elektrotech

Twój zawód wyuczony

Polecane posty

elektrotech    6

Jest już temat -gdzie sie uczycie...wiec założe podobny jaki zawód macie :rolleyes: a pomimo to pracujecie na Roli

 

zacznę od siebie

 

Mój zawód Technik Elektronik-Informatyk pracuje juz ponad 21 lat w TPSA usługi szerokopasmowe -infolinia techniczna a pomimo to prowadzę gospodarstwo rolne :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam. Ja jestem technik mechanizacji rolnictwa i zacząłem studia ale się nie powiodło. Mam 21 lat i jestem młodym farmerem.


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja skończyłem szkołę samochodową i od tamtego czasu mam awersję do jakichkolwiek napraw samochodu.wogóle straciłem zainteresowanie samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

ja jestem Technik Ochrony Środowiska :blink: może kiedyś mi się przyda :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

ja tez jestem Technik Mechanizacji Rolnictaw i ukonczylem studia i jestem tez nauczycielem wychowania fizycznego:0ale wybralem a raczej ciagle sie zastanawiam na zostanie na Roli .."ojcowizna" :rolleyes:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3867

a ja jestem informatykiem o specjalnosci inzynieria systemow informatycznych a specjalizowalem sie w sztucznej inteligencji - obecnie projektuje pralki a poza tym troszke bawie sie w uslugi sieciowe (sprzet i soft) oraz troszke w rolnictwo.

 

Pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

jesli idzie o mnie to mgr z zarządzania produkcją na nasiennictwie. więc zawód rolnik.

dokonania zawodowe?? praktyki w szklarniach, poźniej na fermie swinek. obecnie kilka ha wlasnej ziemi.

plany - łączenie pracy w rolnictwie z zamilowaniem do komputerów i łączności (gsm jak i stacjonarnej) ale obaczy się jak wyjdzie bo chcę znowu zrobić sobie praktyki zagraniczne.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inżynier zootechnik aktualnie pracuje nad mgr :rolleyes:


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Technik ekonomista o specjalności rachunkowość rolna, a obecnie studiuję rolnictwo w Bydgoszcz na UTP.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ja się kształce na rolnika, ale mój tata który jest rolnikiem z wykształcenia jest leśnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
mój tata który jest rolnikiem z wykształcenia jest leśnikiem.

no rymy, tworzysz super :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
no rymy, tworzysz super :rolleyes:

 

Na forum i tak rzadko mi się zdarza, ale żebyś wiedział ile razy mi się zdarza tak gadać. Co najlepsze ja nawet sobie z tego nie zdaje sprawy :blink: , poprostu mówie nagle ludzie się śmiać zaczynają, ja się ich pytam z czego, a oni że z tych rymów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie myslałeś o karierze rapera?? :blink: :D hehe jako rolnik się marnujesz...heh :( :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
nie myslałeś o karierze rapera?? :blink: :D hehe jako rolnik się marnujesz...heh :) :rolleyes:

 

Broń Boże!!!!Nie moje klimaty :( chyba że na ragga'e bym się przerzucił, to już baaardzo blisko :( No i jak chce coś wymyślić to mi nie wychodzi, tylko tak w chwilach zapomnienia :) Ale chyba trochę offtopic się zrobił :) Lepiej modom się nie narażać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

czemu? koleś co robi rymy to tyz zawód....versus-rymiarz..hehe :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

ja sie jeszcze ucze ale miał chce iść na Akademie rolniczą na kierunek biotechnologia lub hodowla bydła...sam jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
z zamilowaniem do komputerów i łączności (gsm jak i stacjonarnej)

 

mozesz to rozwinąć???łaczność stacjonarna????

 

ps

zapomniałem dodac też że servisuje aparaty bezprzewodowe Siemens,Panasonic oraz dorywczo po godzinach servis RTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Mój zawód wyuczony to technik rolnik. Przydaje mi się w gospodarstwie, ale mam też pracę tj. wykańczam domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technik mechanik specjalizacja spawalnictwo . Aktualnie Politechnika :Mechanika i budowa maszyn


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Jestem po LO,ale mam dodatkowo technika rolnika:)a niedlugu bede inzynierem transportu drogowego,a i tk bede mial gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No wszystko jeszcze przede mną. :) Ale nie wiem czy LO, a potem AR i Weterynaria, czy może technikum rolnicze i AR - kierunek TRiL. :) Tylko co ja po TRiL'u będę robić na 2h??? :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

wyuczony: mechanizator maszyn rolniczych :)

 

a już niedługo bo w przyszłe wakacje inz informatyki :)

lecę dalej ma mgr informatyki a i tak prędzej czy później gospodara czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
wyuczony: mechanizator maszyn rolniczych :)

 

a już niedługo bo w przyszłe wakacje inz informatyki :)

lecę dalej ma mgr informatyki a i tak prędzej czy później gospodara czeka :)

 

chciałeś chyba napisać mechanizator rolnictwa a nie maszyn rolniczych

 

mój zawód wyuczony to mechanizator rolnictwa :) a właściwie to technik mechanizacji rolnictwa no ale za niespełna rok bedzie mgr inż Inzynierii Rolniczej :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj