Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

304 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 25 kwiecień 2007 - 20:39

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach nie no bo myślałem ze jak jakas polna to by z tej predkosci zawieszenie temu golfowi urwała..heh :lol:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj, 00:02
  •  

#122 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 21:18

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach u mnie krowa jedna wkłada morde w poidło naciszka nie pije tylko stoi i leje na obore no i kiedys tu nie sadziła łaba tylko zaczeła tłuc o rure i poidło rozwaliła rano ojciec do obory ta tam powudz nie nadazało to sływac do kanału płyty nie mam leci za obore za obore wychodzimy lało sie w gnuj juz w gnuj nie sło to na ogrud mmatce nalało tak ze ogrud to mało co zostało płyneło w duł bo spadek jest w strone ogrodu i pooooszło nie wiem ile sie mogło lac z puł nocy horoba wie woda u sąsiada 400 m dalej w polu była to musiało dłuuuugo lać

Chciałem edytować ale się nie da, w ogóle nie wiadomo o co chodzi, bym się chyba musiał godzinę zastanawiać o co Ci chodzi :angry:

Edytowany przez Pixel, 01 maj 2007 - 12:58.

#123 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 25 kwiecień 2007 - 21:54

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach u nas tez jest taka jedna niekumata krówka co wsadza łeb w poidło woda sie leje na ziemie a ona nie pije, nie wiem ale jeszcze do tej pory sie nie nauczyła z tego dokładnie pic..heh :lol: ale to tylko ta tak robi, reszta pije bez problemu.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9410 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 22:30

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach ja mam tako krowę co nie włoży całego pyska w poidło tylko tak jak by miała ugryźć miała. na szczęście nie rozlewa tylko pije ale dłużej jej to schodzi.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#125 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 30 kwiecień 2007 - 22:04

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Dzisiaj przyjechał do mnie facet siać kukurydzę... Zasiał już jakiś hektar i wyszedł zajrzeć ile nawozu i nasion zostało... No i się lekko zdziwił, jak zobaczył, że nic nie ubyło... Po prostu zapomniał włączyć WOM i musiał siać od początku... Nieźle był wkurzony :lol:;)

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#126 Share karuś

karuś

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 01 maj 2007 - 11:27

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Sąsiad ładował obornik z pryzmy ładowaczem Fortschritt T 174 na gnojarke. Zablokował mu się obrót i stale musiał się kręcił w jedną stronę. Jak nie tak się ustawił to znowu dookoła.

#127 Share mlody87

mlody87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:heh technika rolnicza;)

Napisany 01 maj 2007 - 11:57

Dzisiaj przyjechał do mnie facet siać kukurydzę... Zasiał już jakiś hektar i wyszedł zajrzeć ile nawozu i nasion zostało... No i się lekko zdziwił, jak zobaczył, że nic nie ubyło... Po prostu zapomniał włączyć WOM i musiał siać od początku... Nieźle był wkurzony :lol: ;)

A to "flachowiec" jakis ;)
URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..
URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….
URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z
URSUS- em…………

#128 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 01 maj 2007 - 13:00

A to "flachowiec" jakis :lol:

Raczej był zafascynowany swoim świeżo kupionym zetorem i po prostu tak mu się ten ciągnik podoba, że zapomniał, że trzeba wom włączyć ;)

#129 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 01 maj 2007 - 13:03

Raczej był zafascynowany swoim świeżo kupionym zetorem i po prostu tak mu się ten ciągnik podoba, że zapomniał, że trzeba wom włączyć ;)

Może coś włączył i niewiedział że to akurat nie jest WOM :lol: ;)
:)

#130 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 01 maj 2007 - 13:07

Może coś włączył i niewiedział że to akurat nie jest WOM :lol: ;)

A najbardziej mnie rozbawiło to, że kupił ten ciągnik jakoś trochę przed połową kwietnia, a na szybie z przodu i w drzwiach ma jeszcze wielki napis "NOWOŚĆ". Ja tak sobie myślę, że był zajęty czytaniem tego napisu od tyłu ;):)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 01 maj 2007 - 13:14

