Polecane posty

Ziel    115

Zmeczona jest.

tylko czy ona ma sobie dyndac czy byc do czegos przykrecona? Nigdzie nie widze dziur na sróby

 

nowa guma. Zaloze podsiewacz ro pomysle. Jakby ktos mogl fote zrobic jak to ma zamocowane

5C520264-9C88-4210-A4B8-C1CD376C9D7E.jpeg

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanr1    23

Ta rynienka jest nakładana na rancie u dołu za wentylatorem- nie jest przykręcana.Tylko na zdjęciu jest już zgnita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Przy montazu wpadlemna to, przykrece ja na dwie śruby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniu    2

Witam serdecznie . Mam pytanko czy rozbierał ktoś przekładnie kątową od wysypu ziarna w senatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniu    2

ten krótki ślimak strsznie lata na boki górne łożysko padnięte , dolne też nie za dobre ,w jakiej kolejności to rozebrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Panowie, podesle ktos zdjecie naklejki przy dzwigni do ustawiania kierownicy wiatru?

zawsze mlocilem na opuszczonyej bo nie wiem jak to ustawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniu    2

cześć  ziel ja nie mam naklejki ale też jadę na całkiem opuszczonej    bo tak jest dobrze  resztę dostosujesz wiatrem < ząbek wyżej lub niżej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniu    2

poprawej stronie kombajnu  za elewatorami umnie konczy sie nakretka tzw. kierownica wiatru  dzwigni tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

W instrukcji pisze, że kierownica wiatru powinna być tak ustawiona, aby zostawała szczelina 5cm od dołu, po wyjęciu żaluzji i sita można to zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniu    2

o ile pamietam to umnie po całkowitym opuszczeniu i tak  około ze 4 centy zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

Rozbierał ktoś z was siłownik od ukladu kierowniczego?? Jak wyjąc ten pierścień zabezpieczający??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicik83    0

Gdzie kupię kose do mercatora 60 heder 3,60 na nożykach rasspe górno nacinaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanr1    23

Dziś kupiłem do swojego mercatora tylko że firma Jag z agrohandler 275zl 49 nożyków gornonacinanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damol185    0

Witam.

Panowie mam problem z mercatorem 60... Otóż chodzi mi o linkę od obrotów bębna. Kupiłem mercatorka i linki od obrotów i prędkości były ściągnięte i nie mam pojęcia w którym miejscu zakłada się ta od obrotów bębna... Nigdzie nie mogę znaleźć tego... Wspomorze ktoś zdjęciem??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206
Siemanr1 napisał:

Dziś kupiłem do swojego mercatora tylko że firma Jag z agrohandler 275zl 49 nożyków gornonacinanych

To od razu sprawdz czy nożyki się nie ruszają, po kilku hektarach napewno czeka cie klepanie nitów, jak ci ją przywieźli całą czy zgiętą w pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

A ja kupuję kosę od bizona , przenitowuję główkę i obcina,. Zostają stalki na zapas. Sąsiad też tak robi. Na początku kupiłem jedną orginajną JAG a tą z bizonka mam na zapas. Obie na stalkach rasspe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Te z firmy JAG są średniej jakości. Jeszcze trzeba wiedzieć czy dolno lub górnonacinana zależy jakie bagnety ( pojedyńcze lub podwójne).

Od bizona nie stosowałem, jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Ja mam do bagnetów pojedyńczych górnonancinane i nie ma problemów. Sąsiad kosi tymi od bizona po 50-60 ha rocznie i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniu    2

cześć wszystkim, bagnety mogą być pojedyncze lub podwójne, a nożyk kosy jeśli jest górnonacinany to bagnety są ze stalką, a jeśli dolnonacinany to bagnety bez stalki,

 

 

po co do bizona droższą  kose kupować i jeszcze przerabiać ja do claasa można gotową  i tańszą kupić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez Adek123rolnik
      Witam forumowicze, bardzo prosze o porade... mam wyciek w Reni-cieknie na laczeniu skrzyni I sprzegla (zalaczam zdjecie, oznaczone rozowa strzalka) myslalem ze poszedl uszczelniacz na walku sprzegla ale najciekawsze jest to ze nic nie kapie z "zawleczek" ktore sa zaraz pod sprzeglem... po popuszczeniu dekielka oznaczonego zielona strzalka wyciekal olej (zeszlo 20l I lecialo dalej) mysle ze tam oleju nie powinno byc bo nad tym dekielkiem jest dojscie do docisku sprzegla, jesli sie myle to mnie poprawcie... dodam ze cala akcja z wyciekiem na laczeniu skrzyni I sprzegla zaczela sie od wyniany oleju w skrzyni (starego bylo 35l wlalem swiezy 58l)

      jutro wyjade w pole sprawdzic czy ze sprzeglem wszystko ok a puki co prosze o jakies porady...

      Dlaczego cieknie olej (rozowa strzalka)?
      Co jest za dekielkiem (zielona strzalka)?
    • Przez byczek1999
      Witam
      mam pytanie mam na oku ciągnik ford 6610 i chciałbym poznac jakie są opinie o tym ciagniku 
      Jeszcze jest jedna sprawa otóż ma cos chyba ze sprzeglem poniewaz bierze raptownie przy samym końcu.czy duzo by wyniosla naprawa? I czy ciągnik by sie dobrze sprawowal w pracy z turem ?
      Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
    • Przez antonio8
      Mam problem ze sprzeglem w lamborghini lampo. Jest to sprzeglo dwustopniowe i drugi stopien (wom) jest rozlaczany za pomoca dzwigni. I wlasnie problem jest ze sprzeglem od wom, a mianowicie nie mozna do konca wylaczyc walka za pomoca dzwigni(walek sie kreci po zaciagnieciu dzwigni i niby mozna zatrzymac reka ale bardzo trudno. Calkowite zatrzymanie wom nastepuje po wcisnieciu sprzegla jezdnego  ). Sprzeglo zostalo wymienione na nowe razem z dociskiem ale problem pojawial sie tez przed wymiana sprzegla. Regulowane bylo sprzeglo zgodnie z wytycznymi jak rowniez i linka od dzwigni sprzegla.
    • Przez zieliniakk
      Witam, 
      Mam problem polegający na tym że rozsypał mi się całkiem wariator jezdny w moim Claasie Consulu. Chcę teraz go wymienić na używany a w internecie mało jest consulow, teraz zastanawia mnie jedno czy czesci z Mercatora, Corsara pasuja do Consula? (regeneracja nie wchodzi w gre, bo juz to było robione i znowu się rozsypał)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj