Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 19 luty 2007 - 12:51

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ladnie to tak koty meczyc?? :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 07:09
  •  

#62 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 24 luty 2007 - 20:30

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U mnie stoja sobie napodwórku tata na górce w oborze szambo biere a tu nagle u-912 z turem z widlam prosto na dom jedzie :) tata biegnie za ciągnikiem a tu skręca traktor i w studnie bach ciągnik przejechł isie na beczkowozie zatrzmało bo kolo wdziure wpadło ciągnikowi nic sie nie stało :)
KPK - Ochrona

#63 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 luty 2007 - 20:44

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Z opowiadania kumpla.

Na jesieni podczas przerwy w kopaniu buraków kumpel zostawił ciągnik (5211) a kombajnem (anna) na podwurku (na gurce) i poszedł do domu na obiad. Po obiedzie wraca do ciągnika (przełączył na luz) i zorietował się że ma komurke przy sobie więc wraca do domu i kładzie telefon na parapecie. W tym czasie dzwoni telefon (stacionarny) więc idzie na gure odebrać. Podnośi słuchawke i odwraca się w strone okna. Patrzy a tam ciągnik leci z kombajnem do tyłu prosto w dom. Spojżał dalej a tam jego tata goni cięgnik. Kombajn z ciągnikem jednak skręcił w bok i minoł dom i leci prosto na słupek od bramy. Jego ojciec jednak zdonżył wskoczyć do ciągnika i wychamować 10 cm od słupka. Jak by nie zdążył to pewno cały odrzutnik łęcin był by do wymiany.

PS: kombajn kupił miesiąc wcześniej.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 luty 2007 - 21:09

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach w sąsiedniej wsi jeden artysta wywoził obornik i jakimś cudem (pewnie nogą) włączył przekaźnik podczas jazdy na pole-rezultat -cała droga zas...a a on dopiero przed samym polem się kapnął,że coś jest nie tak :)-ale Bogiem a prawdą to on jak jedzie to chyba nigdy się nie odwraca-lusterek zresztą też nie ma...-żeby nie było niedomówień chłopak ma dopiero jakieś 30 lat

#65 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 24 luty 2007 - 22:04

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a to u mnie bylo podobnie jakis koles lat kolo 80 rozwozil obornik jechal z pola z wlaczonym wlakiem nic niezauwazyl potem jak naladowal to odpalil i pojechal rozwiuzl sobie obornik na podworku i troche droge:D
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#66 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 25 luty 2007 - 00:40

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a ja kiedys w dom turem zachaczyłem na szczescie tylko elewacja odpadła i troche styropianu i nic wiecej..a stało sie to jak wyjezdzałem spod wiaty i zapomniałem łap podwinąc. :) :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#67 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 25 luty 2007 - 09:17

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach zachodzę 21.02 do chlewni i patrze a tu furtki z płotu pościągane...moje blondyny urządziły sobie ostatki :)
all rights reserved

#68 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 26 luty 2007 - 19:56

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Mnie 1 rzecz śmieszy do tej pory jak mój MF zrobił coś pożytecznego czyli zabił kota sąsiada :) , biedaczek wlazł w wentylator przy chłodnicy ja wsiadłem do tarktora i odpaliłem , słysze że pasek się ślizga , weź teraz tego sierściucha wyjmij :)

#69 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 26 luty 2007 - 20:16

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja miałem kota i przejechałem po nim przyczepą 6t naładowana zboza i on to przezył :) ale kilka dni pózniej przejechała go taczka z kiszonka i nie przeżył :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#70 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 luty 2007 - 20:52

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dwa lata temu przyszedł do mnie pies który dziwnie wyglądał. Po paru dnach poiechałem z prasą do jednego faceta i zobaczyłem u niego tego psa. Spytałem się go czemu on tak wygląda? On mi na to że 2 razy przejechała go przyczepa(4,5t, 3 strony wywrot, koła 20'' ) ale przeżył, mił tylko połamane pare kości i się tak zrosły.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share tomek665dt

tomek665dt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 26 luty 2007 - 23:21

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a u mnie to kotu ktoś pare lat temu ugryzł noge i tak na 3 nogach biedaczyna jeszce ze 1,5 roku zył bo mu sie fajnie rana zagoiła!:))

#72 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 27 luty 2007 - 10:58

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach andrzej2110 - ten pies wyglądał chyba jak terminator, co ? :)
all rights reserved

#73 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 luty 2007 - 12:24

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach heee Raczej jak by ni dostał przez tydzień jeść.

bullet_black.png

#74 Share lukasz11

lukasz11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 05 marzec 2007 - 22:07

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja mniałem małego świniaka co wychodzł z zagrody a póżniej z chlewni i krowie cycka ssał w oborze

#75 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 10 marzec 2007 - 09:08

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach To ciekawe miał zainteresowania..hehe :rolleyes: :( :) :( :)

#76 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 10 marzec 2007 - 09:24

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Jak w tej reklamie "od poczatku wiedzial co jest dobre i inni tez to wiedzieli ze on wie" chyba tak to bylo moglem cos pokrecic;)
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#77 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 10 marzec 2007 - 12:48

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach nie pomyliłeś się :rolleyes: własnie tak to szło.

#78 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 12 marzec 2007 - 21:47

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U mnie raz pies świętej pamięci w jednej budzie z kurą spał :rolleyes: :(

#79 Share URSUS5314

URSUS5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 marzec 2007 - 15:00

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach raz u jednego kolesia zimą kot schował się pod maską ciągnika. i jak on odpalił ciągnik to tylko futro i krew wyleciała z pod maski. kot tak sie roztrzaskał o pasek ze cały silnik byłd oremontu bo wszędzie było peło kota.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 22 marzec 2007 - 20:02

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach A jo miołem chomika i jak latał w takim kołowrotku to sobie noge wykręcił potem ją zjadł i przez 2 lata chodził o 3 nogach ;)