Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#181 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 17:15

U mnie kiedyś jechała 912 z rozrzutnikiem tamdemen ze zborzem. Gościu podjechał na dużym biegu pod dosyć stromą górkę i zsónoł się i rozrzutnik się wykiprował i wysypało się całe zborze i przekręcił się zaczep.

miałem podobną sytuacje tylko że ja wiozłem gnojek za moim 912 na rozrzutniku jedno osiowym i gdzieś na drodze była dziura ............i rozrzutnik sie położył na bok ( był przeładowany zamiast 3,5 t miał jakieś 6t) za......brudziłem całą droge na 3 godziny szczęście że gminna ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 09:43
  •  

#182 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 18 wrzesień 2007 - 17:54

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ja kiedys sie w rajdowanie zabawilem co tu duzogadac nuda.. myslalem ze ojca nie ma w domu i jadac zprzyczpea 10 ton kukurydzy zaraz przed wiatami chcialempokazac koledze jak sie jezdzi extreme... no i jechaledm proto na wiacie specjalnie odpiolem hamulce od przyczepy no i na 10 m przed iwatami lekko w w prawo i hamulec no to mnie pchnelo i lekko skrzyzowalo i gaz i wyszlem z tego jak zawsze tak sie smiali ze wiaty bym przestawil a tu ojcec patrzy zz okna i leci do mnie no to odpielismy przczypy i ja heja ucieczka z podworka:D do pola bo drug przyczepa w polu byla:D jak ojciec zobaczyl ze ucieklem przed nim to sie juz smial
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#183 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 17:57

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach @tumok blady jestem ojciec to chyba ciebie ze skóry obdarł ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#184 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 18 wrzesień 2007 - 17:59

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach wiesz mi sie to zawsze udaje
ale ojciec raz przyopadkowo jechal z kompostem i zachamowal a zapomnail hamulcow zapiac i zlamal dyszel smailem sie z niego no torche sie darl i jak zawsze to samo zdanie "do nieszczesica duzo nie trzeba" ;) a i "bedziesz jezdzil na rowerze po polu a nie ciagnkiem:d zawsze nam tak mowi:

a teraz to sie modle zeby snieg byl to bedzie film:D:D:D:D c/mcre;:)
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#185 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 18 wrzesień 2007 - 18:37

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach u nas nie daleko jest droga powiatowa i jakiś facet zgłosił ze 30 światków lata i całą droga chodzą i niczego sie boja polcja jeździł i szukał właściciele kabanów i sie znalazł się właściciel miał dziwi od gnoju to mu w dekach dziurę wygryzły i w daleka porusz sie udały kłopot był z łapanie ich ale po 4 godzina były w kojcu zraz znajomemu byk 200kg wybiegł z obory i 2 dni go łapalim go ale tak już dziczał ze taranował co się da ale psów sie bały zapalimy go jak komuś w ogródek w siatkę uderzyły i był w szoku ludzi tylko wydzieli jak biegał załaziłem sie za dziadem po lesie po polach ;) :) :) :) :) :) :) :) u nas jedne już widział ze całe życie mu przeleci przed nosem w nocy pryskał zboże zetem 5211 na miał koniec na jakieś 3 m był koniec pola i 100 m w duł !!jechał i chyba nie zauważył gdzie jest koniec pola i zjechał w duł jakieś 40m ale wyskoczył z ciągnik i sie zatrzymał na jakiś kaczorach trzeba było siągach kierwca 700 żeby go wyciagnoł stamtąd ale mam tras nauczkę ze po nocy nie pryszcze sie na grach :)

#186 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 18:54

u nas nie daleko jest droga powiatowa i jakiś facet zgłosił ze 30 światków lata i całą droga chodzą i niczego sie boja polcja jeździł i szukał właściciele kabanów i sie znalazł się właściciel miał dziwi od gnoju to mu w dekach dziurę wygryzły i w daleka porusz sie udały kłopot był z łapanie ich ale po 4 godzina były w kojcu zraz znajomemu byk 200kg wybiegł z obory i 2 dni go łapalim go ale tak już dziczał ze taranował co się da ale psów sie bały zapalimy go jak komuś w ogródek w siatkę uderzyły i był w szoku ludzi tylko wydzieli jak biegał załaziłem sie za dziadem po lesie po polach :) :) :) :) :) :) :) u nas jedne już widział ze całe życie mu przeleci przed nosem w nocy pryskał zboże zetem 5211 na miał koniec na jakieś 3 m był koniec pola i 100 m w duł !!jechał i chyba nie zauważył gdzie jest koniec pola i zjechał w duł jakieś 40m ale wyskoczył z ciągnik i sie zatrzymał na jakiś kaczorach trzeba było siągach kierwca 700 żeby go wyciagnoł stamtąd ale mam tras nauczkę ze po nocy nie pryszcze sie na grach :)

Kuva jakie długie zdanie :)
Przetłumaczy mi je ktoś ? ;)

#187 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 18 wrzesień 2007 - 21:25

u nas nie daleko jest droga powiatowa i jakiś facet zgłosił ze 30 światków lata i całą droga chodzą i niczego sie boja polcja jeździł i szukał właściciele kabanów i sie znalazł się właściciel miał dziwi od gnoju to mu w deskach dziurę wygryzły i w daleka porusz sie udały kłopot był z łapanie ich ale po 4 godzina były w kojcu. Raz znajomemu byk 200kg wybiegł z obory i 2 dni go łapalim go ale tak już dziczał ze taranował co się da ale psów sie bały zapalimy go jak komuś w ogródek w siatkę uderzyły i był w szoku ludzi tylko wydzieli jak biegał załaziłem sie za dziadem po lesie po polach . :) ;) :) :) :) :) :) :).U nas jedne już widział ze całe życie mu przeleci przed nosem w nocy pryskał zboże zetem 5211 na miał koniec na jakieś 3 m był koniec pola i 100 m w duł !!jechał i chyba nie zauważył gdzie jest koniec pola i zjechał w duł jakieś 40m ale wyskoczył z ciągnik i sie zatrzymał na jakiś kaczorach trzeba było siągach kierwca 700 żeby go wyciagnoł stamtąd ale mam tras nauczkę ze po nocy nie pryszcze sie na grach :)

#188 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 12:57

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach u mnie pare prosiaków uciekło jakims cudem z kojca i podłączyły sie pod krowe jak dojarka :) ;)

#189 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 12:51

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Kopaliśmy ziwmniaki, koparka jednorzędowa-z wirnikiem, raz udusiło ciapka bo tak ciężko kręciło a drugi raz to sie utopiłem i dopiero interwencja łopat pomogła, ale jak to teraz wygląda ;)
Mokro jak sku... ;]
Jak dobrze pójdzie to w grudniu wjedzie w pole żeby siać ; p

#190 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 13:32

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach U nas koleś bejcował zboże i zamiast bejcy do zboża użył tej do mebli. Prawie 2 tony zboża poszło sie jeb..ć
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 14:11

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach historia nie prywatna lecz mojego brata ciotecznego x mieszka w warszawie i gdy mnie jeszcze na świecie nie było przyjechał na wakacje do moich rodziców zaciekawiony nowym sprzętem jaki sprawił sobie mój tata pod jego nie obecnosc zaczął bawić sie U -c-328 odpalajac go pokrecił birgi i zamiast do dyłu pojechał do przodu bużąc tym samym całe ogrodzenie

#192 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 17:40

U nas koleś bejcował zboże i zamiast bejcy do zboża użył tej do mebli. Prawie 2 tony zboża poszło sie jeb..ć

Niezła pomyłka.... ;):) Ale przynajniej ma teraz zboże zabezpieczone przed skutkami pogody... :)

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#193 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 18:44

Niezła pomyłka.... ;):) Ale przynajmniej ma teraz zboże zabezpieczone przed skutkami pogody... :)

Robił to w wanience i mieszał rekami
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

#194 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 18:46

to jakiś psychiczny czy coś

#195 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 18:49

Ręce pewnie mu też zabejcowało. Ciekawe jaki bejca miała kolor ;)

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#196 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 19:14

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Nie wiem bo to mi opowiadał taki starszy koles

#197 Share Marcin23

Marcin23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 22 wrzesień 2007 - 14:18

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach u wujka raz jedna krowa w nocy rozwaliła płota i poszła do lasu (który sie ciągnie przez ponad 20 km i łączy się ze wszystkimi lasami w okolicy) :angry: ale pod wieczór następnego dnia sama przyszła ;)
:)

#198 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 22 wrzesień 2007 - 19:28

Moja krowa napiła sie ON.........

i co sie stało?

#199 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 22 wrzesień 2007 - 19:31

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja TEZ sie napilem i jakos zyje.... ale zygalem ze 2 dni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 22 wrzesień 2007 - 20:40

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach A mnie po ON przez 2 dni odbijało się nim, nawet gumy do żucia nie pomagały