Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepa jednoosiowa 2,5t

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartek33073

bartek33073

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 maj 2009 - 12:40

Przyczepa jednoosiowa 2,5t Witam czy ktoś posiada taką przyczepe http://www.allegro.p...roducentce.html lub inną wykonaną przez Tego producenta, i może coś powiedzieć na jej temat. Przymierzam sie do kupna, na początku interesowała mnie ta przyczepa PRONAR T654 http://www.pronar.pl.../___t654__.html niestety cena waha sie w granicach 18 tys... ta z allegro wyszła by mnie około 10tys

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepa jednoosiowa 2,5t Dzisiaj, 21:43
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 maj 2009 - 12:48

Przyczepa jednoosiowa 2,5t cena tej przyczepki tzn 9 tyś to cena netto bez hamulców, z hamulcami brutto kosztuje 12,2 tyś i niekoniecznei to cena z możliwością rejestracji, nie wiem jak to rejestrują (podejżewam że jako sam) ale i za to chcą 400zł dopłaty, fakt to 5 tyś taniej jak pronar, ale pronar jrst solidniej wykonany masywniejszy i pewnie ma lepiej zabespieczone burty przed korozją, za 12 tys można znaleźć niezłą używaną przyczepę pronaru lub warfamy :P

#3 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 10 maj 2009 - 13:21

Przyczepa jednoosiowa 2,5t A nie myślałeś o jakiejś używce?? Fakt co nowe to nowe ale 9 tys to mało nie jest a być może znalazł byś coś w dośc dobrym stanie, o mocniejszej konstrukcji (ta na masywną nie wygląda) a i ładowność 2,5 t szału nie robi.... No chyba że nie potrzebujesz nic większego :P
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#4 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 10 maj 2009 - 13:29

Przyczepa jednoosiowa 2,5t Ja polecam pronara. Mam T654/1 i jestem bardzo zadowolony. Solidna rama wytrzymuje dużo większe obciążenia niż te z dowodu burty są bardzo wytrzymałe i otwierane od góry i dołu co jest dobrym rozwiązaniem. A wszystko to pokryte trwałą farbą i na pewno dużo dłużej wytrzyma niż ta na allegro.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#5 Share bartek33073

bartek33073

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 maj 2009 - 21:12

Przyczepa jednoosiowa 2,5t dzięki wszystkim za wszelkie wskazówki
Jackassiu wystarczy mi przyczepa o ładowności 2,5t a może Ty masz coś na sprzedaż, mieszkamy po sąsiedzku :P Znalazłem jeszcze taką oferte na necie http://www.rolnicze-...py-wywrotki.php Czy ta przyczepa jednoosiowa jest produkcji Warfamy ? Cena nawet przystępna ( 3,0t 12 tys )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 maj 2009 - 21:17

Przyczepa jednoosiowa 2,5t taka warfama kosztuje 18 tyś a za 12 tyś masz tą z allegro to jest ta sama i jak juz sie zdecydujesz sprawdz czy napewno am prawo do rejestracji, bo bez tego nową przyczepe kupować to chyba bez sensu :P

#7 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 10 maj 2009 - 21:26

Przyczepa jednoosiowa 2,5t nie wygląda mi to na warferme. Mam przyczepke 1 oś, 3t warfamy, sprzęt dość dobry problemów z nią nie miałem... Ale nie chce jej sprzedać, bo jest najcześciej wykorzystywana w gosp. :P
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#8 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 10 maj 2009 - 22:22

Przyczepa jednoosiowa 2,5t Wygląda podobnie i malowana jak warfama ale nie jest jej produktem. O warfamie mogę powiedzieć, że robią je z miękkich materiałów(burty, drabinki). Pustej jednoosiówki nie można było załadować HDS-em bez otwierania burt, bo się gięłły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share rzaremba

rzaremba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 19 lipiec 2009 - 14:12

Przyczepa jednoosiowa 2,5t moj sasiad ma taka ale osobiscie nie polecił bym jej buurty sa nie szczelne(duza luka miedzy podłoga a burta zboze wylatuje potrzebna jest folia) tłuka sie podczas jazdy, zawiasty sie urywaja wedugł mnie pronarowska wyglada na bardziej solidna nie wiem jaka jest na prawde bo nie posiadam wiec jezeli ktos ma to czekam na komentarze i opinie od uzytkownikow