manko

Teorie spiskowe

Polecane posty

koma666    162

tak tak tak

tylko ze jak co do czego to wszystkich od filozofów wyzywasz, a sam tkwisz w swoich zabobonach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nie wiem czy to było na żywo ale był dzisiaj wyklad belki chyba na TVP info ale nie jestem pewny na rózne tematy ekonomiczne i mimo ze chyba zamierzenie było inne to tylko utwierdza mnie w tym że suwerenność państw ma zniknąć bo to tylko przeszkadza Unii i tym co na tym zarabiają czyli bankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
http://stopkopalni.pl.tl/ ta kopalnia odkrywkowa ma powstać na terenach rolniczych,gdzie średnia gospodarstwa jest naprawdę wysoka, uśmierci rolnictwo w promieniu 30km, ale co to dla naszej władzy, rolnik to tylko rolnik... Edytowano przez kamil123472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Ciekawa strona dla wielbicieli teorii spiskowych:

 

http://innemedium.pl/wiadomosc/barack-obama-moze-miec-gadzia-ochrone

 

Swoją drogą to ochroniarz z filmu dość "oryginalnie" wygląda. Co ciekawe przez tą stronę 6 razy zawiesił mi się komputer zanim udało mi się wkleić ten link.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
master20002    228

Rozumiem kolego mariusz, że ten pierwszy to forma żartu. Ten drugi pewnie ma raka, albo coś w ten deseń.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez 6 godzin nad moją wsią krążył AWACS. Robił okręgi pomiędzy Warszawą a Radomiem na pułapie 10 000 metrów . Gdyby ktoś go zauważył to proszę napisać gdzie aktualnie operuje . [ Trochę nie na temat , ale nie chce zaśmiecać Forum nowymi tematami ] ps. To nie prima aprilis.

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wiesz kolego nie poznał bym że to AWACS nawet jak bym się o niego potknął :P, nie mówiąc już o określeniu wysokości :D

 

, myślę że większość użytkowników, ma wiedzę na ten temat, na podobnym poziomie :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega mógłby w komisji Antoniego M. badać na jakiej wysokości leciał Tupolew :D


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

prawie codziennie widzę go w okolicy Lublina . Łatwo go rozpoznać właśnie po tym że lata po okręgu.

Coś mi się wydaje że jego bardziej interesuje szpiegowanie nas a nie jakiejs Ukrainy. A nasi politycy sami otworzyli lisowi drzwi do kurnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Z polityka to jest tak

loto baca po hali zaganio owce a one ni hu

a tu z lasu wychodzi wilk owieczki same spiepszaja do bacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polityka to jest tak

loto baca po hali zaganio owce a one ni hu

a tu z lasu wychodzi wilk owieczki same spiepszaja do bacy

 

 

Widzę, że kolega ma oczy szeroko otwarte i widzi o co chodzi.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Teraz jakoś na czasie Grupa Bilderbega ma spotkanie w Danii, ciekawe kto z Polski pojedzie, czyżby znowu Vincent? :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

 

Wielki Brat patrzy i na nagrywa codziennie...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Im bardziej się zagłębiam w tematy teorii spiskowych, tym więcej siwych włosów pojawia mi się na głowie...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Oj tu masz rację :)

Podobno myślenie nie boli ale czasami myśle ze niektórych rzeczy lepiej nie wiedzieć , nie myśleć o tym i żyć spokojnie orać tą ziemie i w d*pie mieć to co sie dzieje na świecie :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj