Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bosch

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share no4

no4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 maj 2009 - 11:50

Bosch Hmmm a jak na mej wiertarce pisze made in Switzerland, to hmm moge mieć do tego zaufanie ?? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bosch Dzisiaj, 19:22
  •  

#2 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 maj 2009 - 11:58

Bosch Możesz mieć pełne zaufanie :P-ja większość sprzętów Boscha mam Made in Switzerland-czyli po polsku od Szwajcarów-no chyba że wolisz mieć sprzęt Mady by small yellow hands :P

#3 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 10 maj 2009 - 11:58

Bosch Ty w ch**a walisz czy o droge pytasz?? :P Zadajesz pytanie Bez sensu :P aA czemu masz nie miec zaufania??

#4 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 10 maj 2009 - 20:17

Bosch tak wam szczerze powiem że bosch schodzi na psy i nikt mi nie wmuwi że jest inaczej .niby wszystko ok ,3 lata gwarancji ale to nie to samo co kiedyś . mam w planach zakup wiertarki i myjki. wiertarka to napewno będzie metabo ,hitachi lub milwakee ale napewno nie bosch nigdy więcej

#5 Share no4

no4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 maj 2009 - 21:45

Bosch

Ty w ch**a walisz czy o droge pytasz?? :P Zadajesz pytanie Bez sensu :P aA czemu masz nie miec zaufania??

Tak o droge pytam, bo ta "droga zielona" obrana przez bosch'a to podobno ślepy zaułek. A powalić tez czasem lubie tym sprzętem z udarem w beton, tylko mam wątpliwości czy wytrzyma jak prawie wszyscy po tym jadą jak Kubica w zeszłym sezonie. A zaufania nie mam gdyż made in Schwizerland czy jak to tam sie pisze napisane jest na obudowie w pięknym soczystym odcieniu zieleni, a co pod obudową się znajduje to nie mam pojęcia. Z zewnątrz ni epodpisane, a otwierac szkoda bo jeszcze jest gwarancja ważna.

A co do gwarancji, to niestety 2 lata a nie 3 - na zielone, i rok na niebieskie.

#6 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 maj 2009 - 22:22

Bosch jak zielona jest to dobra bo te niebieskie nowe to już są kiepskie. Ja mam młotowiertarke Boscha (zieloną) mam już ją 7 lat chyba i 1 była w naprawie przez ten czas a pracuje dosyć dużo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 11 maj 2009 - 15:49

Bosch Ja mam wkrętarke z Boscha od około 2 lat, to musze stwierdzić że akumulator ma bardzo kiepski. Szybko się rozładowuje, a używam jej od czasu do czasu. Być może Bosch schodzi na złą droge..
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#8 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 11 maj 2009 - 17:13

Bosch Ja mam małą zieloną szlifierke kątową niewiem gdzie wyprodukowana ale niestety po roku wylutowała sie płytka z komutatora,oddałem na gwarancje wymienili wirnik i dalej chodzi ciekawe jak dlugo, nie spodziewałem sie po boshu że na gwarancji będą z nim jakieś problemy :P

#9 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 11 maj 2009 - 17:25

Bosch Każdej firmie zdarzają się wpadki.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#10 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 11 maj 2009 - 19:19

Bosch ja mam 10 lat szlifierkę wyprodukowaną w Niemczech sprzęt nie do zajechania a uciął dosyć dużo w swoim życiu :P

#11 Share krzysztofz14

krzysztofz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:24

Bosch Mam zieloną szlifierkę kątową pws 20-230 rocznik 2002. kilkaset tarcz już poszło i chodzi bezawaryjnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share MFJD

MFJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 15 maj 2009 - 20:42

Bosch To zielone są lepsze myślałem że one są dla amatorów a niebieskie dla profesjonalistów ja teraz kupuje szlifierkę black&decker zobaczymy co to jest ;)