Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektronarzędzia

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share no4

no4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 maj 2009 - 10:42

Elektronarzędzia Witam.
Mam zamiar zakupić elektronarzędzia typu frezarka górnowrzecionowa, strug elektryczny, wyrzynarka. I chciałbym się jakie firmy polecacie, gdyż ceny są zazwyczaj zbliżone, wybija się nieznacznie bosch (w zielonej obudowie) tj około mniej więcej 100 -150 zł a reszta takie jak np graphite, bleck&decker, einhil, ... są zbliżone do siebie. Gdyby były wszystkie jednakowe to chyba wybrał bym boscha, ale obawiam sie czy przypadkiem cene nie jest większa ze względu na marke. nie chce płacić za nic, ale chce w miare dobry sprzęt, wytrzymały, i nieawaryjny. Poradzcie coś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektronarzędzia Dzisiaj, 21:15
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 10 maj 2009 - 11:25

Elektronarzędzia A jak cenowo wypadają Makity?
Jak brać bosch'a to tylko te niebieskie bo tam jest coś z boscha a nie tylko naklejki jak w zielonych :P ale to dodatkowe koszta.

A z tej pierwszej trójki byłbym skłonny do Einhell- sam mam pare elektronarzędzi z tego i przy średnim wykorzystywaniu wystarczają :P

#3 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 maj 2009 - 22:31

Elektronarzędzia @kris14 a nie na odwrót że niebieskie to buble w Bosch'u??? sam mam młotowiertarke zieloną z Bosch'a i jakoś chodzi a ma już 7 lat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 11 maj 2009 - 08:01

Elektronarzędzia Jeśli chodzi o jakiekolwiek elektronarzędzia to tylko dewalt, byłem w Anglii u brata i miałem przyjemność pracować maszynami tej firmy, tylko nie wiem czy mają w asortymencie wymienione przez ciebie narzędzia :P
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share dominik1882

dominik1882

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisany 02 marzec 2010 - 20:13

Elektronarzędzia zakupiłem szlifierkę firmy ferm po krótkim czasie ginął prąd w kablu , oddałem do sklepu sklep odesłał do serwisu serwis naprawił i przysłał do sklepu pojechałem po odbiór a w kartonie zamiast mojej szlifierki dali mi jakiegoś strupa nie odebrałem tego co nastąpi dalej to nie wiem ,czy ktoś miał taki przypadek ,przestaje już wierzyć w serwis gwarancyjny , zamiast naprawić to wymienią na złoma