Skocz do zawartości

Zdjęcie

Teorie spiskowe

388 odpowiedzi na ten temat

#41 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 09:02

Teorie spiskowe To idz zagłosuj i oddaj nieważny głos.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Teorie spiskowe Dzisiaj, 21:52
  •  

#42 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 01 czerwiec 2009 - 19:33

Teorie spiskowe No już tak lepiej. Bo dziś jakiś program widziałem na TVP1 to prowadzący na końcu powiedział coś w stylu "Idźmy w niedziele na wybory żeby nasze społeczeństwo się nie ośmieszyło na oczach Europy" Musze przyznać mądre zdanie bo jak na te wybory pójdzie z 20% ludzi uprawnionych do glosowania to rzeczywiście będzie śmiech w Europie.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#43 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 20:44

Teorie spiskowe Akurat śmiech w Europie-jeszcze czego-przez 8 lat żyłem w owej Europie i guzik tam kogokolwiek obchodzi co dzieje się w Polsce-ba mało co kogo obchodzi co dzieje się za płotem :P-Polskę umiejscawiają zaś gdzieś między-Uralem a Morzem Północnym z tym iż gdzie jest Morze Północne wiedzą z grubsza zaś za cholerę nie potrafią wskazać Uralu w czasie i przestrzeni :P.Żeby nie było-piszę teraz nie o robolach z budowy a o niemieckich studentach (szwajcarskich,włoskich i paru innych narodowości zresztą też)-a żeby nie być gołosłownym to tak się składa że mieszkałem przez 2 lata w ichnim :P akademiku (Ginnheimer Landstrasse coś tam coś tam)

#44 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 czerwiec 2009 - 22:36

Teorie spiskowe nie uwierzę że studenci nie wiedzą gdzie leży polska przykro mi

#45 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 03:09

Teorie spiskowe I masz rację-chyba zauważyłeś te parę uśmieszków w mojej wypowiedzi ?-owszem wiedzą-ale prawie nic więcej ponad to...

#46 Share eloegazmo

eloegazmo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 14:26

Teorie spiskowe oja

#47 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 04 marzec 2010 - 20:32

Teorie spiskowe zgadzam się z jaro

wykładowca nam opowiadał jak to się w jakimś amerykańskim miasteczku zjawił u swojego znajomego i wyszedł na ulicę, idzie a tu ulica czy plac Kościuszki, i dumny ze swej polskości dopadł mieszkającego tam tubylca i pyta się kto to był ten "kasjasku", a ten mu odpowiada, że to jakaś stara indiańska nazwa i właściwie nie wie co/kto to jest

właściwie to ich to guzik obchodzi co u nas się dzieje, i w jakieś "śmiechy europy, czy usa" to jest zwykły chwyt, jak w tym żarcie o spadającym samolocie

#48 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 20:54

Teorie spiskowe Jak już wspomniałem wcześniej-swego czasu mieszkałem trochę poza granicami RP i zaręczam że chyba w żadnym znanym mi kraju nie wspomina się o tym że jak coś się zrobi (nie zrobi ) to staniemy się pośmiewiskiem Europy (świata)-(właściwe skreślić).
Nie chciałbym sugerować do kogo należą media w Polsce ale męczy mnie już te ciągłe przepraszanie-a to Żydów za Jedwabne,a to Niemców za wypędzenie a to Amerykanów za to że nie chcą dać nam wiz Dodany obrazek-macie podobne odczucia ?

#49 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 04 maj 2010 - 12:54

Teorie spiskowe Ja się zgadzam!
Poza tym, dla mnie przepraszanie Żydów i Amerykanów, to jest tak, jakby tych samych ludzi przepraszać, tylko powód inny :)
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#50 Share kazik189

kazik189

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 03 październik 2010 - 06:57

Teorie spiskowe Caly ten syf, wszystkie te afery myslicie ze skad sie biorą?
Przede wszytkim najwiekszym zrodlem tych nieporozumien sa MEDIA!!!
Wg mnie media robią wode z mózgu, ale ludzie kupują te tanie
sensacje.
Nie wiem czy wiecie jakie zalozenia ma miec nowa ustawa medialna.
To jest celowe upolitycznienie mediow w ktorym widac golym okiem
kto ma najwiekszy wplyw na media. A to wiadomo ze PO i SLD.

