Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share begeningfarmer

begeningfarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 maj 2009 - 18:29

Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko Witajcie.. chce sobie trochę ulepszyć zmianę biegów w ciapeczku. Ale mam pewne pytanko.
Otóż to przedłużenie u mnie nie był by prosty pręt dospawany do drążka zmiany biegów. Musiałbym i tak tez bym chciał go trochę powyginać żebym miał go pod prawa ręką.
I tu moje pytanie.. czy jak on będzie powyginany, to czy to nie wpłynie jakoś negatywnie na skrzynie biegów??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko Dzisiaj, 00:08
  •  

#2 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 11 maj 2009 - 18:31

Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko Ale jak bedzie dłuzszy to bedzie miał wiekszy skok i troche aie nawajchujesz przezucajac biegi wiec nie wiem czy to zda egzamin :P

#3 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 11 maj 2009 - 18:48

Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko Moj szwagier przerobił w 912 wajche z pomiędzy nóg pod prawą ręke całkiem dobrze to działa już od kilku lat tylko że on nie musiał jej przedłużać a jak w ciapku przedłużysz to tak jak kolega wyżej pisał bedziesz miał większy skok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 11 maj 2009 - 19:53

Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko Wszysko okej, ale w 912 dzwignia wychodzi niemal spod siedzenia, czyli przeróbka jej to tylko poprowadzenie dżwigni w prawo a w ciapku wajcha wychodzi dobrze pod zegarami czyli mamy drogę najpierw w prawo a potem sporo w tył :P
Z tym 912 to cos kolego chyba nie tak bo zawsze o ile pamietam przerabiało się dźwignię reduktora/przód-tył i puszczało ją z lewej strony.

#5 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 11 maj 2009 - 20:00

Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko U mnie jest dłuższa o około 10cm i jest wygodniej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 11 maj 2009 - 20:23

Przedłużenie drążka zmiany biegów - c330- pytanko @RobertN - a jak z przebijaniem na terenowe, nie przeszkadza?