Skocz do zawartości

Zdjęcie

Teorie spiskowe

388 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 maj 2009 - 20:45

Teorie spiskowe ok - panowie - wiem ze temat jest gorący - ale moze przejdzmy do meritum czyli teorie spiskowe

jeśli ktoś lubi tego typu tematyke to polecam film na YT pod tytułem ZEITGEIST - nie ma polskiego lektora ale są za to napisy w PL - film odnosi się do trzech aspektów - religii, 11 września i banków - polecam film z załozenia demaskuje ponoć to ze jesteśmy manipulowani ale czy demaskowanie manipulowania nie jest manipulowaniem ? nie podaję linku gdyż film ten jest na bieżaco usuwany i na nowo ktoś go wstawia - wart obejzenia i wyrażenia swojej opini
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Teorie spiskowe Dzisiaj, 13:54
  •  

#22 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 26 maj 2009 - 20:52

Teorie spiskowe Przed wyborami jest pięknie, cudnie, politycy spotykają się z obywatelami, obiecują jak będzie super nam się żyło w naszym nowym, odmienionym kraju...
Przychodzi cisza wyborcza więc politycy cichną...
Wygrywa kolejna partia i zabierają się za kombinowanie jakby tu napchać kieszenie przez te 4 lata, a obywatel słyszy tylko sławne "sp***rzaj dziadu" i czeka na kolejne wybory...

#23 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 26 maj 2009 - 21:09

Teorie spiskowe

ok - panowie - wiem ze temat jest gorący - ale moze przejdzmy do meritum czyli teorie spiskowe

jeśli ktoś lubi tego typu tematyke to polecam film na YT pod tytułem ZEITGEIST - nie ma polskiego lektora ale są za to napisy w PL - film odnosi się do trzech aspektów - religii, 11 września i banków - polecam film z załozenia demaskuje ponoć to ze jesteśmy manipulowani ale czy demaskowanie manipulowania nie jest manipulowaniem ? nie podaję linku gdyż film ten jest na bieżaco usuwany i na nowo ktoś go wstawia - wart obejzenia i wyrażenia swojej opini

oblukałem ten filmik :P trzeba przyznać ze ciekawy.Myśle ze masz troche racji z "demaskowaniem manipulowania" twórcy tego filmu mogą chcieć nas widzów w jakiś sposób "zmanipulowac" i przekonać do swoich poglądów. Nie wiem dlaczego ale ten filmik kojarzy mi się z jakąś sektą lub czymś w podobie :) ale to tylko takie moje pomyślunki :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#24 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 26 maj 2009 - 21:09

Teorie spiskowe masz rację, nie ma się co spierać za których rządów było/będzie lepiej, ale jak ktoś mówi " Irasiad jest dzisiaj bardzo zdenerwowany" to witki opadają... :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 26 maj 2009 - 21:10

Teorie spiskowe

ok - panowie - wiem ze temat jest gorący - ale moze przejdzmy do meritum czyli teorie spiskowe

Ja już dawno temu obejrzałem wszystkie filmy i powiem, że jest w tym dużo prawdy. Nie ma co się zachwycać Ameryką a zwłaszcza rządami. To jest tak jak z wojnami, czyli zwykły czysty i bardzo dochodowy interes. Rząd amerykański ma bardzo duże wpływy na to co się dzieje na świecie, gadka o terroryzmie to jest niezły młyn na wodę. Terroryzm to jest dobry pretekst dla ameryki, jacy to oni są prześladowani i uciśnieni...

#26 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 26 maj 2009 - 23:09

Teorie spiskowe No widzę że stosunkowo niewiele czasu starczyło żeby temat zszedł na temat polityki. To ja też powiem co myślę. Myślę że PIS ma mądrą reklamę bo niewątpliwie PO należy się żółta kartka, ale dla PISu należy się czerwona... Mówicie że pis lepszy dla rolnictwa to mi się nóż w kieszeni otwiera. Bo niby kto sprzedał polskie cukrownie?? O stoczniach nie wspominając...
A co do teorii spiskowej. Widział ktoś kod da Vinci? Myślę że tam sporo prawdy było powiedziane. A szkoda ze kościół ma za dużo władzy, myślę że z takich ewangelii m.in Judasza wiele ciekawych rzeczy by było...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#27 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 26 maj 2009 - 23:39

Teorie spiskowe Przyznam szczerze, że ostatnio nie śledzę co się dzieje w polityce, bo po prostu nie mam na to czasu.
Ale w tym wątku chciałbym nawiązać do wypowiedzi użytkownika @milanreal1. Trochę zaszokowała mnie Twoja wypowiedź. Mógłbyś powiedzieć dlaczego sądzisz, że w "Kodzie da Vinci" było dużo prawdy?? Ja co prawda nie widziałem filmu, bo nie interesują mnie ekranizacje tanich sensacji pióra "Downa" Browna. Czytałem natomiast kilka wirygodnych recenzji owego filmu i delikatnie mówiąc nie były one zbyt pochlebne. Rozmawiałem również ze znajomymi którzy czytali książkę i oglądali film. Nie byli zachwyceni ani ich artyzmem ani przesłaniem. Z resztą, sma nazwa gatunku-literatura sensacyjno-obyczajowa - wskazuje na to, że takei "dzieła" to zwykły kicz, który ma jedynie przynosić dochód ich twórcom.
A nawiasem mówiąc to polskie cukrownie zostały sprzedame już wcześniej- z dniem powołania do życia KSC.

#28 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 27 maj 2009 - 00:01

Teorie spiskowe Dlaczego wydaje mi się to prawdopodobne? Ponieważ czytałem parę artykułów lub film dokumentalny Jamesa Camerona o grobie Chrystusa. Bardzo ciekawe jest to że ewangelii było wiele więcej a Kościół wybrał tylko te co pokazują nasza religie w takim świetle a o tamtych nawet nie wspominają. Zresztą swego czasu badacze znaleźli grób podpisany że tam leży Chrystus i dziwne jest to że następnego dnia teraz był zajęty...
Zapraszam na swój profil

#29 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 27 maj 2009 - 14:15

Teorie spiskowe Kosciół nigdy nie ujawni wszystkiego bo napewno sa to informacje niewygodne dla nich i mogace podwarzyc obecne dogmaty wiary :P Chociarz z ta ewangelia Judasza to macie racje....

#30 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 27 maj 2009 - 17:00

Teorie spiskowe

Ponieważ czytałem parę artykułów lub film dokumentalny Jamesa Camerona o grobie Chrystusa.

Nie wiem czy dobrze rozumiem: czytałeś artykuły Jamesa Camerona i oglądałeś jego film dokumentalny? A powiedz mi w jakiej mierze są one miarodajne?? Czy są poparte jakimiś WIARYGODNYMI badaniami? Bo jak dla mnie to wszystko opiera się na fikcji literackiej (jeśli można tego terminu używać w przypadku takiej sztuki) i częściowo na legendach. Czyli - powtórzę się - sensacja, która ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby odbiorców głodnych nowych rewelacyjnych odkryć (czytaj: zgarnięcei jak największej kasy).

Bardzo ciekawe jest to że ewangelii było wiele więcej a Kościół wybrał tylko te co pokazują nasza religie w takim świetle a o tamtych nawet nie wspominają.

Wspomina się o tym. Na języku polskim w szkole średniej. Większośc z tych "ewangelii" o których piszesz powsatawała mniej więcej tak jak książki Dona Browna: ludzie głodni sensacji dopowiadali sobie historie o życiu Jezusa, Apostołów, Maryi i innych postaci z Pisma Świętego. Niestety (a może stety) miały one w sobie niewiele prawdy, więc niby w jakim celu nauczanie Kościoła miałoby się na nich opierać?? Z resztą, wile z nich powstało w okresie Średniowiecza, więc trudno, żeby ich autorzy mogli świadczyć o tym co miało miejsce kilkaset lat wcześniej...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 27 maj 2009 - 17:34

Teorie spiskowe @buchaj akurat tak się składa ze ewangelie wg których naucza kościół powstały jakieś 100 - 150 lat po śmierci Chrystusa i jak dowodzą historycy były czasem podkolorowywane tak aby uzyskać "tanią sensację" jednak z wszystkich te 4 z których korzystamy były najbardziej "normalne"

niestety w religii chrześcijańskiej wiele rzeczy przyjmowanych jest jako dogmat czyli stwierdzenie faktu przez papierza ze "tak jest i nikt nie ma prawa tego podważać" dla osób zainteresowanych tego typu tematyką polecam ksiażkę "bóg urojony" Richarda Dawkinsa
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#32 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 27 maj 2009 - 18:26

Teorie spiskowe W kwestii wyjaśnienia, Ewangelie nie powstały 150 lat po śmierci Chrystusa, jeśli już, to wtedy zostały spisane. Wcześniej były w przekazie "ustnym". :P
W tej chwili słowo mówione zupełnie straciło na wartości... niestety.
Produktem naszych czasów jest taki stan rzeczy w którym można podważyc wszystko tylko dlatego, że tak nam się wydaje za słuszne. Postawa taka cechuje szczególnie polityków i media. A ponieważ przykład idzie z góry to przeciętny człowiek też już powoli zapomina co to znaczy odpowiedzialnośc za słowa i honor.
Przecież politycy tylko obiecują i nikt się z tego nie wywiązuje. A co gorsza tacy ludzie są nadal akceptowani przez społeczeństwo... jak dla mnie to jest nie do pomyślenia, patrz Donald T.

P.S. Ostatnio słyszałem od pewnego człowieka, który był na procesie sądowym (w roli świadka) o sprawy majątkowe, że jeden z adwokatów próbował podważyc ważnośc aktu notarialnego i jego zapisy. Należy teraz zadac sobie pytanie dokąd my zmierzamy z tą naszą lekko śmieszną cywilizacją???
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#33 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 30 maj 2009 - 18:54

Teorie spiskowe teraz nie ma dobrych rządów ale to co było za czasów PIS-u i jego koalicji z LPR i S. było jeszcze gorzej. i to co robi teraz PIS w kampani do parlametu EU przechodzi ludzkie pojęcie. sr*ją na platforme a sami nic lepszego nie oferują !

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#34 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 30 maj 2009 - 20:47

Teorie spiskowe Heh najlepsze jest to że oni nic nie oferują... Ich kampania polega tylko i wyłącznie na krytyce PO a sami nie mówią co w Europarlamencie będą robić. Chociaż z drugiej strony sam się zastanawiam co robią w tym Europarlamencie... Bo w czasie ost kadencji tylko słyszałem jak Maciej Giertych nauczał posłów o kalendarzyku :P
Zapraszam na swój profil

#35 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 30 maj 2009 - 20:52

Teorie spiskowe jednego możemy byc pewni-ani PO ani PiS nic nie zrobią w europarlamencie.

#36 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 30 maj 2009 - 20:57

Teorie spiskowe A kto coś zrobi?
ja mam przed tymi wyborami dylemat bo powinienem iść ale na kogo glosować...
Zapraszam na swój profil

#37 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 31 maj 2009 - 12:13

Teorie spiskowe Głosujcie na PSL, nie jest istotne nawet na kogo, liczy się głos dla całej listy. To jest chyba mniejsze zło niż PO i PiS. Kandydata PSL w mojej okolicy znam przynajmniej z widzenia. Ludzi z PO i PiS, którzy kandydują w moim okręgu widziałem na oczy pierwszy raz na plakacie wyborczym...
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#38 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:15

Teorie spiskowe włączan TV a tu premier mówi o rolnikach, prezydent tak samo-widać ze wybory, bo przed nimi to nikt nic o rolnikach nie wspominał, będzuemy mieć 100% dopłaty-takie jak w krajach starej Uni-do wyborów :P

#39 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 31 maj 2009 - 21:10

Teorie spiskowe tyle ze parlament europejski ma niewiele do powiedzenia w rzadzeniu europa, glowna role odgrywa komisja europejska a tej sie w wyborach nie wybiera. ale nie bojcie sie za tydzien wszyscy zapomna o rolnictwie-do nastepnych wyborow.
trafilo mi sie ze europosel z psl zafundowal mi i innym mlodym rolnikom wycieczke do europarlamentu w brukseli.to przyklad kolosalnego marnowania pieniedzy,monumentalne budynki,mnostwo biurokratow[czyt. darmozjadow] a pozytek z tego niewielki
czasami slucham na zywo roznych oszolomow z psl typu soski,peka-teraz u nas kandyduje z pisu,wiec mojego losu nie dostana

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 31 maj 2009 - 21:20

Teorie spiskowe

A kto coś zrobi?
ja mam przed tymi wyborami dylemat bo powinienem iść ale na kogo glosować...

A ja nie mam zamiaru glosować. Teraz to wygaduja co oni nie zrobia a jak przyjdzie co do czego to powiedzą że nie mogli bo takie przepisy.Jedyne co potrafią zrobić zmieniać przepisy na coraz bardziej rygorystyczne (chodzi o wieś). Normalnie ludzi robią w konia a sami się cieszą że kupe kasy biorą za siedzenie na eurostołku- Nie mam zamiaru fundować żadnemu eurodeb.... lekkiej kasy :P