Polecane posty

look9023    0

Chcę po tandema(rozrzutnik)Polskiej produkcji założyć szerszą oś i duże koła bo bokach - koła od c 385. W związku z tym mam pyt:jaka maszyna ma piasta na 8 śrub o rozstawie takim, jak w c 385 i które piasta wytrzymają, jeśli oprócz burt tych, które ma już rozrzutnik dołożę jeszcze ze dwie do góry(łączna wysokość burt ma być ok. 2m)?Ten rozrzutnik a służyć do odwozu kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1ROVEZ    1

Ale co to miałoby konkretnie dać?

Przecież wtedy ten rozrzutnik się tak poszerzy, ze będą kłopoty z jazdą po drodze, a i jego opory toczenia będą chyba znacznie większe.

To jest chyba na tyle skomplikowana przeróbka, że może prędzej by Ci się opłaciło kupić jakiś zachodni 'wózek' z importu z dużymi kołami?

Jak chcesz rozwiązać problem hamulców, na taką oś typu 'przyczepowego' to chyba raczej nie znajdziesz piast, które to wytrzymają i do których będą pasowały koła od Ursusa.

No ale może się mylę...


good God damn and other such phrases...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Moze napęd tej osi przez WOM wykombinuj .... po co ci to ?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look9023    0
Napisano (edytowany)

Chcę w ten sposób spowodować, że rozrzutnik nie będzie grzązł jak tylko trochę popada.

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To załóż mu bliźniaki. Ktoś do cyklopa założył wiec tu tez się da. Mniej roboty a efekt podobny.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

No u mnie jeden też ma bliżniaki tylko na jednej osi, albo załóż oś od tira naczepy na złomach powinny być tylko otwór o wiele większy niż w kołach w ciągniku ale jakbyś znalazł dobry zakład to zrobią większy otwór,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj