Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wymienic oring na walku

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Omniq

Omniq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 maj 2009 - 21:33

Jak wymienic oring na walku Dodany obrazek

Jesli ktos ma dostep do katalogu to jest to : Catalog 4249, Grid 1D7, Section 20, Page 60

Pytanie brzmi:
Cieknie mi olej z oringu nr 16. Chcialbym go wymienic i zastanawiam sie czy jestem w stanie zrobic to sam czy trzeba wzywac serwis. Domyslam sie ze trzeba odkrecic element nr 33 i obrocic go zeby uwolnic element nr 17, ktory nastepnie trzeba wysunac po wczesniejszym odkreceniu sruby nr 14. Chodzi o to czy po ruszeniu elementu 33 tryby w srodku nie rozsypia sie i nie spadna do przekladni ? I to samo dotyczy elementu 17, czy kiedy go rusze to wszystkie elementy znajdujace sie wewnatrz przekladniu po prostu sie nie rozsypia ? Do tego prawdopodobnie kiedy rusze element 33 to zniszcze uszczelke nr 32, wtedy bede musial wyjac to cale zeby wymienic uszczelke, tylko jak to wyjac ? Jesli ktos juz kiedys rozbieral te elementy to prosze o pomoc. Jesli to ma znaczenie to dodam ze jest to JD 2064. Z gory dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak wymienic oring na walku Dzisiaj, 18:34
  •  

#2 Share Omniq

Omniq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 maj 2009 - 20:22

Jak wymienic oring na walku Napisalem do serwisu JD w Raciborzu i oto co mi odpisali:

Trzeba zdjąć zespół nr. 33 wraz z częściami 27-31, następnie delikatnie wysunąć sworzeń nr. 17 i wymienić oring. Nie należy wyciągać sworznia całkowicie. Dodatkowo należało by wymienić uszczelkę nr. 32 i pierścienie uszczelniające z obudowy nr. 33.

Moze sie komus kiedys przyda ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 21 maj 2009 - 20:54

Jak wymienic oring na walku Napewno ;)

Napisz czy sobie z tym poradziles :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Omniq

Omniq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 maj 2009 - 13:47

Jak wymienic oring na walku Dalem rade, nie bylo to bardzo trudne.
Jedynym problemem bylo wyjecie elementu 33 wraz z kolami pasowymi ze wzgledu na to ze jest tam malo miejsca miedzy silnikiem a rama, wiec ja wycialem :P

Dodaj odpowiedź