Skocz do zawartości

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł.

161 odpowiedzi na ten temat

#21 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 28 maj 2009 - 20:35

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. popatrz sobie na G10, swietny polprofesjonalny kompakt od canona, nie jeden profesjonalista ma go w kieszeni

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Dzisiaj, 08:23
  •  

#22 Share wsk1993

wsk1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 17:09

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Abyś wybrał coś konkretnego dla siebie i później tego nie żałował, radzę ci przeczytać książkę o fotografii, dowiesz się co i jak, co z czym dopasować, ta książka jest o fotografii przyrodniczej ale pewnie będziesz fotografować nie tylko maszyny, ale i rośliny. Tą książkę poradził mi profesjonalny fotograf, powiedział że bez niej ciężko jest wybrać aparat z którego będziemy w pełni zadowoleni. :P
Link do tej książki, księgarnia znajduje się w Białymstoku.
powered by DEERE

#23 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 17:45

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. dobry zart
ksiazka ksiazka ale doswiadczenie doswiadczeniem
ja już mam 5 aparat z czego 2. lustro i dalej to nie jest to co bym chciał, ale to jest maksimum tego na co mnie akurat obecnie stac :P

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 19:13

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Ale numer-pojęcia nie miałem o tej księgarni-no a w czwartek będę w Białymstoku więc może uda się tam skoczyć.
@Yacenty-a co byś chciał ?-widziałem ostatnio że mój kuzyn (o którym Ci wspominałem) śmigał na komuniach z nową Piątką Canona (no i z Twoją L-ką :P)-może będę u niego w niedzielę i się pobawię...
Najlepsze było pod kościółkiem-podpiąłem 70-300-no i okazało się że dostałem parę propozycji robienia (zarobkowego) zdjęć (musiałem się grzecznie tłumaczyć że ja tylko tak prywatnie :P)-fajnie się ludzie znają na obiektywach...

#25 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 19:25

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. ja bym chciał poki co 5 mark II, a najelpiej 1 mark iv :P
oj znają się ludzie znają :P już tez miałem takie propozycje, szczegolnie jak założyłem tulipana i lampe błyskowa

#26 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 19:40

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Dlatego tulipana nie zakładam-bo chyba musiałbym się kijem opędzać :P.No ale w końcu muszę coś krótkiego nabyć bo i moja 50 w pomieszczeniach (tych mniejszych ) nie wyrabia-a Rodzinka cały czas głowę suszy.
A tak w ogóle to 70-300 super sprawdza się w reporterce (sam się zdziwiłem-z takim światłem)

#27 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 19:57

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. ja czekam az mnie w koncu bedzie stac na 70-200/4L IS

#28 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 20:03

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Życz mi tego samego-no może być od Nikona (ten 2,8)-z tym że jak tak dalej będzie z ceną mleka to można będzie zamiast dokupować zacząć się pozbywać :P

#29 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 20:12

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. nic nie mow, kuzyn rok temu kupił go za jakies 2500 teraz na alledrogo stoi za 4800-4900:( koszmar

#30 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 20:25

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Zachciało się lustrzanki-nie ?:P.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 06:59

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. bobek@ dziś rano słyszałem promocje Saturna, nikoś D60 z tym ich kitowym obiektywem stoi za 1669 albo za 1699 - wydaje sie ze jest to dobra cena, wiec jesli nie kupiłes jeszcze to jedz do saturna i pomacaj sobie ten aparacik

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 czerwiec 2009 - 17:08

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Póki co to fundusz mi się zamknął i mam przestój w inwestycjach. ;) Mam sporą listę wydatków(przyszły student). Czeka mnie laptop i wreszcie pasek idzie pod moją nogę, a obiecałem sobie trochę go podszykować.

Po obejrzeniu G10 zacząłem się głęboko zastanawiać. Chociaż patrzyłem na Panaki i mają sporą matrycę, a kasa jeszcze lepsza. Lusto jest duże gabarytowo i trochę może mi to przeszkadzać.

#33 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 17:10

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. są plus dodatnie i plusy ujemne posiadania lustra

#34 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 czerwiec 2009 - 19:03

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Mógłbyś mi je przedstawić. ;)

#35 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 11:46

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł.

ja bym chciał poki co 5 mark II, a najelpiej 1 mark iv ;)
oj znają się ludzie znają ;) już tez miałem takie propozycje, szczegolnie jak założyłem tulipana i lampe błyskowa

No właśnie ostatnio bawiłem się tą 5 mark II -z pewnością (tak zapewnia mnie kuzyn) zdjęcia robi rewelacyjne-ale jeżeli chodzi o ergonomię,ba nawet jakość wykonania to zdecydowanie Nikon zabiją ją w przedbiegach-nawet głupi włącznik-trzeba sięgnąć gdzieś w dół,AF też mam szybszy i celniejszy-powiem tak-body Canona z pewnością projektują księgowi a nie inżynierowie :)

#36 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 12:03

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Podstawowe pytanie do przyszłego użytkownika lustrzanki cyfrowej za około 2k to: Czy będę dokupywał do niej osprzęt ( lampę, obiektywy , filtry itp)?. Bo jeśli nie, to szkoda kasy na dość dobre body i przeciętny obiektyw. Za te pieniążki można kupić naprawdę porządnego kompakta, lub superzooma. Jakość zdjęć bedzie taka sama , a nawet lepsza.
Przewertowałem kilka forów aby się utwierdzić w przekonaniu że to co powyżej jest prawdą ;)

#37 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 12:21

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Co fakt to fakt-miałem przez parę miesięcy Sigmę 70-300 a teraz Nikkora o tym samym zakresie-niby zakres ten sam -a jakość jednak zupełnie inna-że o cenie nie wspomnę ;).
Ale dobre body naprawdę daje wiele radochy-zaręczam -czy to w aparacie czy u aparatki ;)

#38 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 12:43

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. preferuję u aparatki ;)
chociaż na swoją (canona) puszkę nie mogę narzekać

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2009 - 08:26

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. Raczej kupię dobry kompakt, bo chyba lepsze to niż lustro z niskiej półki. Jakiegoś dobrego polara to spokojnie kupię do popularnego aparatu. Lustro jest dla mnie za duże, a ten parametr ma dla mnie również duże znaczenie. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 09:49

Lustrzanka cyfrowa do 2tyś zł. też stoję przed wyborem kupna aparatu i po przeczytaniu kilkudziesięciu testów, mógłbym sobie i komuś polecić LUMIX DMC-TZ7 za około 1500zł, lub LUMIX DMC-LX3 za około 1800 zł. Ten drugi to namiastka lustrzanki, bo daje możliwości zakładania konwertera i zewnętrznej lampy błyskowej. Kolejnym wartym uwagi aparacikiem jest Canon SX 200 IS za około 1300zł. wszystkie 3 posiadają możliwość nagrywania filmików w rozdzielczości HD R, nie jest to samo co kamera, ale na Agro Foto Video i robią naprawdę dobre fotki... jak na kompakty ;)