Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agroplus czy Agrofarm?

69 odpowiedzi na ten temat

#21 Share AdrianFanDeutz

AdrianFanDeutz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 17 wrzesień 2007 - 15:18

Agroplus czy Agrofarm? sam nie wiem ale chciałbym żeby przede wszystkim miał półokrągłe Łapy do bel sianokiszonki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agroplus czy Agrofarm? Dzisiaj, 23:17
  •  

#22 Share dfagroplus60dt

dfagroplus60dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 08:10

Agroplus czy Agrofarm?

W Agrofarmie nie ma miejsca dla pasażera, w Agroplusie nie jestem pewien ale chyba też nie. Co do ceny wiem tylko tyle że Agrofarm 100 w podstawowej wersjii kosztuje nieco ponad 150 tys.zł brutto.

W agroplusie jest siedzenie a co do ceny znajomy niedawno kupił takiego i dał 154000zł. pozdro B)

#23 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 08:59

Agroplus czy Agrofarm? ja bym folał agrofarma jest krótki i wygląda na takiego przypakowanego lepiej sie prezentuje zgodzicie sie ze mną????
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#24 Share amnowak43

amnowak43

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 20:00

Agroplus czy Agrofarm? co możecie powiedzieć o agrofarmie 85?

#25 Share Kulka

Kulka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 21:09

Agroplus czy Agrofarm? Adrian odbiegając troszku od tematu .Tez dużo myślałem nad agrofarmem 100
podstawowa wersja jak juz ktoś tu napisał 150 tys skrzynia mech 20/20 jak i podnosnik .
Dobrać do niego powershift-a , tura bedziesz brał to tez zamówisz dach o większej widoczności i te wszystkie inne rzeczy , to Cię wyniosa ok 180 tys brutto ktos nie wierzy prosze zadzwonić do njbliższego dealera. To wszystko posiada jd np 5720 i kapitalna skrzynia u niego z 4 biegami pod obciążeniem oraz ehr nie chce tu wywyższać tej firmy ale pokażcie mi marke , która oferuje to wszystko za 160 brutto w przedziale tej mocy , a na 20 ha Adrianie w zupełności wystarczy Ci 80 KM.

#26 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 12 listopad 2007 - 13:18

Agroplus czy Agrofarm? Ja akurat wybrałem Agrofarma 85 i pod koniec br powinienem go mieć B)

Jeszcze jedno pytanko B) ile kosztuje tur do takiego ciągnika ?
a i ile ma udźwigu ok

Do Agrofarma 85 proponuje Quicke Q45 a do 100 Q55 B) Wypas ładowacz B)

Sam mam Q55 przy DF Agrotron K100 udźwigu ma 2500 t (więc naj wiecej ile proponuje jakiś producent w tej klasie)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#27 Share adam77

adam77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 20:13

Agroplus czy Agrofarm? I jak Olik, masz już tego Agrofarma?

#28 Share adam77

adam77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 20:23

Agroplus czy Agrofarm? Ile może spalić Agrofarm 85 w lekkich pracach tj. uprawa warzyw, truskawek (opryskiwacz, piełacze, sadzarka, transport), czy dużo więcej spali od Agroplusa 67?

#29 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 19:59

Agroplus czy Agrofarm? zobacz jego galerię to bedziesz wiedział co ma... :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#30 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 01 kwiecień 2008 - 11:23

Agroplus czy Agrofarm?

I jak Olik, masz już tego Agrofarma?

Hehe tak jak Pioter napisał zajrzyj w moją galerię to się przekonasz bo nastąpiła zmiana w wyborze, mam nadzieje, że na lepsze :P

Tematy połączone!

Edytowany przez Olik, 01 kwiecień 2008 - 11:46.

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 kwiecień 2008 - 19:22

Agroplus czy Agrofarm? jak ten agroplus przy masie niecałe 3 t radzi sobie w transporcie i w polu czy dorónał by proximie pomimo mniejszej masy (podobno świetnie wyważony jed ten mały df)

#32 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 01 kwiecień 2008 - 19:29

Agroplus czy Agrofarm? Mi sie zdaje ze agroplus bedzie lepszy. Ja bym go wybral.

#33 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 kwiecień 2008 - 20:00

Agroplus czy Agrofarm? a lamborghini r 2 to to samo co agroplusy? tzn czy r2 76target będzie miało t asamą skrzynie biegów przedni most i podzespoły co te 3cyl agroplus 67 czy też lampo?

tzn czepiam się tego że na forum było już o tym że doś delikatny jest lapo 70w zaczepy przednia oś itd, a więc czy w tych 4cylindrówkach są napędy o większej nośności?

Ile może spalić Agrofarm 85 w lekkich pracach tj. uprawa warzyw, truskawek (opryskiwacz, piełacze, sadzarka, transport), czy dużo więcej spali od Agroplusa 67?

dołączam się do pytania a mam jedno ale za***iście dla mnie ważne
Który silnik jest lepszy a przede wszystkim oszczędniejszy czy ten deutza z turbiną w agrofarmie 85 czy te silniki w agroplusach 77 i 87

ps. czy ta turbina w agrofarmie 85 ma zmienną geometrię łopatek?

może nie do końca w temacie ale gdybyście mieli wybierać sam silnik to wybralibyście silnik deutz 2012 z agrofarma czy jednak lepsze silniki są w jd 5720? który nowocześniejszy i oszczędniejszy?

#34 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 18 czerwiec 2008 - 21:28

Agroplus czy Agrofarm? nowoczesność tych silników jest raczej na tym samym poziome a oszczędniejszy to z leksza wiadomo że 2012 to dla mnie kawałek legendy solidnej jak już kiedyś pisałem nie trzeba daleko szukać w Fendt serii 300 Farmerki są montowane te silniczki i są jednymi z najoszczędnieszych w DF również.

#35 Share Konrad531

Konrad531

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 12:48

Agroplus czy Agrofarm? Agrofarm jest lepszy bo cięzszy i wiekszy od agroplusa

#36 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 15:11

Agroplus czy Agrofarm? ba agrofarm na szerszych gumach to 2 razy wiecej ciągnika za podobne peniądze a spalanie będzie zblizone

#37 Share look9023

look9023

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 maj 2009 - 10:29

Agroplus czy Agrofarm? Mam pyt.:Który model lepiel wybrać agroplusa czy agrofarma?Ciągnik ma służyć do tura, rozrzutnika, prasy rolującej, niektórych upraw.Wktórym przy podobnej mocy będzie niższe spalanie?Jak jest z awaryjnością?Jakie sa obecnie ich oznaczenia i w jakich występują mocach(od do)?Co można do nich zamówic u dealera?Którym z nich praca będzie bardziej komfortowa?Czy lepiej wziąć wersję z elektroniką, czy bez?Za wszelkie odp. z góry dzięki. Otworzyłem nowy temat, ponieważ w poprzednich nie znalazłem informacji istotnych dla mnie i nie były one w pełni satysfakcjonujące.

#38 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 15 maj 2009 - 16:33

Agroplus czy Agrofarm? ja bym wybral agrofarma
Agroplus jest to ciągnik do takich bardziej lekkich prac, kosiarka, zgrabiarka itp,
duzoego wyboru to chyba nie będziesz mial z tą elektroniką, w agrofarmach to chyba nawet EHR-u niema,
w agroplusie to chyba tez, tak przynajmniej widzialem na wystawach a na wystawy to raczej daja full wyposazenie zeby ludzie mieli co oglądac,
agroplus ma wieksze gabaryty napewno, większą mase i choc by udziw podnosnika jest wiekszy porównując agroplusa i agrofarma o podbnej mocy,
a ze spalaniem to raczej to samo

#39 Share look9023

look9023

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 maj 2009 - 17:04

Agroplus czy Agrofarm? Dzięki za odp., ale podaj mi więcej szczegółów dotyczących tych ciągników.

Nie cytujemy ostatniego posta

Edytowany przez lysyrolnik, 15 maj 2009 - 17:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 15 maj 2009 - 18:01

Agroplus czy Agrofarm? co tu duzo mowic,
no jesli chcesz miec traktor ktorym więcej zrobisz to bierz agrofarma,
chocby same gabaryty porównaj lub parametry jakies,(udzwig podniska, masa, prędkosc,)
komfort raczej na tym samym poziomie,
jak masz jeszcze jakies pytania to pisz postaram ci sie odpowiedziec

Dodaj odpowiedź