Zaloguj się, aby obserwować  
janusz14

Agroplus czy Agrofarm?

Polecane posty

timasz    55

to zalezy od tego do czego ma byc uzywany ten ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

to zupełnie różne ciągniki już poruwnuje np; Agroplus 87 83KM 45X45, podnośnik 3600kg, 2950kg wagi i OVERBOST co daje przy pracy z wom i transporcie 95KM a Agrofarm 85 ma 82KM nie ma OVERBOST 20x20 lub 40x40 cięższy bo 3490kg mocniejszy podnośnik bo 6200kg i jeden zakres obrotów wom więcej znaczy 1000obr/min ECO, jako pomocniczy ciągniczek z dobrym wyposażeniem zwrotniejszy niższy wąższy i krótszy jest Agroplus 87 i kosztuje w pełnym wyposażeniu(naprawde bogatym) 140tys+VAT a Agrofarm 85 to do troche cięższych prac coś koło 128tys+VAT standardowe wyposażenie, nie ma wśród nich lepszego i gorszego w Agroplusie 87 jest silnik SDF o lepszej charakterystyce mocy i lepszej elektronicznej regulacji a w Agrofarmie jest silnik 2012 z fabryki w Niemczech DF taki jak w Fendt montują a jeszcze co do różnic to w Agroplusie napędy załancza się elektrochydraulicznie a w Agrofarmie mechanicznie. tu różnice są takie że zależy jakie prace będzie wykonywał ten sprzęt??? bo jak np. tak jak u mnie do zielonek i wóz paszowy to Agroplus jest najlepszy.

 

zapomniałbym Agroplusy są składane we Włoszech a Agrofarmy są składane w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

o spalaniu nie będe się wywodził jest oszczędny jeden i drugi w Agrofarmie masz silnik DF 2012 o poj. 4038 identyczny co jest w Fendt 308Ci a tam jest oszczędny czyli nnie ma obawy a w Agroplusie masz silnik SDF 4000cm3 także oszczędna jednostka troszeczke głośniejsza i bez takiej renomy ale parametry osiąga lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Sorki że tak nie w temaci, ale: Krzysiu prośba do Ciebie z mojej strony mógłbys zrobić kilka fotek swojego sprzętu na zewnątrz i w środku i wrzucić je do galerii ??? Z góry dzieki :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

A ja myśle że agrofarm jest dobry i jak bedzie przystępna cena to może go wezme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktory z tych ciagnikow bedzie lepszy mam ok 20ha mam c 360 i c 330 chcialbym kupic cos wiekszego ale nie wiem ktory wybrac i jakie sa ich ceny bylby to ciagnik do najciezszych prac w gospodarstwie chodz nie ma u mnie az takich ciezkich prac uzywal bym go do ubijania kiszonek na pryzmach...orania i chcialbym zeby ciagnol chociaz 4skibki bo widzialem ze 80tki takie ciagaja <_< prosze o pomoc i ceny modeli jak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ktory z tych ciagnikow bedzie lepszy mam ok 20ha mam c 360 i c 330 chcialbym kupic cos wiekszego ale nie wiem ktory wybrac i jakie sa ich ceny bylby to ciagnik do najciezszych prac w gospodarstwie chodz nie ma u mnie az takich ciezkich prac uzywal bym go do ubijania kiszonek na pryzmach...orania i chcialbym zeby ciagnol chociaz 4skibki bo widzialem ze 80tki takie ciagaja <_< prosze o pomoc i ceny modeli jak mozna

Agroplus mimo że mniejszy zdaje sie być ciekawszy w kabinie. Agrofarm to numer większy ciągnik (do 100KM) i raczej wolałbym jego w wersji 85 niz Agroplusa o podobnej mocy jeśli to ma być główny ciągnik w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

W Agrofarmie nie ma miejsca dla pasażera, w Agroplusie nie jestem pewien ale chyba też nie. Co do ceny wiem tylko tyle że Agrofarm 100 w podstawowej wersjii kosztuje nieco ponad 150 tys.zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kat mogę wziasc cennik df szczegolnie chodzi mi o doklane ceny agrofarm i agroplus 85 chyba ze nie bedzie duzej roznicy w cenie miedzy agrofarm 100 a 85 <_< a agroplus ile kusztuje duza roznica w cenie jak myslice dalby rade 4skibkom 4*40 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Co do Agrofarma podoba mi się że może być zasilany 100% biopaliwem (wg. normy B100) czyli jak by nie było jest to ciągnik na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

a ja powiem, że taki temat już jest na forum i jest dużo odpowiedzi znaczy najpierw radzę przeglądać tematy a potem nowe jak nie ma zakładać pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Ktory z tych ciagnikow bedzie lepszy mam ok 20ha mam c 360 i c 330 chcialbym kupic cos wiekszego ale nie wiem ktory wybrac i jakie sa ich ceny bylby to ciagnik do najciezszych prac w gospodarstwie chodz nie ma u mnie az takich ciezkich prac uzywal bym go do ubijania kiszonek na pryzmach...orania i chcialbym zeby ciagnol chociaz 4skibki bo widzialem ze 80tki takie ciagaja <_< prosze o pomoc i ceny modeli jak mozna

ja bym sprzdał c330 i kupił agrofarma


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ja bym sprzdał c330 i kupił agrofarma

 

też bym sprzedał c330 i kupił agrofarma <_<


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Jeszcze jedno pytanko <_< ile kosztuje tur do takiego ciągnika ?

a i ile ma udźwigu ok

Zależy jakiej firmy, o jakich parametrach i osprzęcie, bo wybór jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Agrofarmie nie ma miejsca dla pasażera, w Agroplusie nie jestem pewien ale chyba też nie. Co do ceny wiem tylko tyle że Agrofarm 100 w podstawowej wersjii kosztuje nieco ponad 150 tys.zł brutto.

W agroplusie jest siedzenie a co do ceny znajomy niedawno kupił takiego i dał 154000zł. pozdro B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja bym folał agrofarma jest krótki i wygląda na takiego przypakowanego lepiej sie prezentuje zgodzicie sie ze mną????


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulka    0

Adrian odbiegając troszku od tematu .Tez dużo myślałem nad agrofarmem 100

podstawowa wersja jak juz ktoś tu napisał 150 tys skrzynia mech 20/20 jak i podnosnik .

Dobrać do niego powershift-a , tura bedziesz brał to tez zamówisz dach o większej widoczności i te wszystkie inne rzeczy , to Cię wyniosa ok 180 tys brutto ktos nie wierzy prosze zadzwonić do njbliższego dealera. To wszystko posiada jd np 5720 i kapitalna skrzynia u niego z 4 biegami pod obciążeniem oraz ehr nie chce tu wywyższać tej firmy ale pokażcie mi marke , która oferuje to wszystko za 160 brutto w przedziale tej mocy , a na 20 ha Adrianie w zupełności wystarczy Ci 80 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj