manko

Teorie spiskowe

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Moja teoria była czystą ironia. Ja odnoszę wrażenie że Ty nie pokazujesz lecz narzucasz innym swój sposób myślenia, ale to może tylko moje odczucie i mniejsza o to. Co do potopu i jego autentyczności można przytoczyć fragment wypowiedzi Josepha Goebbelsa, które brzmi: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą"

Edytowano przez StaryKumurun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Nic nikomu nie narzucam. Widzisz jeśli szukasz prawdy to z czymś to trzeba powiązać, dla jednych są to,, zieloni,, dla innych jeszcze coś innego, ja wybrałem Boga. Są proste pytania na które musi sobie każdy odpowiedzieć, po co żyjemy, dlaczego mamy sumienie które pozwala nam rozróżnić dobro od zła, co to jest dobro i zło? Zwierzęta nie mają takich dylematów i stosują się do żadnych reguł, skoro jesteśmy tylko bytem a po śmierci nie ma nic to po co się ograniczać przecież w przyrodzie jest wolna amerykanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2112    3

Większość społeczeństwa w ogóle nie ogarnia co się dzieje w Polsce,wystarczy spytać przeciętnego wyborcy dlaczego głosuje na danego kandydata i większość odpowie że dlatego bo ma doświadczenie,bo się ładnie prezentuje i wypowiada,bo jest dobrym człowiekiem.

Ile osób potrafi konkretnie odpowiedzieć na to pytanie?

Komorowski miał zdobyć jakieś ważne dokumenty WSI dla dwóch oficerów którzy jak się okazało moglibyć współpracownikami rosyjskiego wywiadu,w prokuraturze Komorowski powiedział że miał świadomość i wiedział że ci ludzie mogą być współpracownikami rosyjskiego wywiadu ale nie był tego pewny i nie miał jak tego zweryfikować dlatego cały czas z nimi współpracował.

Ilu ludzi wie o tym?

A to tylko jeden z udowodnionych i udokumentowancyh faktów.

 

A dlaczego tak jest ? --- bo przeciętny Polak oglądający TVP , TVN i Polsat  w życiu nie będzie miał świadomego obrazu rzeczywistości. Karmiony subiektywnymi wiadomościami (bo mu się nie chce   poszukać innych źródeł informacji) zawsze będzie ulegał sugestią tych mediów a co najgorsze -w to wierzył.

Jest tyle stron patriotycznych  w necie  można poczytać , posłuchać RM  i  jakimś  stopniu wyrobić sobie  zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rafal47 Po co żyjemy, niby takie proste, ale mało kto potrafi odpowiedzieć. Są takie prawdy że niekiedy lepiej o czymś nie wiedzieć. Jak żyć przez następne pół wieku ze świadomością ze piło się ludzkie płody? Jak żyć ze świadomością ze rządy światowe codziennie próbują mnie otruć albo zabić, a ja dodatkowo jeszcze za to płace. Czy nie lepiej zająć sie poznawaniem tego co dobre i piękne? Co do zwierząt niedawno Papież Franciszek powiedział ze zwierzęta tez mają dusze, którą idą Królestwa Niebieskiego, także nie spychał bym zwierzątek na margines

 

@Konrad2112 to nie wina telewizji, społeczeństwo od tysięcy lat dzieli się na głupich i mądrych, na biednych i bogatych i żadna władza tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

StaryKumurun: "Po co żyjemy"? ....czyli jaki jest sens egzystencji: dawanie życia i przekazywanie wartości i podwalin aby potomkowie kreowali swój świat i życie jeszcze wspanialszym dla siebie i następnych. To proste tak naprawdę.

.............

A zwierzęta mają duszę...iskrę życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

fakt wystapienia potopu zostal naukowo udowodniony przez archeologow, oczywiscie zjawisko to mialo lokalny charakter i wystapilo w rejonie dzisiejszego morza czarnego.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Swego rodzaju potop mieli jeszcze niedawno mieszkańcy wybrzeża Japonii czy Sumatry. Moze potop to tylko potężne tsunami, a nie 40 dniowy deszcz. Z drugiej strony strony archeolog archeologowi nierówny, w wielu przypadkach mówią to ci im na rękę.

 

Jak już jesteśmy przy temacie wody, to ciekawi mnie jak to jest ze brakuje wody na świecie. Przecież ta woda jest cały czas w obiegu i w kosmos nie leci, czy możliwe jest aż tak obniża jest poziom wód gruntowych przez kopalnie itp?

 

Edytowano przez StaryKumurun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Co do braku wody na świecie to nieorientuje się w temacie. Link na temat potopu http://argonauta.pl/dowody-historyczne-na-globalny-starozytny-kataklizm
 USA, UE, Niemcy, Wielką Brytanie do roli złego policjanta.

Rosja i Chiny zaś mają odgrywać powoli rolę dobrego policjanta.

Zauważmy jedno. Mało kto wierzy już w informacje telewizyjne i t.z.w. "oficjalne media" zachodnie. 

UE, USA są w konflikcie z Rosją i Chinami a pomimo to forsują ustwy które wzbudzają niezadowolenie. Np. UE daje limity na uchodźców - islamistów. Jednocześnie w mediach są informacje, że przemyt uchodźców kontroluje ISIS i wykorzystuje to do wysłania swoich żołnierzy.

Jednocześnie Rosja, dobry policjant to robi:

Ławrow: należy powstrzymać nielegalną imigrację do UE z krajów Afryki

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150519/397834.html#ixzz3alJ0gcQZ
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150519/397834.html?utm_source=short_direct&utm_medium=short_url&utm_content=mCv&utm_campaign=URL_shortening

Putin ogłosił się wrogiem NWO i obrońcą chrześcijaństwa i wartości konserwatywnych oraz narodowych:
http://wpolityce.pl/swiat/239940-putin-obronca-chrzescijanstwa
http://sdp.pl/felietony/10901,putin-obronca-wiary-i-pokoju,1424078766

Rosja gra rolę coraz lepiej. Natomiast Polsce UE, oprócz limitów na islamistów z ISIS chce narzucić podatek katastralny:



http://detektywprawdy.pl/2015/05/15/chazarowie-z-pis-i-po-zabiora-wam-wasze-domy/

Jednocześnie mała armia Polski jest cofnięta pod granicę zachodnią. A Polska jest na drodze do wojny z Rosją. 

Moim zdaniem to jest oczywiste. W Polsce Rosja zainspiruje rewolucje. Nasze społeczeństwo coraz bardziej przypomina bardzo suchą ściółkę a Rosja to taki chłopak który jedną zapałką podpali cały wielki las.

Polsce grozi w zasadzie wojna domowa. Chodzi o sprowokowanie Polaków do takiej wojny. 

Czyli 3 wojna światowa dotrze do Polski i innych państw Słowian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

https://www.youtube.com/watch?t=203&v=AOBQyLlDUg8

....po obejrzeniu tego filmu dodanego już wcześniej...,

pomyślałam

jak dobrze być wegetarianinem :rolleyes: ....choć to też utopia i oszukiwanie siebie...ile chemii rolnik daje do takiej marchewki :wacko: (widziałam taki zeszyt zabiegów wykonywanych przy ochronie i zasilaniu marchwi :( że aż ręce opadają )

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Chciałam poruszyć temat piramidy finansowej. U mnie w regionie rozprzestrzenia się swą popularnością szczególnie u młodych osób, proponując życie w stylu: po co pracować (w dużym uproszczeniu), ludzie "głupi" pracują, a mądrzy myślą ;) albo jak tu zarobić a nie narobić się.

Polega to na tym między innymi (nie orientuję się w szczegółach), że osoba wchodząca do tej nazwijmy to spółki wpłaca przykładowo 10 tys zł (młodzi biorą na to kredyt) i szuka, nagabuje 3 kolejne osoby.......zarabia się od %....oczywiście najwięcej ten u szczytu-założyciel.......Poza tym zrzesza partnerów handlowych na zasadzie zbierania punktów, uzyskując rabaty ??????????   Ludzie w dużej mierze nie mają zaufania i nazywają to sektą...

Nazwa to Lyconet (Lyoness Community Network), założyciel H. Freidl.