Nikt na to nie zwraca uwagi ze wszystkie audycje radiowe czy tejewizyjne
sprowadzają sie do osmieszenia i oslabienia partii PiS.
W kazdych wiadomosciach pokazują ze zlej strony, a PO wyslawiają.
To jest widoczne golym okiem, spoleczenstwo jest juz tak
negatywnie nastawione do PiS dzieki mediom.

A co do teorii spisowych to kazdy myslacy czlowiek moze zauwazyc wiele nieprawidolowsci.
Ja jestem niemal pewien ze to byl zamach.
Rosjanie jak do tej pory robią wszystko zeby zatuszowac prawde.
Jezeli sa tacy co myslą inaczej to korzystają tylko z jednego zrodla wiedzy-mediow publiczynych.
Oni tego nigdy w zyciu dla nas nie powiedzą jak bylo-za duze zagrozenie wojna!!!

Jesli ktos nie wierzy to wystarczy poczytac wszytkie wypowiedzi w interecie jakie sa
za i przeciw i przeanalizowac. Wyciagnąć wnioski- wtedy mozna latwo wywnioskowac ze jest duzo nieprawidolowosci.
Tylko jesli ktos byl od zawsze przeciwnikiem Kaczynskiego napewno nie podejmie tego trudu.

Zalózmy ze np zginal by Tusk- w tym wypadku media i jego zwolennicy by zrboili wszytko aby dojsc do prawdy.

Tu jest zupelnie inna sytauacja.
Wiadomo ze i tak sie nie zmieni nikogo pogladow. Ale to jest sprawa calego panstwa zeby dojsc do prawdy, radze kazdemu sie zainteresowac tą calą sprawą nawet pomijajac jakim byl prezydentem K.(dla przeciwnikow).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 październik 2010 - 08:39

Teorie spiskowe Do 100 % prawdy nigdy sie nie dojdzie piloci np niezyja i nie powiedzą czy kazał im ktos lądować czy nie czy sami chcieli i dlaczego itd. Na katastrofe złozylo się wiele czynników.
Odnośnie mediów takie mamy czasy 24 godzinne kanały informacyjne musza miec na czym pracowac i zawalają nas róznymi informacjami prawdziwymi czy nie aby dużo aby nowe. Podobnie jesli chodzi o internet czy prase.
Jeśli chodzi o osmieszanie polityków pis no cóz sa oni wdzięczynm tematem do tego. Zauwazcie że jesli ktos szydzi z sld czy po wszyscy sie pośmieją io jest spokój, jeśli się wysmiewa pis podnosi się ferment odgryzanie się co tylko nakreca spiralę i dlatego dziennikaże czy inni tak chętnie to robia poprostu osmieszenie pisu ma bardziej efektowny wyraz bo oni sami potem się nakręcą, pozatym głosza różne poglądy które łatwo ośmieszyć jak chocby ostatnie wysdtapienie kaczyńskiego który stwierdził że podczas kampani byl na proszkach i wszystko robili za niego media miały uzywanie pare dni wielu poważn7ch polityków powiedziało by poprostu że obrali złą strategie kampani.

#52 Share kazik189

kazik189

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 03 październik 2010 - 09:30

Teorie spiskowe

ostatnie wysdtapienie kaczyńskiego który stwierdził że podczas kampani byl na proszkach i wszystko robili za niego media miały uzywanie pare dni wielu poważn7ch polityków powiedziało by poprostu że obrali złą strategie kampani.

Mozesz te ostatnie zdanie jasniej? tzn chodzi mi kto byl na proszkach?
Kaczynski sam powiedzial na siebie czy na Komorowskiego?

#53 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 październik 2010 - 09:37

Teorie spiskowe Juz dokładnie tego nie pamietam ale mniej więcej choddziło o to że Jarosław oznajmił ze podczas kampani prezydenckiej nie wszystkie decyzje podekomwał sam poniewaz przyjmował jakies leki więc decyzje podejmowali za niego inni członkowie sztabu (nawiasem mówiąc podczas kampani nie wyglądał na tak oszołomionego ekami aby nie mógl sam podejmowac decyzji). Poważny polityk by tego nie powiedział więc sami sobie robia podstawy do osmieszania a potem się dziwią.

#54 Share kazik189

kazik189

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 03 październik 2010 - 09:53

Teorie spiskowe No to moze masz troche racji, tylko biorac pod uwage w jakiej sytuacji byl i jest po smierci brata
to ciezko bylo. Musial leki brac bez watpienia. No jego wada bylo ze za duzo prawdy chcial mowic.

Ale cos innego teraz powiem co mysle.
Polski narod jest bardzo silny ale naprawde brakuje jednosci.
Jest tak rozwarstwiony i rozne poglody ze tylko na tym tracimy.

Osobiscie to powinna byc partia pomiedzy PO a PIS
ktora by zjednoczyla ten kraj, choc to bardzo trudna sprawa.

Od dluzszego czasu w naszym kraju trwaja spory wew. a inne kraje na nas zeruja i czekaja
na moment kiedy uzyskac najwiecej korzysci z Polski.

#55 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 październik 2010 - 10:03

Teorie spiskowe Według mnie i po i pis zalezy na tym podziale gdy trwa wojna wszyscy skupiają się na walce i nie trzeba myslec nad jakimiś sensownymi rozwiązaniami dla kraju czy reformami. Mojm zdaniem trzeba poczekac aż generacja polityków wywodzacych się z solidarnosci tj tych walczących przejdzie na emeryture. Kiedys byl podzial komunisci i reszta i wokół tego trwała wojna teraz jest na prawdziwych polaków i reszte. Ciagle jakiś podział i konflikt bo tak jest wygodnie wszystkim. Wg mnie powinien byc system anglosaski jak w usa np z powiedzmy max 2 kadencjami po 4 lata dla przedodniczacego. To pozowliło by na odśiwezanie kierownictwa a nie tak jak teraz zabetonowanie czy w po czy w pis istniejącego układu w którym tak naprawde rządzi jeden lub kilku a reszta to bezwładna masa.

#56 Share kazik189

kazik189

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 03 październik 2010 - 11:35

Teorie spiskowe mysle ze tego sie nie doczekamy...

#57 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 08 październik 2010 - 22:51

Teorie spiskowe

Ja jestem niemal pewien ze to byl zamach.
Rosjanie jak do tej pory robią wszystko zeby zatuszowac prawde.
Jezeli sa tacy co myslą inaczej to korzystają tylko z jednego zrodla wiedzy-mediow publiczynych.

Internet tez jest zmanipulowany przez PO?
I zauważ jeszcze jedno kolego. W katastrofie zginęło ponad 90 ludzi nie tylko z PIS, więc nie gadaj tak jakby w tej katastrofie zginął tylko prezydent.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#58 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2010 - 15:18

Teorie spiskowe Kiedyś dawno temu,zestrzelono koreańskiego Jumbo-jeta z 300 Bogu ducha winnymi osobami. http://pl.wikipedia...._Korean_Air_007

#59 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 12 listopad 2011 - 08:29

Teorie spiskowe GMO - Gówniana Materia Organiczna

GMO - Gwałt Masy Otumanionej

GMO - Głupkom Możemy Obiecać

Jest jedna prawda, tylko prawda i GMO.

Edytowany przez zmija2a, 13 listopad 2011 - 09:07.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 19:31

Teorie spiskowe z gmo jest tylko jeden problem- ze mozemy go jesc a nie mozemy produkowac.popatrz na sklad dowolnych produktow spozywczych ,jak jest soja lub mieso[chyba tylko w chlebie jej brak] to jestes w domu i to jest niestety jedyna gmo-prawda. 3\4 swiata nie ma problemu ,tylko bogata[juz niedlugo] europa za sprawa paru zielonych oszolomow robi problemy-zapewnie za pare lat to sie zmieni.

buk, humor ,seks ,rokendrol.