Skocz do zawartości

Zdjęcie

Teorie spiskowe

388 odpowiedzi na ten temat

#1 Share manko

manko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 14 maj 2009 - 22:41

Teorie spiskowe czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
we wszystkim trzeba zachować umiar...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Teorie spiskowe Dzisiaj, 22:36
  •  

#2 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 25 maj 2009 - 22:30

Teorie spiskowe A oglądałeś filmy?
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#3 Share manko

manko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 26 maj 2009 - 02:14

Teorie spiskowe oglądałem niewygodne fakty, a ty?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 26 maj 2009 - 22:52.

we wszystkim trzeba zachować umiar...

#4 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 maj 2009 - 04:59

Teorie spiskowe fakty ?? - kazdy widzi to co chce widzieć tymbardziej jak mu ułatwia to lektor w filmie - każdy z tego typu filmów opowiada o manipulacji a sam jest narzędziem manipulacji tylko ze innej opcji politycznej - polityka to jedno wielkie bagno (zeby nie powiedzieć szambo) gdzie ludziom od nadmiaru władzy pada na mózgownice i zrobią najwieksze swinstwo zeby tylko utrzymać sie przy korytku - potrafią oczernić całkowicie niewinnego czowieka... po wyborach się go łaskawie przeprosi

co do samego wspomnianego 11 września to filmy które niby opisują "niewygodną "prawde"" są przygotowane dla widza z USA który ma tak namieszane w głowie ze kazdy tekst idący z TV przyjmuje jak najświętszą prawde - ci ludzie sa w stanie uwierzyc w latające dywany byle podała to telewizornia - np o Polsce mają takie pojecie ze u nas jest cały rok zima po ulicach jeżdzą czołgi i jest stan wojenny (relacja osoby która tam była) - poprostu ktos kiedyś u nich dobrze wykombinował ze kretynami łatwiej rządzić - dlaczego ?? bo kretyni nie zadają trudnych pytań

ale jednak z drugiej strony coś w tych filmikach prwdy musi byc jak w kazdej legdzie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#5 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 maj 2009 - 06:52

Teorie spiskowe Z naszego podwórka polecam "Rzeczpospolitą kłamców" Łysiaka-autor skądinąd znany i bezkompromisowy no i świetny historyk przy okazji.

#6 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 26 maj 2009 - 07:04

Teorie spiskowe Nie trzeba szukać za oceanem żeby znaleźć niezłą teorię spiskową - popatrzymy na notowania pewnej partii politycznej w Polsce, rośnie bezrobocie, społeczeństwo jest coraz bardziej niezadowolone, tymczasem polskojęzyczne media podają notowania tej partii powyżej 50% :) :P

PS. Przepraszam za ten OT ale nie mogłem się powstrzymać :)

#7 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 26 maj 2009 - 07:34

Teorie spiskowe Ja dodam że polska rzeczywistość jest świetnie przedstawiona w serialu "Ranczo", tylko że bardziej humorystycznie :P
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#8 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 maj 2009 - 18:38

Teorie spiskowe

Nie trzeba szukać za oceanem żeby znaleźć niezłą teorię spiskową - popatrzymy na notowania pewnej partii politycznej w Polsce, rośnie bezrobocie, społeczeństwo jest coraz bardziej niezadowolone, tymczasem polskojęzyczne media podają notowania tej partii powyżej 50% :) :)

PS. Przepraszam za ten OT ale nie mogłem się powstrzymać :P

widocznie polacy wolą kryzysowe rzady PO niż być znów mieszkancami kaczogrodu - moze i jest kryzys bezrobocie i tak dalej ale nie ma tej idiotycznej wojny na teczki kto był w SB kto donosiła a kto podlewał kwiaty w KC - komuna padła 20 lat temu ale politycy wciaż wyciągają brudy z tamtej epoki i nie ma z tego zadnego porzytku
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#9 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 26 maj 2009 - 18:53

Teorie spiskowe Mechanizator... s czyja to była załuga jak rządził PiS??? Tylko i wyłącznie PO kopało pod nimi dołki... Powiem tyle jak patrzę stale na uśmiechnięty ryj Donalda T. to mnie #@!!@#@#@ bierze :P no po prostu żal.pl... wolę już rządy PiSu bo przynajmniej zrobili by coś dla rolnictwa w przeciwieństwie do PO gdzie szukają cały czas tzw. "oszczędność" ... i planują co by zrobić by zniszczyć rolnika

#10 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 maj 2009 - 18:55

Teorie spiskowe Mechanizator-wnoszę po Twoim poście iż najstarszym użytkownikiem AF to Ty nie jesteś-komuna padła-zgodzę się-tyle że zauważ kto się na tym upadku obłowił-majątek narodowy przeszedł w obce lub swoje ale za to bardzo lepkie ręce-ręce w przeważającej większości należące do tzw.krewnych i znajomych królika-rozejrzyj się dookoła i przestań czytać "Wybiórczą " :P.
Żeby nie było że konfabuluję-paru moich kolegów pracuje w IPN...a paru w ABW :) (i podobnie mówią)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 26 maj 2009 - 19:05

Teorie spiskowe

Mechanizator... s czyja to była załuga jak rządził PiS??? Tylko i wyłącznie PO kopało pod nimi dołki... Powiem tyle jak patrzę stale na uśmiechnięty ryj Donalda T. to mnie #@!!@#@#@ bierze :P no po prostu żal.pl... wolę już rządy PiSu bo przynajmniej zrobili by coś dla rolnictwa w przeciwieństwie do PO gdzie szukają cały czas tzw. "oszczędność" ... i planują co by zrobić by zniszczyć rolnika

Dokładnie kaczogród jest z dwojga złego lepszy, PO szuka tylko haka na rolnika, ciągle chcą nakładać podatki, właściwie PO jest dla bogatych przykładem może być podatek który chcieli nałożyć na auta starsze niż 9 letnie, oczywiście ucierpieli by najbiedniejsi.
PiS może faktycznie przesadza z teczkami bo skupia się na przeszłości a tu przyszłość kraju rysuje się w ciemnych barwach. Ale tak to jest że jak rządzi PiS to PO ich krytykuje i przeszkadza, a jak rządzi PO to PiS ma wobec nich pretensje..

#12 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 26 maj 2009 - 19:08

Teorie spiskowe powiem tak - gazety wybiórczej nie czytam - nie ogladam wiadomosci a jak juz sie trafi to z przypadku - poprostu mnie to wali

stwierdzam tylko fakt ze od 20 lat kazdy rzad obiecuje dużo a robi wszystko zeby się nahapać tak było jest i niestey bedzie - wiec gierki polityczne mnie nie interesują - a obecny premier przynajmniej się jakoś prezentuje

co do mojego wieku to mam 26 lat i mam to szczescie iz pamietam jak moja wieś wyglądała w czasach tej szarej i złej komuny - obecnie wygląda jak slamsy

PS - temat jest o teoriach spiskowych a nie o tym kto jest lepszy PO czy PiS - ja stawiam na tolka banana

#13 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 26 maj 2009 - 19:10

Teorie spiskowe PIS przynajmniej tępił korupcje :) Miała byc Irlandia a jest czeski film.... :P

#14 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 maj 2009 - 19:13

Teorie spiskowe No czego chcesz-w Irlandii jest i bezrobocie i kryzys i recesja-to mamy Irlandię czy nie ?:P

#15 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 26 maj 2009 - 19:17

Teorie spiskowe Takie były zapowiedzi przedwyborcze :P Kiedy jeszcze nie było kryzysu :) A co sadzicie o reformie zdrowia??
Czyli o dopłacaniu pacjentow jesli chca miec lepszą opieke?? Ma to podobno poprawic jakosc usług :)

#16 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 26 maj 2009 - 19:18

Teorie spiskowe Jak dla mnie teoria spiskowa ma kilka elementów, które mogłby potwierdzac jej prawdziwośc. Poza tym polecam wszystkim poszukac w internecie "dokument Zeitgeist" oraz "Pieniądze jako dług".

Przewaga PO nad PiS polega tylko na tym, że PO ma lepiej rozwiniętą komórkę PR. Robią ludziom wodę z mózgu byleby jakoś dojechac do wyborów 7 czerwca.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#17 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 26 maj 2009 - 19:21

Teorie spiskowe tak to już jest ze w czasie kampani obiecać można dużo - puzniej gorzej z realizacją - miala byc irlandia i jest tak jak pisał jaro

poprostu - nasz rząd z jakiej by opcji politycznej się nie wywyodził to i tak ma mizernie mały wpływ na to co sie tak naprawde w kraju dzieje - to jest tak jak z jazdą samochodem możesz wykonywać za kierownicą wszystkie manewry prawidłowo ale warunki na drodze i tak zweryfikują twoje umiejętnosci - tak samo za kierownicą mozna sobie czasem pozwolic na małe grzeszki i uda ci się bezpiecznie dotrzeć do celu (konca kadencji)

kazdy minister wstajac rano ma tylko jedną myśl, myśl której rozgryzienie i realizacja zajmie mu caluśki dzień - mianowicie co zrobic zeby jutro znów obudzic się jako minister - a ze przy okazji podpisze sie jakies papiery

#18 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 maj 2009 - 19:43

Teorie spiskowe Prawda jest taka ze ani Tusk ani nasz smieszny prezydencik ze swoją siostrą Jarkiem się nie popisali.
Nie zgadzam sie równiez z tym ze PO jest dla bogadych ludzi-PiS także jest, bo przeciez cała demokracja jest dla bogatych ludzi :P

Jedyne co mi sie nasuwa to kolejne niespełnione obietnice, będzie takich duzo więc bądzmy na to gotowi.
Wszyscy jesteśmy ofiarą systemu i nikt tego nie zmieni...

#19 Share Wojtek23

Wojtek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 26 maj 2009 - 20:35

Teorie spiskowe No miała być Irandia z Polski a tu d*pa.Pieprzonu donald tylko zrobił wode z mózgu osobą młodym,że kaczor taki i owaki że jest pajacem itp.Bezrobocie skoczyło o 10% w dół za rządów kaczyńskiego i społeczeństwo wydawało więcej pieniędzy-pozwalało sobie na więcej.Co do teczek to przynajmniej brali sie za d*py wszystkim,za kaczora bali sie kraść bo od razu byłby wypad i nie ma gadki.Mam nadzieje żer ludzie widzą co sie dzieje jak ten cwel rządzi i w następnych wyborach zmienimi na lepsze nasz kraj!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 26 maj 2009 - 20:41

Teorie spiskowe Mam juz dosyć polityki ,a raczej wygłupów naszych nieudolnych polityków :) Cały czas tylko jakies komisje śledcze, i cholera wie co jeszcze :P MIała być Irlandia ,ale nigdy jej nie bedzie bo poprostu taki jest juz nasz porąbany kraj! poprostu tragedia.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!