Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#301 Share grzesiek19863

grzesiek19863

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 21:33

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Do mnie sasiadka zadzwonila ze wielki czarny cielak chodzi po placu, a to byl moj "nowy nabytek" pies rasy nowofunlandczyk ;) ogromne psisko..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 05:33
  •  

#302 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 09 marzec 2010 - 21:55

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach mój piesek ( owczarek kaukazki) chodził do sąsiada, i robił kupke tuż przed furtką ;)

#303 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 09 marzec 2010 - 21:56

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach To opowiem jak to klacz nauczyła krowę biegać jak koń, kopać z pośladka w biegu i zwyczaju machania ogonem przed nosem koleżance oraz skubania po grzbiecie. Za to klacz nie mogła pojąć o co chodzi krowie kiedy ta ładowała się jej na plecy :) :) ;) i traktowała jako atak na swoją osobę rówież stając na tylnie nogi i próbując przywalić krowie z przodka
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#304 Share Mareczek78

Mareczek78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Zainteresowania:jestem muzykiem, gram na gitarze basowej, gitarze elektrycznej, saksofonie

Napisany 10 marzec 2010 - 19:41

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Historia mojego sąsiada
Kopaczka do ziemniaków - dwurzędowa - taką sąsiad posiada. Postawił ją za stodołą. Minął prawie rok i po żniwach sąsiad do mnie przychodzi, bym mu wykopał ziemniaki. Pytam się -czemu? A on na to że mu kopaczkę ktoś ukradł -pewnie na złom (złom kosztował wtedy ok 0,75 zł). No dobra, pojechałem, wykopałem, pozbierali. Okazało się potem, ze kopaczka znalazła się - stała tam gdzie postawił, tylko zarosła kamosą i pokrzywami że jej widać nie było.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#305 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 10 marzec 2010 - 21:38

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U mnie sąsiad zawsze od małego przyzwyczajał świnie do krowy....Fajnie to wyglądało jak najpierw na łąkę szła krowa a zaraz za nią luzem biegła świnia....jak była mała to normalnie doiła krowę jak cielak,a krowa nic sobie z tego nie robiła tak była przyzwyczajona...Jakie było zdziwienie mieszkańców mieszkających w dalszej okolicy, jak przechodzili sobie ścieżką a tam 10 metrów od nich leciała świnia,bajka jak była mała ale jak urosła to dopiero były jajaDodany obrazekNormalnie chodziła luzem jak pies,taka była wytresowana,ale niestety jak przyszedł jej czas to poszła na kiełbasyDodany obrazek
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!