Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 02 maj 2007 - 16:05

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach niewiem czy to smieszne czy straszne ale u mnie raz sasiad sie napił i chciał z bykiem isc na solo sznurek trzymał w reku bo krowe puszczał i go nawalał z piesci po mordzie a ten byk juz głowa machał :lol:

tez niedawno jade opony ciagac po łakach wsiadam do ciagnika patrze a tu mi kot narzygał na poduszkę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 14:51
  •  

#142 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 04 maj 2007 - 16:45

to pewnie ten pan ma na na zwisko Kł.. i to jego 2 zetor. widzialem akurat jak jechal siewniem a strone krzywosadzy. a powiedz mi to jest zetor z turem ale ktorej seri proxima czy proixima plus??

Dokładnie. Jechał właśnie do mnie :lol: To jest proxima plus, ale nie jestem pewien.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#143 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 04 maj 2007 - 18:21

tez niedawno jade opony ciagac po łakach wsiadam do ciagnika patrze a tu mi kot narzygał na poduszke :lol:

hehe no to miałeś pecha... ;)
u wujka kiedyś w nocy krówka się zerwała a że było gorąco to drzwi nie były do końca zamknięte tylko tak lekko uchylone i kamieniem zastawione zeby w razie czego wiatr nie otworzył na oścież, no i ja wychodzę tak rano z domu przed piątą patrze a tu krówka sobie stoi w garażu takim i wcina śrutę ;) wszystko zjadła :) śruta oczywiście jest w silosie ale to były te resztki co zostały jak zadawałem poprzednim razem, podejrzewam ze zerwała się około 2 w nocy ale to tylko przypuszczenia,bo jak wstawałem w nocy na trochę przed 2 do WC to było cichutko na podwórku. :o (klopa mamy w domu oczywiście :o ale to wszystko słychać jak jest cisza)zresztą patrzałem jeszcze przez okno.
nie dostała za to żadnej "kary" bo nie miałem sił z rana wogóle myśleć tylko wziąłem ją i poszedłem poszukać jakiś łańcuch no i ją zapiąłem.
Nieraz to krowa potrafi zaskoczyć. :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 04 maj 2007 - 18:42

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Mój pies lubił kiedyś spać w ciągniku na fotelu, no i kiedyś rano wsiadam do ciągnika, a tam wydrapana lub wygryziona dziura o średnicy 20 cm i głębokości kilku centymetrów...

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#145 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 04 maj 2007 - 18:46

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach sąsiad kiedyś miał podobną sytuacje tylko bardziej..."śmierdzącą"..hehe kiedyś jeździł z kotem na pole, no i któregoś dnia zamknął go na noc w ciągniku niechcący, no a ten "narobił" bigosu :lol: w kabinie i na dodatek rozdrapał całe siedzenie. ;) ;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#146 Share pawoo86

pawoo86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 04 maj 2007 - 19:21

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Kiedyś mieliśmy 3 dużych psów,więc jednego mieliśmy dać wujaszkowi.
Więc ojciec wsadzil go na pakę na stara 1142 oczywiscie z plandeka.Ruszył z 5m i pies wygryzł dziure w plandece.

#147 Share Radar

Radar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 05 maj 2007 - 10:14

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dawno temu mój wuja jechał z maciorą do knura(maciora na wozku a wuja w ciagniku(dla jasnosci)), gdy wracał maciora mu wyskoczyla z wozka (on o tym nie wiedzial).Kiedy wrócil chciał rozładowac tą maciore z wózka. No więc otwiera tylną klape a tam nie ma maciory. hehehe. Znalazł ją 1km od domu. Dobrze ze sie potłukła jak wyskakiwała bo by jej nie znalazł. hehe.

#148 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 maj 2007 - 20:19

Dawno temu mój wuja jechał z maciorą do knura(maciora na wozku a wuja w ciagniku(dla jasnosci)), gdy wracał maciora mu wyskoczyla z wozka (on o tym nie wiedzial).Kiedy wrócil chciał rozładowac tą maciore z wózka. No więc otwiera tylną klape a tam nie ma maciory. hehehe. Znalazł ją 1km od domu. Dobrze ze sie potłukła jak wyskakiwała bo by jej nie znalazł. hehe.

jak jej sie ,,chcialo" no to sie nie dziw:d :lol:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#149 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 05 maj 2007 - 20:31

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja miałem podobny przypadek, jakieś 6 lat, już jak z prosiaków zeszliśmy, kupiliśmy jednego do zabicia, dwukółka wysokie borty miała to nie braliśmy klatki itd, no i juz prosiak na dwukółce, jedziemy do domu, ja siedzę obok taty patrze na prosiaka a on cmyk....wyskoczył z dwukółki że nawet nie tknął borty(150cm) :lol: ;) Całe szczęście uciekł jakieś 300m i się wpakował w rów i utknął, tylko później godzinę się z nim szarpaliśmy zanim na dwukółkę go załadowaliśmy

#150 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 maj 2007 - 20:49

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach 2 tygodnie temu ojciec wchodzi do obory podchodzi do kojaca gdzie jest cielak (mlody okolo 60kg), a tu rozczarowanie bo go nie ma;D rozglada sie po budynku patrzy a on sobie z maciora razem jest;) przeskoczyl przez murek okolo 1,5m:)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 05 maj 2007 - 23:57

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach koleżanka mi opowiadała jak jej bracia założyli kotu maskę przeciwkurzową to biedak chodził do tylu... :lol:
all rights reserved

#152 Share mateusz15

mateusz15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 07 maj 2007 - 19:51

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U mnie kiedys dziadek rozwalal obornik i wyjezdzajac z pola nie wylaczyl rozrzutnika i resztki zostaly ladnie rozrzucone po wysprzatanym asfalcie przez cala wies. Babcia i ciocia pul dnia go za to zemscily bo musialy posprzatac.

#153 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 07 maj 2007 - 20:34

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach dziś koleś jechał z dwiema maciorami bo kupił i ucieszony jechał :] i u nas na mostku sie mu przyczepka rozleciała i maciory wyleciały na asfalt <jako ze jechał mercedesem to prędkość miał 70 mniej więcej > jak maciory wyleciały to jedna śmierć na miejscu a druga w takim szoku ze wpadła w naszą pszenice i zaczęła skubać :blink:
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#154 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 31 maj 2007 - 19:48

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Kiedyś stałem z kolegami na przystanku (czekaliśmy na autobus do szkoły) i jedzie gościu 330 z klatką z 1 świnią i patrze a drzwiczki się otwarły i jak jechaliśmy autobusem to gościu gonił świnię po polu a śniegu było po kolana :D :D

#155 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 31 maj 2007 - 20:38

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach A to u mnie we wtorek w nocy 50 swinek się wybrało na spacer po podwórku. Ale rano byliśmy zdziwieni jak wychodzimy a tu swinki sobie po podwórku chodzą. :D

#156 Share Veteran

Veteran

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 31 maj 2007 - 22:20

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach raz byłem swiadkiem, jak z jednego zuka ktorym jechał jakis handlarz cielakami, wypadły my przez tylny bort 2 sztuki na ulice :Pjechał wolno i cielaczkom nic sie stało ale musiał troche za nimi pobiegac :D

innym smiesznym zdarzenim było wazenie krowy w rzezni, krowa została zwazona, ojciec odebrał kwit z podana waga, a krowka przy schodzeniu z wagi przeskoczyła 1,5 metrowa rampe i zwiała w pole :) krowa zwazona wiec klopot ubojni :) gonitwa trwała 4 godziny :D

#157 Share SameIron

SameIron

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motorytzacja

Napisany 01 czerwiec 2007 - 06:29

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja kiedyś miałem taką przygode wstaje se z rana wychodze przed dom patrze a tu ze 20 buahajów lata rozwścieczoneych po podwórku więc wzięłem zawołałem pomocników i jakoś połapaliśmy ale było ciężko

Jak zaczęliśmy zaganieć o 5 to skończyliśmy o 9 hehe :D
Troche się nabiegaliśmy

A mi się potem nawet do domuy iść po tym bieganiu

łaba kondycja
Pozdrawiam
SameIron

#158 Share Radar

Radar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 07 czerwiec 2007 - 19:28

Znajomy rolnik z widzenia ma pola porozrzucane po okolicach i tak pewnych zniw zapomnial o jednym i se przypomnial dopiero na drugi rok a ono se tak przetrwało zime ^_^ :D :D

to duzo bylo tego pola??

#159 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 19:27

wojt no to ja ma do Ciebei kamieniem rzucic bo ja z Ledzin k. tychów jakieś 25km mam do Miko:)
pozdrawiam!!!

no wiem kaj są lędziny,miołech nawet roz wągiel z gruby z lędzin :D ,a jo je z orzesza ale powiat miko :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 30 czerwiec 2007 - 21:38

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Znalazłem nasadkę "12" w skrzyni biegów (wladimirec) podczas jej naprawy (wyszczerbił się wałek główny).