Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#41 Share maQ

maQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 10 luty 2007 - 18:38

Znajomy rolnik z widzenia ma pola porozzucane po okolicach i tak pewnych zniw zapomnial o jednym i se przypomnial dopiero na drugi rok a ono se tak rpzestalo zime ^_^ :huh: :(

to chyba był jakiś amator a nie rolnik
ja bym nigdy o polu nie zapomniał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 04:28
  •  

#42 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 10 luty 2007 - 19:29

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach chciałem odpalić "małego franka" no to się podpiąłem Zetorkiem, podjechałem przodem i na łańcuch go skubańca...ja ciągnę na wstecznym a kolega najpierw 4, potem 5 a na końcu 6 a tu nic. Przejechaliśmy całe podwórze potem na ulicę. Zatrzymaliśmy się w końcu chwila przerwy i znowu a tu nagle ciach - odpalił. Ale że kolega za późno zareagował to było małe "buzi buzi" :huh: nic sie nie stało na szczęście bo "zderzak" z Zetorku to mocny jest...:(
all rights reserved

#43 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 11 luty 2007 - 18:28

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ja tez miałem przygode jak ojciec jedzie sobie 914 z pusta beczką 4x4 szybko pocina 3km od domu po polu tej jesieni a tu chlup i siedzi... przyszęłd te 3km pojechalismy potezna 360 z lina 250metrów i z drogi szarpalismy najpier sam ciągnik pózniej beczke z boku... wyciagnelismy alegacncko ruszylismy na dom paliwa zabrakło wyssała do ostatniej kropelki 360 z baka.... ale spuscilismy z 914 i pokaciało sie i wróciło na 1litrze:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share kuba99

kuba99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 luty 2007 - 22:00

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach co prawda nie w moim,ale ciekawa historia: we wrześniu 1939 do majątku księcia pana/wmojej okolicy/wkroczyli Rosjanie.Szukali paszy dla koni.Pytają się zarządcy: "gdie tut saraj"/co znaczy-gdzie stodoła?/
Zarządca udał,że nie zrozumiał,i mówi do nich:" Saraj gdzie chociesz!"

#45 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 13 luty 2007 - 13:06

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach My mieliśmy podobną sytuację jak @Pavel. Sąsiad pojechał na pole opryskiwać i gdy skończył chciał na skróty z pola zjechać z niskiej skarpy a drogę niżej wymyła woda i zetorek się zawisł na opryskiwaczu :huh: fona z sobą nie wziął i na pichotkę do domu, a koło 3km było.
Mam fotki gdy go wyciągałem i jak się uda to wrzuce do galerii.
Pozdrawiam Kraker
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#46 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 13 luty 2007 - 13:35

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach 3 km to ja mam od szkoly do domu. :huh:
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#47 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 17 luty 2007 - 21:49

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach mi dziadek opowiadal ze jakies dzieci sie bawily sie kotem i zaplakami wiec pomysleli zebu mu ogon podpalic podpalili i kot uciakl do stodoly spalily sie dwie !!!

dzialo sie to teraz dobrze niepamietam ale albo przed albo po wojnie
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#48 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 17 luty 2007 - 23:29

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach dostal nauczke za dreczenie zwierzat.

#49 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 18 luty 2007 - 09:33

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach w sasiedniej wiosce jeden z pijaczków miejscowych opił sie denaturatu i se spał to do niego koty sie zaczeły dobierac ale naszczescie wpadł sasiad obudził go on patrzy a tu wszystkie palce poobrabiane juz-rzucił picie ma teraz komórke jakąs duza ale zawsze, malucha pracuje pomagajac przy krowach :)

#50 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 18 luty 2007 - 10:19

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach znacie zwyczaj psocenia w sylwestra? jak nie, to napisze, ze w ostatni dzien roku, a wlasciwie, to juz po polnocy, czyli juz w nowy rok, jest taki zwyczaj, ze mlodzi chlopcy chodza po innych posesjach i robia psoty. zwykle sa to jakies figle typu: zdjecie bramy z zawiasow i zaniesienie jej do sasiadow, albo wyciagniecie przyczepy na pole. takie niewinne zarty. :) o takiej tradycji powiedzial mi dziadek przy okazji chwalenia sie swoimi popisami. te ww, to pikus przy tym co dziadek wyrabial z kolegami. a wiec: ktoregos roku dziadek z kumplami rozebrali komin na budynku gospodarczym. ten budynek byl juz stary, nieuzywany. komin takze juz nie byl uzywany, ale w kazdym badz razie gospodarz, ktoremu rozebrali ten komin zauwazyl, ze go nie ma dopiero po okolo roku od zdarzenia. to raz. dwa: dziadek z kumplami poszli sobie na cudze podworko. dobrali sie do woza konnego. rozebrali go na czesci (wiecie jak woz wyglada i jak sie go da rozlozyc) i wszystkie te podzespoly wniesli na dach stodoly i tam zlozyli z powrotem. wyobrazcie sobie mine tego gospodarza jak wstal sobie w nowy rok a tu jego woz jest na stodole :):)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 18 luty 2007 - 11:36

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Pracoownik kiedys zapalował buhaja ok 600kg by sobie pochodził na zewnątrz, wbił dwa pale, zamocował gruby długi łancuch, i ok buhaj sobie chodzi a raczej biega w tą i we wtą. Skończył sie czas spacerniaka i trzeba bylo go spowrotem do budynku zabrac, to pracownik wzrotsu chyba 160 cm, wpadł na pomysł, zaczoł iśc po łancuchu od pali w storne buhaja gdy był juz w polowie drogi buhaj szarpnoł a gośc poleciał z dwa metry w górę i wylodował na plecach, ale kloł a ja o mało ze smiechu nie padłem :)
Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

#52 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 luty 2007 - 11:43

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Mam pytanie czy mozecie mi powiedziec jak to jest mozliwe ze taki moj kot biegnie biegnie i z calej pety glowa w mur? Nawet nie probowal skakac.:) Albo moj pies biegnie biegnie i za wczesnie wyskoczyl tak ze glowa tylko wyladowala na lozku a reszte ciala sie obilo o bok luzka. Albo pare razy skoczyl sobie na przyrodzenie bo mu tylne nogi nie dolecialy :) :)

#53 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 18 luty 2007 - 12:12

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach co do tych psot to u mnie kiedys chodzili ze spray'em i malowali nowy rok po szybach - niewinna psota....

#54 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 18 luty 2007 - 14:28

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach moj kto chcial popelnic samobojstwo skoczyl prosto w okno:D dobrze ze bylo zamkniete i sie tylko odbil

#55 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 luty 2007 - 14:34

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach No wlasnie zwierzeta a w szczegolnosci koty sa pod tym wzgledem dosc dziwne. Moze tak sie relaksuja?:):)

#56 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 luty 2007 - 17:42

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Psoty to są na półpoście a nie na na nowy rok. Pare lat temu wynieśli mi furtke. Znalazła się po mieciącu przez przypadek.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#57 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 18 luty 2007 - 18:03

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach moze relaksuja albo robia reset muzgu przed uzyciem uderz:D

#58 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 luty 2007 - 18:13

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach moj pies lapie kota za futro i lata z nim po calym podworku jak z szmata a kot nic chocby martwy!(mowimy wtedy ze plac zamiata! :) :)

#59 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 luty 2007 - 18:30

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach hehe masakra. Moj kot gryze psa po nogach a pies se idzie normalnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 18 luty 2007 - 18:39

moj pies lapie kota za futro i lata z nim po calym podworku jak z szmata a kot nic chocby martwy!(mowimy wtedy ze plac zamiata! :) :)

U mnie jest ta sama sytuacja
tylko ze czasami uda mu sie dwa koty za futro chwycic :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam