Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 19:31

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja kiedyś rano wychodze na plac i patrze, patrze a tu mi 10 tuczników z chlewa wylazło i latają po placu, cały ogrudek poryty, wiadra połamane, a wgonić je to dopiero był problem <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 03:30
  •  

#2 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 19:42

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach dawniej mój dziadek chował konia i on uciekł na łąke i to dopiero był problem;)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#3 Share ilovemtz

ilovemtz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 19:54

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach do nas sasiadka o 6 dzwonila bo byki nam po podworku chodzila a ona widzial bo na autobus szla choinki polamane podworko zryte plotek obalony to to byla jazda B) <_<
I love mtz and simson.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 19:55

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Kilka lat temu poszłem w wakacje do kumpla. Siedzimy se i gadamy, nagle wychodzi jego ojciec(po przepiciu),wchodzi do chlewa, po chwili wybiega i lata po calym podwórzu z krzykiem "gdzie moje krowy??!!!! ukradli moje bydło!!!!" było go słychać chyba na całą wieś. Jak wytrzeźwiał to powiedział, że gdy się obudził to mu się zdawało że to ranek i poszedł z zamiarem dojenia krów. A to było ok. godziny 14. Krówki w tym czasie pasły się w najlepsze na łące 20 metrów za chlewem B) <_<

Kumpel z sąsiedniej wsi co trzode chowa raz złapał swojego knura u mnie na łące gdy siano zbieraliśmy,łąka jakieś 1,5 km od jego gospodarstwa.Śmiesznie to wyglądało jak 6 osób latało za 1 knurkiem i go złapać nie mogli B)

#5 Share ilovemtz

ilovemtz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 19:56

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach do nas sasiadka o 6 dzwonila bo byki nam po podworku chodzila a ona widzial bo na autobus szla choinki polamane podworko zryte plotek obalony to to byla jazda B) <_<
I love mtz and simson.

#6 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 20:04

do nas sasiadka o 6 dzwonila bo byki nam po podworku chodzila a ona widzial bo na autobus szla choinki polamane podworko zryte plotek obalony to to byla jazda B) <_<

coś tak się rozkrecił????dwa razy ten sam post B)

#7 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 20:55

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach pewnego razu w zimę uciekły nam z obory jałówki jedna cała biała godzina ok 21 śniegu sporo jak ją zobaczyć tylko oczy się świeciły w ciemnościach

#8 Share ilovemtz

ilovemtz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 21:17

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach sory ale net mi sie wiesza a opera ma pamiec podreczna i myslalem ze sie nie zapisało
I love mtz and simson.

#9 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 22:19

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Moja krowa napiła sie ON.........

#10 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 22:21

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a młodszy brat to kiedyś kota na niebiesko pomalował <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 22 styczeń 2007 - 22:38

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ja psa nakarmiłem masłem najsmieszniej wygladały miejsca gdzie zawracał jak biegał na łańcuchu...

#12 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 22:43

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja mam takiego głupiego konia ze jak sie zerwie z łancucha to zapal w stajni swiatło a pózniej wybija szyby

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#13 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 23:39

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach jeden z biznes-man-ów w bydgoszczy chciał zrobic bieszczady w kuj-pom B) <_< w tym celu z holandi sprowadził jakieś bydło mięsne. po 2 dniach podróży podczas wyładunku wszystkie 30 uciekły do duuuużego lasu B) strażacy, lekarz weterynarii, straż miejska,policja - wszyscy (oczywiście wszyscy za $ podatników) szukali je przez 3 dni 2 zdechły B)

#14 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 09:16

jeden z biznes-man-ów w bydgoszczy chciał zrobic bieszczady w kuj-pom B) <_< w tym celu z holandi sprowadził jakieś bydło mięsne. po 2 dniach podróży podczas wyładunku wszystkie 30 uciekły do duuuużego lasu B) strażacy, lekarz weterynarii, straż miejska,policja - wszyscy (oczywiście wszyscy za $ podatników) szukali je przez 3 dni 2 zdechły B)

Tomek a to nie było przez przypadek w mojej okolicy? Zamość i wioski do okoła?

Kiedyś jednego dnia robili wymianę oleju w 355 i 330. Krowy wracały z pastwiska i jednej weszło się do garażu. Cały przepalony olej wypiła i nic jej nie było.

Tata kiedyś wymyślił że pospawa beczkę od paliwa bo gdzieś dziurkę dostała. jak przyłożył palnik, jak wyj......, i chyba z 5 min tańczyła po całym podwórku

#15 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 09:39

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Mi dziadek opowiadał ze kiedys jeszcze jak bimber pedzili to mieli go postawionego przez stajnia i raz konie sie spusciły i wypiły 30l

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#16 Share pawel

pawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 09:47

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Moja przygodato taka że kiedyś w zimę zaparkowałem traktor na górce a sniegu było jakieś 0,5 metra więc stał w nim jak zahamowany a ja nie zaciągnełem ręcznego ani nie wrzucilem biegu gdy śnieg stopniał to ciągnik stoczyłsię z gorki i przyłożyl w stodołę.Na szceście nikt wtedy nie przechodzil ani nikt nie postawil tam samochodu.Skończylo się na małym prostowaniu maski.

#17 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 10:29

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach @kat dokładnie-zamośc

#18 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 18:39

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja za czasów gdy na chleb mówiłem pep a na księdza batman spuściłem powietrze z opony bo było stare i trzeba było wymienić <_< B)

#19 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 18:44

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ja w takim wieku to na nowego poloneza z drabinką wszedłem <_< gdy zjechałem po szybie na dół to tak dostałem w d.... że do dzisiaj pamiętam B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 19:48

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach u mnie w lecie krowa sie odpieła z uwiezi w oboze i wyszła w nocy na dwór nie wiedziała gdzie pójsc weszła do psa bernardyna w ogrodzenie jakos jej sie przesunąc szufrygiel i spała razem z mim ale mądra była miała ochrone <_<