wymiany są tylnie opony filtry i oleje jest tez do odmalowania posiada kabine ma przepracowane 1500mth od nowośći cena 6000tyś zł+pług 3 skibi i brony opłaca się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursek    0

godzin ma tak mało ponieważ sąsiad gdy go kupił wyjechał na 15lat za granice a ciągnik był wogóle mało jezdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bos124    0

coś chyba jest nie tak 1500 motogodzin i wymiana opon? co on driftował tą "60" ,a tak na marginesie co to ma do tematu przedni napęd? kolega "ursek" chyba fora pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda C-360 ma od spodu skrzyni biegów 2 dekle i własnie ten drugi dekiel się odręca i w jego miejsce przykreca się przystawke do przedniego napędu tak samo jak w Zetorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Ja osobiście nie zakładałbym do swojej 60-tki przedniego napędu bo mamy lekkie gleby,ale na cięższych glebach może przedni napęd być przydatny.Pozdrawiam:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

No a mnie ciekawi jak jest załączany ten przedni napęd? Bo raczej trzeba wyłaczać kiedy się jedzie szybko :rolleyes: Ok 20km ma gościu oryginalną 60-tkę sprowadząną z gdzieś i chodzi mu naprawdę dobrze :D i jeszcze dwóch ok 10 km ode mnie mają też 60-tki tylko że sami zakładali napęd :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ale to tylko opinie :D Moim zdaniem powinien wytrzymywać, na necie są zdjecia z widłakami, tuzami z przodu nawet z turem. Też bym chciał taki napęd do tura :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

No a jak jest załaczany ten napęd?? Jest do tego jakieś cuś?? :rolleyes:


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

19 sekunda :rolleyes:

 

Edit:

Aukcja na allegro http://www.allegro.pl/item850619151_ursus_c360_przedni_naped_c360_4x4.html

 

"WITAM

Przedmiotem aukcji jest przedni most napędowy do ciągnika URSUS C-360. Przedstawiony most napędowy jest modyfikacją mostu napędowego z Robura 4x4. Pasuje do C-360, C-362, C-360 3P oraz Ostrówka. Zamontowanie zestawu nie wymaga ingerencji w konstrukcję ciągnika. Jest w pełni bezpieczny i sprawdzony w każdych warunkach. Znakomicie poprawia własności trakcyjne 360-tki. Niezastąpiony w pracach polowych i leśnych. Nadaje się również do zamontowania na traktorze z ładowaczem czołowym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

No i można spokojnie do napędu takiego stosować tura lub przedni TUZ :rolleyes: Tylko niewiem czy samemu zrobić by nie wyszło taniej ?? :D


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

No właśnie :rolleyes: Mój znajomy się wybiera do gościa gdzie ma 60-tkę z napędem i chce podglądnąć i u siebie zrobić bo właśnie kupił 60-tkę od jakiegoś dziadka i ma 1600 mtg i z 87r i chciał za nią 23tyś ale sprzedał dla niego za 20 :D


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

ten most jest skracany i półośki wiadomo ze tez półośki sie moze temu urywaja boo sa staczane do 5cm i potem zespawane nie wiadomo czy nie puści na spawach jak coś dźwigniesz na turze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A jak przy zamawianiu by się powiedziało żeby nie skracali półosiek ? Wtedy by napewno wytrzymywał przy turze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Najlepiej zadzwonić do firmy, zapytać się czy wytrzymywał by przy ładowaczu, jak nie to się spytac co można zrobić żeby był wytrzymalszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj