Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przewożenie balotów sianokiszonki

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 16 maj 2009 - 08:05

Przewożenie balotów sianokiszonki Podczas ściskania zafoliowanych balotów żyta u znajomego chwytakiem było widać jak folia się rozchyla na łączeniach i "uchodzi z balota powietrze". Czy to w jakimś stopniu przeszkadza? Może folia przez to ma jakieś nieszczelności, chociaż wydaje mi się, że podciśnienie sprawia, że folia wraca na swoje miejsce. To lepiej, że wewnątrz jest mniej powietrza? Chwytaka używaliśmy pierwszy raz i dlatego to pytanie. Jeśli taki temat już był to przepraszam. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :D .

Nie wiedziałem, czy temat umieścić tu, czy w dziale ładowacze. W razie czego proszę o przeniesienie ;) .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przewożenie balotów sianokiszonki Dzisiaj, 21:18
  •  

#2 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 16 maj 2009 - 09:34

Przewożenie balotów sianokiszonki Do 20 min po owinięciu można balot przenosić, a że ujdzie powietrze, to masz racje, jest lepiej ;)

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 maj 2009 - 11:54

Przewożenie balotów sianokiszonki Czemu do 20min?? A jak niektórzy owijają na łące a potem wożą takie owinięte tydzień czasu to co??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 16 maj 2009 - 13:14

Przewożenie balotów sianokiszonki Tak napisane jest w instrukcji folii. I biega właśnie o to rozszczelnienie podczas przenoszenia, później dopiero po zakiszeniu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 16 maj 2009 - 13:59

Przewożenie balotów sianokiszonki My przewozimy baloty od razu po owinięciu więc chyba znajomy nas nie będzie wyzywał, że coś się stało z jego kiszonką ;) .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#6 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 21:32

Przewożenie balotów sianokiszonki Ja owijam na placu gdzie składuję bele i po problemie

#7 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6739 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 22:34

Przewożenie balotów sianokiszonki Nic się raczej nie stanie. Ja jeszcze chwytaka nie mam i znajomy do mnie przyjechał na drugi dzień i wstawił na górę, potem znowu za dzień i kolejne stawiał i nic się nie stało. Dajemy teraz krowom i zero pleśni. Jeszcze mniej niż na tych na dole bo koty nie dziurawią
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 25 styczeń 2011 - 23:39

Przewożenie balotów sianokiszonki no właśnie jak to jest? jak ktoś sprzedaje sinokiszonke w balotach to wiadomo że kupujący nie skarmi tego w jeden dzien tylko zajmie to jakiś czas. ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?????? zresztą sam widziałem jak baloty sianokiszonki leżą na łące tygodniami a potem je zwożą na brzeg łąki albo pod oborę.......