Ta tzw. organizacja marketerów tworzy i rosprzestrzenia swą działalność na coraz większą skalę na całym świecie....jak podają w swych pismach:"World Lyconet Magazine", "Greenfinity Lyoness Foundation Magazine",, "Lyoness Child Family Fundation Magazine"....

Przeraża mnie to nieco jak działa się na emocje ludzkie, aby zdobyć zaufanie, w stylu wspieramy fundacje na rzecz rolnictwa, ochrony pszczół, zazielenienia Nikaragui, dzieci itd....

 

Jest to nowy pomysł na nową cywilizację, kulturę i stosunek do pracy?

Może kogoś to też zastanawia.........

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

slyszalem o tym już 7-8 lat temu, wtedy popularne w okolicach krakowa. Teraz slysze takze w swoich stronach (lublin).   Nie oceniam, ale nigdy nie wplacilbym takich pieniedzy gdzies komus....


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@ywa żaden nowy pomysł na cokolwiek. A "stosunek" i owszem, w szczególności do tych na samym dole tej piramidy.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Troche odbiegne od tematu ale ważne czyżby Bronek bał się porażki http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/137389,przejsciowe-zawieszenie-prezydenta.html  
Trochę ze świata Back

Przerażające sekrety rządzących elit!

 





Prev.

Strona 3 z 3

by anileve on 18th Maj 2015, 22:38

Biedni ci Polacy.

https://omon.pl/biznes-i-finanse/545-polska-kuwejtem-europy-jestesmy-najbogatszym-krajem-swiata-zobacz-o-jakie-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa

by Kasia on 19th Maj 2015, 09:38

Nie!!!

Biedni to my nie jesteśmy .

Przeciwnie-jesteśmy bardzo bogaci w Słowo Boże !

Jesteśmy bogaci ,bo możemy iść przez życie w towarzystwie Naszego Zbawiciela.

Nigdy nam Bóg nie mówił i nie obiecywał,że będzie łatwo.

Kiedyś będzie nam to sowicie wynagrodzone!

Biedni są bardzo własciwie ci ,którzy nam wszystko zabierają!!!

Oby się Bóg nad nimi kiedyś zlitował.

by Kasia on 19th Maj 2015, 19:39

Na YouTube tego nie znalazłam.

ERA NIEWOLNIKÓW TUŻ,TUŻ!!!

Wielu już to wie ale czy wszyscy???



by lusia Today at 20:26

Komitet 300 – najciemniejsze sekrety brytyjskich elit

Kulisy rządu światowego w swojej książce odsłania zatrudniony przez agencje brytyjskiego wywiadu MI5/MI6 John Coleman, miał dostęp do plików i archiwów w British Museum, których społeczeństwo nie może zobaczyć.

Tam, zatrudniony przez rząd, spędził prawie 10 lat szukając archiwów i dowiedział się prawdy o świecie i niewidzialnej władzy – grupie zwanej „Olimpians”. Jego dostęp do tajnych dokumentów pozwolił mu zdobyć informacje, których nikt z nas nie zobaczy. Całą wiedzę, którą udało mu się wynieść umieścił w książce pt. „Hierarchia konspiratorów: Komitet 300„. Ma również wiele zewnętrznych kontaktów pozwalających mu prowadzić śledztwo przez ponad 20 lat. Był też pierwszym człowiekiem, który odkrył istnienie tajnego Klubu Rzymskiego – jednej z najbardziej elitarnych organizacji futurologicznych na świecie, napisał o nim książkę kiedy jeszcze nikt o nim nie słyszał i zanim jego istnienie oficjalnie wyszło na światło dzienne, tak więc ma on wiarygodność. Kolejnym na nią dowodem jest fakt, iż Dr. Coleman jako pierwszy człowiek w jednej ze swoich publikacji odsłonił istnienie tajnej agencji USA o nazwie Narodowe Biuro Rozpoznawania (NRO/National Reconnaissance Office). Inną ultratajną organizacją po raz pierwszy obnażoną przez Dr. Colemana był Instytut Tavistock, wówczas nikomu nieznany w Stanach Zjednoczonych, dopóki nie został omówiony w monografii Colemana jako naukowe ugrupowanie odgrywające sekretną rolę w kształtowaniu spraw w Stanach Zjednoczonych związanych z rządem, poprzez brytyjski Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, od wczesnych początków w 1913 w Wellington House w Londynie. Istnienie obydwu gurp nie jest kwestionowane. Człowiek ten jest jednocześnie z wiadomych powodów skazany na całkowite przemilczenie jeśli chodzi o szersze grono odbiorców. Oto co napisał/powiedział:

