manko

Teorie spiskowe

Polecane posty

Agrest    25606

Wczoraj przez 6 godzin nad moją wsią krążył AWACS. Robił okręgi pomiędzy Warszawą a Radomiem na pułapie 10 000 metrów . Gdyby ktoś go zauważył to proszę napisać gdzie aktualnie operuje . [ Trochę nie na temat , ale nie chce zaśmiecać Forum nowymi tematami ] ps. To nie prima aprilis.

 

I tak krąży sobie codziennie. Jednego dnia w okolicach Radom, Lublin, Sandomierz, następnego na północ od Radomia. Widać go w każdy bezchmurny dzień. A wszystko za złotówki polskiego podatnika.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140331/POWIAT0209/140339676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk9    7

polecam "wojna o pieniądz" Song Hongbinga- znacznie dokładniej wszystko wytłumaczone niż w filmie o przebudzeniu- trudno powrócić do poprzedniego zycia gdy się takie coś przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Czytałem tą pozycję. Muszę przyznać, że to jest dobra książka, a autor podaje fakty, o których ekonomiści oficjalnie nie wspominają. Łupieżcze transformacje ustrojowe, sztuczne kryzysy, wojna ekonomiczna; to wszystko jest tam ujęte bardzo ciekawie i przystępnie. Opisane jest tzw "strzyżenie owiec". Żaden z bankierów z tego co wiem nigdy nie wdawał się w polemikę, ani nie ustosunkowywał się do faktów opisanych w tej książce. Z prostego powodu, musiałby wyłożyć kawę na ławę, więc wolą milczeć. Polecam

 

 

Ktoś wcześniej pisał o tych samolotach. Mam tu ciekawy materiał na ten temat:

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/04/09/samolot-szpiegowski-nad-polska-2/

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Teraz może trochę z innej beczki. Ostatnio wpadły mi w ręce ciekawe materiały z sensem na temat teorii płaskiej ziemi. Co o tym myślicie?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Jest wywiad z byłym naukowcem z NASA który głosi tą teorie ale jakos słabo to dokumentuje , chyba ze masz cos nowego?

Znalazłem tez teorie na temat planety Nibiru ,że księżyc jest sztucznym satelitą ziemi ,że istnieje ziemia wewnętrzna z wejściem do niej w Arktyce .

Na temat Arktyki w ogóle można znaleźć sporo ciekawych i nie wyjaśnionych do końca rzeczy. Ostatnio znalazłem kilka ciekawych zdjęc z google map gdzie widac cos jak by wejścia do jaskiń i spora część Arktyki jest w ogóle zamazana tak jak by ktos chciał cos ukryć :)

Ale traktuję to bardziej jako nie wyjaśnione ciekawostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
Napisano (edytowany)

Z tą Arktyką to wogóle są jakieś jaja. Czytałem wywiad z jakimś naukowcem, to mówił że można się tam dostać tylko za wcześniejszą zgodą USA bo inaczej jak kogoś spotkają to jest nieprzyjemnie.

 

http://www.paranorma...-mamy-dowody/ Tu są wzory, które są tak opracowane, że zawsze wszystko wyjdzie dobrze z obliczeń.

 

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc,2079.html

 

Kilka adresów stron.

 

Nibiru jakoś do mnie nie przemawia, ale za to o księżycu można poczytać co tam jest. Jak odnajde te artykuły to Ci podeślę. Co ciekawe był w sieci kiedyś wywiad z Panem Hermaszewskim, który na pytanie o wygląd Ziemi z kosmosu odpowiedział: "wygląda jak wielki dysk". Artykuł zniknął bez śladu.

Wejdź na stronę Towarzystwa Płaskiej Ziemi.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Poprzyglądam sie jeszcze tej płaskiej ziemi :)

A tutaj zdjecia z Arktyki ,

Można samemu znaleźć te miejsca na Google Earth

Są też relacje z Niemieckich wypraw na Arktykę z czasów II wony światowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No dobrze, ale jeśli ziemia miałaby być płaska to jak wyjaśnić fakt, że możemy podróżować dookoła świata i nie spadamy w czarną otchłań? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

A skąd masz pewność, że akurat okrążasz świat dookoła?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
Napisano (edytowany)
:P :P :P :P :P :P :P :P - az popatrzylem w kalendarz -2014 r mamy -chyba nie wszyscy :rolleyes: ,komus chyba na sredniowieczu czas sie zatrzymal. Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Na Ukrainie wierzą, że Putin to "zbawiciel", więc płaska Ziemia jest też możliwa :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Na Rosji wieżą że w Polsce stoją amerykańskie rakiety wycelowane na Moskwę. Ostatnio celnik Rosyjski tak mi powiedział no i stwierdził że to co się dzieje na UA to jest wszystko wina Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

'Oglądając tv to tak to wygląda.

UE jest tylko" zaniepokojona" wydarzeniami na Ukrainie a co nasi politycy wyprawiają to widać w mediach.

Tylko ze UE ma większy wpływ na to co sie dzieje tylko tego nie okazuje a nasi nie mają żadnego wpływu a szczekają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

9/11 ciągle w kręgu teorii spiskowych na topie :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=2oGXsp6p2DY


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

To jak to, ale uderzenie samolotu w Pentagon to już przegięcie jak i ten który rozbił sie gdzieś na polach po którym został tylko mały dołek i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

wiesz użyto superbroni która topi żelazo grubości metra, i jeszcze wsadzono to do samolotu, nie wierzysz w to? :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

Najważniejsze żeby nie dać się zwariować ;) Teorii spiskowych jest dużo, wszędzie tam, gdzie jest dużo kasy, a mało informacji, to takie się pojawiają. Trzeba mieć zdrowy rozsądek i nie dawać się wkręcić we wszystko, co się w tego typu filmikach zobaczy, bo co najwyżej część tych pseudodowodów zasługuje na uwagę ;) Choć nie da się ukryć, powinny one nieco zastanawiać i dobrze, że tak robią - byle nie brać tego zbyt pochopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ostatnia reklama Sprite-a ma odpowiednie podejście do takich filmików.

O, i względem tego gościa mam podejrzane intencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Wiele na to wskazuje, że była to doskonale przygotowana akcja przez Biały Dom, po prostu majstersztyk :)

 

A wierzycie w Reptilianów na ziemi, że przybierają kształty ludzi? Podobno Obama i Bush są nimi :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

Gdzieś czytałem że 4% amerykanów w tych Replitianów (czy jak im tam) wierzy ;) Ogólnie że przylecieli z kosmosu, wcielili się we wszystkich największych światowych polityków i rządzą światem ;) A 4% USA to pod względem liczby ludności gdzieś tak... 1/3 Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj