Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy

111 odpowiedzi na ten temat

#61 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:22

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy no tani, takie coś by można było kupić żeby tylko naczepę na pole wciągnąc i wyciągnąć. Brakuje tu hydrauliki do wywrotu ale wszystko da się zrobić.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy Dzisiaj, 10:45
  •  

#62 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:25

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy no niezły to mógł przednią oś z obrotnicą (jeśli miała ta przyczepa) i przykręcić do tej naczepy by miał lepiej chyba by miał 4 osiową przyczepe.

@zorzyk2 ale tym to bym się bał ciągnąć pełna naczepę i jeszcze z 60km/h

#63 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:28

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy ale wtedy nie można by było tego zestawu rozczepić żeby podpiąć np. pod auto czy coś.
Może lepiej kupić szybki ciągnik 50kmh lub fastracka i do tego przyczepę trzyosiową. Miałem od sąsiada trzyosiówkę ze 20 ton wchodziło, ale są też trzyosiówki ze wchodzi 24-27 ton, dłuższe są i wyższe. Takim zestawem można szybko jechać bo to przyczepa samochodowa, poza tym z dwoma przyczepami duzymi strach by było szybciej jak 50 kmh jechać.

#64 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:35

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy no tak wiadomo bo wrzucić siodło na ten wózek nie bardzo bo sie by zginał na zaczepie.

@yarecki12 a zauważyłeś że ten drogi wózek ma pod siodłem obrotnicę a ten z Megi czy z Sigi nie maja?

#65 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:39

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy nie zauważyłem, ale po co obrotnica? punkt obrotu masz na siodle i sworzniu królewskim

#66 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:39

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy wiem można ale jak che podczepić taką naczepę http://www.allegro.p...2rok_zamia.html bo chodzi o kubature

po co to nie wiem może żeby siodło się nie wyrabiało tak szybko. bo tak ogólnie to w Szwecji, Finlandii to te wózki ciągną za ciężarówkami

#67 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:49

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy taka naczepa jest bardzo uniwersalna. Można wozić towar na paletach a także luzem. Gościu raz taką do mnie sadzeniaki w big bagach przywiózł i mówił ze wszytko nią wozi.

#68 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:01

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy no wiem. koło mojej firmy jest inna firma co właśnie na takich naczepach wożą paszę na paletach i takie inne tam. ja głównie do trocin potrzebuje i chciałem też robić biomasę ale trzeba kasy by firmę rozwinąć

#69 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:07

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy To normalny wózek naczepy z zamocowanym siodłem. Na pewno jest dużo lżejszy od tego nowego krajowej produkcji. Śmigał po 90km/h z obciążeniem 16tu ton a teraz obawiasz się połowy tego, bo dużo więcej nie będzie.

#70 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:14

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy ja się nie obawiam tego nowego tylko pewnie bym miał mniej problemów no i wiadomo jakiś czas by pochodził bezawaryjnie a ten używany to nie wiem. jest też ten problem że trzeba to zarejestrować itd i nie wiadomo przy kontroli jak by na taki patrzeli. a czym go ciągłeś jeśli można?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:14

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy Ten siga ma opony w bardzo nietypowym rozmiarze i same koła będą warte ponad 15tyś zł...

#72 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:20

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy i ma system samopompowacza kół jutro zadzwonie to się spytam tak samo jak o Fliegla bo też ma te wózki

#73 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:25

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy a jakby tak do traktoru zaczepić dwie duże przyczepy trzyosiowe? było by ponad 40 ton hehe. Tylko że trzyosiówki nie mają zaczepu z tyłu

#74 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:30

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy wózek Fliegl jedno osiowy http://lux-truck.oto...wy-B123734.html jaka cena :D

te z Pronara chyba mają zaczep ale znów długość zestawu przekroczona

#75 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:34

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy długość zestawu na pewno przekroczona, po za tym nie wyrobiłbym na rondzie w Oławie hehe
tyle kasy za dwa koła oś i kawałek żelastwa dać to przesada, nie no przyczepe całą za to kupi

#76 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:37

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy ja jestem ciekaw jak ciągnikiem z wózkiem i naczepą jak na niektórych rondach to ciągnikiem siodłowym z naczepą nie mogą wyrobić ale to pewnie tak samo jak z ciągnik i 2 porzadne przyczepy.

ja bym pokazał mojemu spawaczowi to by mi pospawał za ok 2 tys (zależy jak długo by to robił) plus materiały taki wózek no ale za markę się płaci

#77 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:43

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy ciągnik i dwie przyczepy ma lepszą zwrotność niż tir z naczepą bo masz więcej punktów obrotu.

#78 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:45

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy niestety.

#79 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:52

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy najlepiej mieć wszystko, co potrzebujesz to zaczepiasz i jedziesz. ale nie ma tak dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 22:16

Czy ktoś z was jezdzi naczepa plus ciągnik rolniczy ja chcę tak zrobić mieć ciągnik wózek i tak naczepę wywrotkę, niskopodwoziówkę i jakąś przyczepę właśnie taką jak naczepa ale mniejszą żeby na budowie gdzieś się tym poruszać bo mam ładowarkę a bede też miał kiedyś koparke wiec usługi mogę robić czy jako np transport robić tam gdzie się wózkiem nie wjedzie z naczepą albo transport drewna (wózek plus naczepa z HDS) lub rębak do drewna, przyczepę i wózek z tą naczepą z ruchomą podłogą no albo przyczepę hakowiec http://lux-truck.oto...18-B123739.html tylko 2 kontenery to 75m3 a naczepa to 92m3 albo ogólnie transport czegoś, opcji jest kilka ale kasy brak na rozkręcenie firmy. jeszcze u wuja bym pomagał ciągnikiem na jego małym gospodarstwie