„Podczas mojej kariery, jako zawodowy oficer wywiadu, miałem wiele okazji uzyskać dostęp do ściśle tajnych dokumentów, ale w trakcie pracy jako naukowy oficer polityczny w Angoli, Afryce zachodniej, miałem okazję przetrząsnąć serię dokumentów, które były niezwykle zrozumiałe. To co odkryłem, napełniło mnie gniewem i oburzeniem, oraz naprowadziło mnie na kurs, którego nie porzuciłem do dzisiaj. Mianowicie aby odkryć kto kontroluje rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dokładnie zapoznałem się z wszystkimi tajnymi stowarzyszeniami, takimi jak Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Rada Stosunków Zagranicznych, Bilderberg, Komisja Trójstronna, Syjoniści, Masoni, Różokrzyżowcy Bolszewiccy i cały spin-off tajnych stowarzyszeń…Jednak w 1969 roku natknąłem się również na takie nazwy jak Zakon Szpitala Św. Jana z Jerozolimy, Klub Rzymski, Niemiecki Fundusz Marshalla, Fundacja Giorgio Cini, Okrągły Stół, Fabianiści, Wenecka Czarna Szlachta, Towarzystwo Mont Pelerin, Klub Piekielnego Ognia i wiele innych, które są kompletnie nieznane, lub których prawdziwe funckje, jeżeli w ogóle są znane, w najlepszym przypadku są źle pojmowane.”

„Wyobraźcie sobie silną grupę nieuznającą żadnych granic narodowych, obejmującą bankowość, ubezpieczenia, wydobycie węgla, handel lekami, przemysł naftowy, której członkowie odpowiadają wyłącznie przed członkami tej grupy. Jest to ‚Komitet Trzystu’ – elitarna grupa rządząca planetą od 1897. Dziś swą siłę skupia w trzystu najmożniejszych osobach.”

„Komitet 300 od ponad 200 lat dyktuje amerykańską politykę zagraniczną i krajową (…) Komitet 300 jest tajnym stowarzyszeniem składającym się z nietykalnej klasy rządzącej, w której skład wchodzi królowa Wielkiej Brytanii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy (…) Jej Królewska Mość [Królowa Anglii] stoi na czele wielkiej sieci korporacji które nie płacą podatków i nie odpowiadają przed nikim, finansują instytucje badawcze poprzez fundacje, których wspólne działania mają niemal całkowity wpływ na nasze życie codzienne. Te połączone instytucje i ich pracownicy stanowią wyższy, równoległy rząd, który kontroluje życie każdego Amerykanina, niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie. Scalone korporacje, firmy ubezpieczeniowe, banki, korporacje finansowe, ogromne spółki naftowe, gazety, czasopisma, radio i spółki telewizyjne tworzą rozległy aparat, który spoczywa na Stanach Zjednoczonych i na świecie. Nie ma polityka w Waszyngtonie, który nie jest wobec nich jakoś zobowiązany (…) handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300 (…) To wszechmocna grupa ‚Olimpians’, której centrum jest finansowy dystrykt City of London panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością (…) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności (…) Komitet 300 znajduje się pod kontrolą Brytyjskiej Monarchii, w tym przypadku, Elżbiety II (…) Komitet 300 jest pełen członków brytyjskiej arystokracji, która ma korporacyjne interesy i powiązania w każdym kraju na świecie, w tym ZSRR (…) Na grupę składają się największe międzynarodowe firmy zaangażowane w nakładające się i połączone obszary: ubezpieczenia, bankowość, nieruchomości, rozrywka, zaawansowana technologia, w tym cybernetyka i komunikacja elektroniczna (…) Bankowość jest niezwykle ważna, zwłaszcza w obszarach, w których banki działają jako izby rozliczeniowe i pralnie pieniędzy narkotykowych. Głównymi bankami są Bank Anglii, Bank Rezerw Federalnych, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Hongkong and Shanghai Bank i American Express. Każdy z tych banków kontroluje setki tysięcy dużych i małych banków z całego świata. Tysiące dużych i małych banków są siecią Komitetu 300 (…) Komitet 300…kontroluje większość banków inwestycyjnych, które obracają akcjami na Wall Street na rzecz inwestorów amerykańskich (…) Sieć banków Wall Street i domów maklerskich dba o rynek papierów wartościowych Komitetu (…) Nic nie dzieje się na Wall Street, co nie znajduje się pod kontrolą Banku Anglii, którego instrukcje są przekazywane poprzez Grupę Morgana, a następnie wprowadzane za pośrednictwem kluczowych domów maklerskich, których kadra kierownicza ostatecznie odpowiada za przeprowadzanie dyrektyw Komitetu (…) Poprzez ten mechanizm Komitet 300 zapewnia swoim członkom i ich korporacjom prowadzenie inwestycji na Wall Street.”
Ameryka jest kontrolowana przez 300 rodzin, a Anglia kontrolowana przez 100 rodzin i te rodziny są ze sobą połączone poprzez małżeństwa, firmy, banki, nie wspominając o Czarnych Gwelfach, Masonerii, Najczcigodniejszym Zakonie Szpitala Św. Jana z Jerozolimy i tak dalej. Są to ludzie, którzy poprzez swoich surogatów znaleźli sposoby ochrony ogromnych transportów heroiny z Hong Kongu, Turcji, Iranu i Pakisanu oraz zapewnienia jej miejsca na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w minimalnych kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.”

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/komitet-300-najciemniejsze-sekrety-brytyjskich-elit-2015-05

od wczoraj na WolnaPolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Rafał47 to jest prawda...........po raz pierwszy dowiedziałam się o tym z ok. 10 lat temu w podawanej kiedyś literaturze. Te tzw nazywam to "SIŁY"(ciemne, tajne), które wyżej wymieniłeś, od dawien dawna kierują światem poprzez systemy  jak :religia, korporacje,.....s.ubezpieczeniowy, szkolny, medialny,,,,internet  rządy, UE. Mają wszędzie swe macki przedstawicieli na wszystkich szczeblach. Inicjują wojny, rewolucje........własne idee. Nic nie dzieje się bez ich przyczyny,  po to aby nami manipulować kontrolować, eksterminować. Każdy  system,  czy lyoness czy dopłaty UE budzi we mnie bunt.........wolę być biedna jak mysz kościelna niż być trybem tej machiny... Niestety uczą nas, że tylko pieniądz się liczy i rządzi..........nawet rodziny  psuje to od środka......pranie mózgu.

 Pozbawiani zostajemy własnej woli, wolności, myślenia....................

Jedyna bronią jest prawdziwa wartościowa rodzina, każda powinna posiadać min 1 ha ziemi....tak żeby mogła produkować zdrową żywność i nie być zależnym od systemu. I odseparować się jak najbardziej od tego...Im więcej chcemy tym więcej od nas żądają potem. Chęć bogacenia materialnego prowadzi do uwikłań.

;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ywa z jednego ha ziemi nawet jedna osoba by nie wyżyła, a gdzie rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Artur....a to niespodzianka :huh:

Dla chcącego nie ma nic niemożliwego........ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
Napisano (edytowany)

ale jak? warzywa+ziemniaki 10arów,zborze na chleb 20arów. Ja chce mleko,sery czyli musi byc krowa zjada 50arów ale chce też mięso,jakiś cielak od krowy wpierniczy mi 30arów. Ale chce frytki i nie mam miejsca na rzepak. :o Oj ja biedny co ja zrobie :lol: A gdzie owoce na konfitury,gdzie dochód żeby za prąd zapłacic.
Przykre ale prawdziwe, musimy podporządkowac sie systemowi bo innaczej marny nasz los
Albo zmienic system. Wielu próbowało, nikomu się nie udało. "Jednostka jest niczym,ale razem możemy wszystko" nie pamiętam czyje słowa, ale czysta prawda

Połączone

Zapomniałem o koniu< bo co będzie jadł mój koń? szpadlem mam kopac 1ha pola?A kury? Bo jajka by się przydały.

