Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#201 Share zakrzewiak

zakrzewiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 21:11

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ojcu kiedyś świnia zjadła prawie cały worek cementu ale dostała mleka czy serwatki i jakoś jej przeszło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 03:37
  •  

#202 Share mlodyrolnik3

mlodyrolnik3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 23:08

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Co do kotów to u moje dziadka kot wpadł w pasek klinowy przy śrutowniku i przeżył. Nie miał z boku futra (ok 15cm długości).
Koty są dziwne i zarazem mocne.

#203 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 20:05

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U mnie sie ostatnio mówi jak ktoś sortuje kartofle (zubruje) to robi Wiejskiego ToTolotka...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#204 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 10:21

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ja miałem kiedyś konia.Jak mu się w nocy chciało pić to sie wypinał z łańcucha i do kranu z wodą. A;e posprzątać po sobie i zakręcić kranu już nie potrafił ;) a mój kumpel to jak mu świnie wylazły na podwórko to z wiatrówki to nich strzelał.

#205 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 wrzesień 2007 - 10:39

a mój kumpel to jak mu świnie wylazły na podwórko to z wiatrówki to nich strzelał.

z wiatrówki <lol>
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#206 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 11:58

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Parę lat temu robiliśmy skrzynię w 60-tce. No i przy składaniu trochę nie wyszło i biegi źle działały. No i zamiast poprawić to ojciec poszedł po sąsiada żeby ten wodziki poustawiał jak trzeba (my to umieliśmy zrobić sami, ale ojciec chciał wyprostować tego sąsiada, bo jak kiedyś wcześniej na polu mu się biegi zakleszczyły to ten sąsiad cwaniakował i twierdził że on to w 5 sekund odkleszczy). No i sąsiad siada do 60-tki włącza silnik a ten na luzie łapał jedynkę i ciągnik rusza do przodu, więc sąsiad po hamulcach (a te niestety rozłączone) więc łapie za kierownicę i wciska sprzęgło, ale kierownica była odkręcona i tylko założona, więc on z tą kierownicą poleciał do tyłu. W życiu nie widziałem tak głupiej miny u nikogo jak u tego sąsiada. Ja leżałem na trawie ze śmiechu, a ciągnik po 5 metrach zatrzymał się na stodole i nic się nie stało.
a

#207 Share JohnyZielony

JohnyZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 12:35

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach to ja mam takiego głupiego kota ze jak wywozilizmy obornik od swinek i sprztalismy pod podestami na karmniki to chyba 7 myszy złapałem kotu bo ten zwariował i niewiedział od której zaczać a później jak chciałem mu jedną dac i troche sie z nim podroczyc to skoczył na mnie i nie dość ze mnie pokaleczył pazurami po klacie to jeszcze palca mi przecioł pazurem!! to nie było miłe ;)

#208 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 28 wrzesień 2007 - 16:22

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach zaś mi się coś przypomniało... mieliście psa co biegał za wami w brużdzie po pługu ? bo ja miałem... ;)
all rights reserved

#209 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 16:25

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach my takiego mamy ale biega przed ciągnikiem w bruździe

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#210 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 28 wrzesień 2007 - 16:31

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach hehe prowadzi Cię zebyś prosto orał ;)
all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 16:36

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ta i czeka na jaskółki jak zobaczy to staje i pod ciągnik wpada

#212 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 20:57

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a piesek mojego sąsiada lubi wygody, woli w zetorku jeździć
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#213 Share DjKrak

DjKrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 10:15

a piesek mojego sąsiada lubi wygody, woli w zetorku jeździć

Moj tak samo tylko wypatruje jakby tu do ciagnika wsiadac ;) I jeszcze za kota robi lapie myszy dusi i przynosi przed dom :(
Jeden moj pies na motorze jezdzil ze mna :(

#214 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 październik 2007 - 17:19

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Mój mf 255 sam odpalał, stał na podwórku kilka godz i niewiiadomo kiedy sam odpalał ( a że z przyzwyczajenia zostawiam wepachane ssanie, podobno się nie zapowietrza) no to odpalał :D , od tamtej pory zdejmuje zawsze kleme (rownież dlatego że raz był złośliwy ten mój mf i najpierw się zapalił, a dopiero po czasie odpalił sam silnik) ;)

#215 Share BYCZEK7

BYCZEK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo <br />Technika Rolnicza itp.

Napisany 02 grudzień 2007 - 13:12

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach u mnie jest pewien rzeźnik który zawsze przed świniobiciem mówi:
"Jak jo sie śwyni w ślypia popacze to łona sama wi że mo zdychać"
i raz po libacji przyszedł do nas bić świnie to zamiast obuchem to ostrzem palną świnie w łeb

#216 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 13:59

Moj tak samo tylko wypatruje jakby tu do ciagnika wsiadac :) I jeszcze za kota robi lapie myszy dusi i przynosi przed dom ;)
Jeden moj pies na motorze jezdzil ze mna :)

Ja mam kota takiego co łapie myszy znosi sobie je na kupke a potem konsumuje. Z psem miałem tez podobnie ale go oduczyłem.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#217 Share Rayan

Rayan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Maszyny Rolnicze
    Uprawy Zbóż
    Uprawy Warzyw

Napisany 02 grudzień 2007 - 14:07

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach W butelce 1,5l był opał czwerwoniutki jak oranzadka jednemu typkowi tak sie chcialo pic ze se lyknol bo myslal ze to napoj do picia hahaah a pozniej mu sie ddbijalo tydzien czasu ropą hahaha a noi pies wykarmil malutkiego kotka którego ktos podrzucil a ona akurat miala male to sie nawt nie skapnela ze to kot

#218 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 14:27

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Może nie tyle co się nie skapnęła ale zadziałał instynkt .
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#219 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Musik, sport, motoryzacja

Napisany 17 styczeń 2008 - 16:19

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U nas kiedyś koleś jechał ciągnikiem z przyczepką - wracał z libacji i jechał odwieźć kumpla. w czasie jazdy odczepiła mu sie przyczepka, on nie zauważył. gdy wracał po tym jak odwiózł kumpla rozbił się o swoją przyczepkę <_< połamał chłodnice itp w c-360.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 17:41

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U mnie kiedyś z 15 lat temu w oborze z krowami siedziały kury tzw liliputki, strasznie zadziorne kogutki i jak dojenie to widomo że i coś dla kotów zawsze w miseczce się znajdzie i był taki kogutek, co zfruwał z rury nad uczepkami (gdzie zawsze nocował i siedział tam) jak koty piły mleko i na kota szpony wbijał mu w kark, kot przykucał miarczał ale mlekodalej lizał, a kogutek robił swoje, tzn to co robił z kurami <_<