A najbardziej mnie rozbawiło to, że kupił ten ciągnik jakoś trochę przed połową kwietnia, a na szybie z przodu i w drzwiach ma jeszcze wielki napis "NOWOŚĆ". Ja tak sobie myślę, że był zajęty czytaniem tego napisu od tyłu :lol:;)

i tak będzie sobie jeszcze jeżdził ładne pare lat ale zawsze będzie miał nowość ;)
:)

#132 Share karuś

karuś

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 01 maj 2007 - 13:54

Dzisiaj przyjechał do mnie facet siać kukurydzę... Zasiał już jakiś hektar i wyszedł zajrzeć ile nawozu i nasion zostało... No i się lekko zdziwił, jak zobaczył, że nic nie ubyło... Po prostu zapomniał włączyć WOM i musiał siać od początku... Nieźle był wkurzony :lol:;)

Sąsiad miał podobnie z nowym rozsiewaczem do nawozu.

#133 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 01 maj 2007 - 14:20

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Mój sąsiad pierwszy raz zlecił synkowi (6 lat ma) prace U328 jaką było bronowanie i on zapomniał opuścić podnośnika i tak 2 razy pole przejechał.

#134 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 01 maj 2007 - 15:31

Mój sąsiad pierwszy raz zlecił synkowi (6 lat ma) prace U328 jaką było bronowanie i on zapomniał opuścić podnośnika i tak 2 razy pole przejechał.

też tak miałem kilka razy ale to wtedy były początki mojej pracy :lol:

#135 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 01 maj 2007 - 19:00

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a u mnie sasiadka ( niezbyt zdrowa psyhicznie) zbierala nieprzyorany obornik sasiadowi i wrzucala sobie na swoje pole:D
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#136 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 01 maj 2007 - 19:13

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach Ja nie wiem czy to śmieszne czy głupie ale jechałem c360 na ręcznym :lol: nawet mi ruszył pod niemałym podjezdzie.

#137 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 01 maj 2007 - 19:42

A najbardziej mnie rozbawiło to, że kupił ten ciągnik jakoś trochę przed połową kwietnia, a na szybie z przodu i w drzwiach ma jeszcze wielki napis "NOWOŚĆ". Ja tak sobie myślę, że był zajęty czytaniem tego napisu od tyłu :lol:;)

to pewnie ten pan ma na na zwisko Kł.. i to jego 2 zetor. widzialem akurat jak jechal siewniem a strone krzywosadzy. a powiedz mi to jest zetor z turem ale ktorej seri proxima czy proixima plus??
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

#138 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 maj 2007 - 08:59

a u mnie sasiadka ( niezbyt zdrowa psyhicznie) zbierala nieprzyorany obornik sasiadowi i wrzucala sobie na swoje pole:D

;) :) :lol: :) :) heh jak sobie to wyobraze to nie moge ze smiechu wytrzymac

kolega mojego ojca objal byly pgr i jego brat pojechal kiedys orac uslugowo kirowcem z 6 skibowym zawieszanym plugiem, niestety zanim dojechal do klienta to zdazyl sobie dziabnac pod sklepem, kiedy sie zjawil na podworku to bylo juz ciemno, rolnik pokazal mu gdzie ma jechac i poszedl do domu, rano jak sie obudzil to mial nie mila niespodzianke, bo ciapek sie przewrocil :), a kierowca szalonego kirowca do tej pory sie zarzeka ze nic takiego nie pamieta ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#139 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 02 maj 2007 - 14:47

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a u mnie sasiadka ( niezbyt zdrowa psyhicznie) zbierala nieprzyorany obornik sasiadowi i wrzucala sobie na swoje pole:D

DOBRE!!!!! :lol:
podsune ten pomysl mojemu sasiadowi ktory caly czas narzeka ze malo za malo gnoju.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9410 postów

Napisany 02 maj 2007 - 14:58

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach a potem będziesz miał pole wydeptane

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png