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.14 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Jedna z możliwych opcji naszego świata została pokazana w filmie "Igrzyska śmierci "

Świat zaczyna dzielić sie na Panów i tych którzy na nich pracują, trwa to już od dłuższego czasu i jeszcze trochę potrwa bo jak już pisałem terapia szokowa powoduje bunt w społeczeństwie a stopniowych zmian ludzie nawet nie zauważają.

 

@artur125  jak dobrze rozumiem @Ywa pisze min. 1ha ziemi i nie do utrzymania z tego rodziny tylko do produkcji zdrowej żywności i nie musi mieć na tym 1 ha wszystkiego bo może wymieniać się z sąsiadem który ma kury a ona warzywa  a inny jeszcze krowę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

A może do tego potrzeba pierwotnej inteligencji, prostoty. Teraz człowiek wykorzystuje może 10% swego mózgu, kiedyś było to 90%. 'Mamy coraz węższe horyzonty.' System skutecznie rozleniwia, uwstecznia nasze myślenie, moralność do niemalże zwierzęcych instynktów, gdzie każdy musi walczyć o swoje terytorium, jest nieufnym, dba tylko o swoje, a motywacją do działania są korzyści materialne, również w związkach partnerskich. Coraz mniej jest ludzi chętnych do pomocnej wzajemnej współpracy, nic bez pieniędzy  nie jest się wstanie uzyskać. Świat uczy nas manipulacji........... na portalach społecznościowych ludzie robią to ukazując swój fałszywy obraz........tak rozwija się następne pokolenie.

@artur125 Ty tak oczywiście i logicznie przedstawiasz naszą niezaradność..........gdyby np. byłaby wojna, uważam że ludzie żyjący na łonie natury, na wsi są w stanie bardziej poradzić sobie w kryzysowej sytuacji.

Nie poradziłbyś sobie bez maszyn i paliwa? Masz konia przecież? Zależy też jakie mamy wymagania żywieniowe i dzisiejsze przyzwyczajenia/uzależnienia.

@OKEY co powiesz o permakulturze?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Dla mnie permakulatura to coś wspaniałego i bardzo ciekawego ale w dzisiejszej Polsce tylko mała część ludzi ma możliwośc być samowystarczalna.

Wiekszośc osób ma mało ziemi i nie dokupią więcej tylko po to żeby być samowystarczalnym,poza tym kto będzie miał czas żeby cały czas zasówać w polu i jeszcze mieć pracę?

Bo jedynie samowystarczalność zywnościowa ma według mnie sens,robienie własnego prądu,biogazu to za droga sprawa.

Z resztą jakby była jakaś katastrofa to nawet ci samowystarczani nie daliby sobie rady,przecież całe hordy głodnych porozkradałyby wszystkie pola.

Nikt by tego nie upilnował.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11
Napisano (edytowany)

Dużo ciekawych info pojawiło się o CERN-nie i uruchomieniu zderzacza hadronow, to tłumaczy anomalie pogodowe na świecie

Połączone

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.14 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Jedna z możliwych opcji naszego świata została pokazana w filmie "Igrzyska śmierci "

Świat zaczyna dzielić sie na Panów i tych którzy na nich pracują, trwa to już od dłuższego czasu i jeszcze trochę potrwa bo jak już pisałem terapia szokowa powoduje bunt w społeczeństwie a stopniowych zmian ludzie nawet nie zauważają.

 

 

 

No od jakichś 3 mln lat jak pojawiły się pierwsze hominidy, a w udokumentowanej postaci to jakieś 5 tysięcy :unsure:.

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

agromatik z kąd wziąłeś te 3 miliony, są wyniki badań geologicznych i geofizycznych które wskazują że ziemia ma góra parę tyś lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj