Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polskie pompy w opryskiwaczach

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnik98465

rolnik98465

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 09 maj 2009 - 21:53

Polskie pompy w opryskiwaczach Czy ktos może wie w których opryskiwaczach sa pompy polskie? ostatnio niektóre firmy zakladaja pompy włoskie które nie zbyt dobrze sie spisuja...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Polskie pompy w opryskiwaczach Dzisiaj, 18:14
  •  

#2 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 09 maj 2009 - 22:00

Polskie pompy w opryskiwaczach przenoszę

#3 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 10 maj 2009 - 08:40

Polskie pompy w opryskiwaczach A jakie są objawy nie spisywania sie pomp włoskich ?? I napisz jakiej konkretnie f-my są te pompy co są nie teges :P.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share rolnik98465

rolnik98465

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 10 maj 2009 - 09:56

A jakie są objawy nie spisywania sie pomp włoskich ?? I napisz jakiej konkretnie f-my są te pompy co są nie teges :P.

Mój wujo ma burego w którym jest włoska pompa... po 2 latach zaczeły sie z nia problemy typu: bark ciśnienia. Po rozkreceniu pompy wyszlo na to ze gumy sa do wymiany poniewaz pekły, i wtedy sie zaczely problemy z kupnem tych gum. Szukal we wszystkich okolicznych sklepach i nie znalazl. Wiec wtedy zadzwonil do zakladu gdzie mu sprzedali ten opryskiwacz i okazalo sie ze oni tez tego nie maja. Dopiero po dwóch tygodniach mu to sprowadzili. Ale to i tak nie koniec. Po skręceniu pompy i po jej uruchomieniu okazalo sie ze przy duzym cisnieniu leje sie z niej. Pomyslal ze chyba ja zle zlozyl i ponownia ja rozkrecil i znow zlozyl ale i tak sie z niej lalo. Uszczelnial na wszystkie sposoby ale i tak sie z niej leje do dzis.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 10 maj 2009 - 10:06

Polskie pompy w opryskiwaczach Ja miałem opryskiwacz z od burego z ompa włoska UDOR. Przez 14 sezonów nic poza wymiana zaworków nie było robione.

Teraz mam opryskiwacz z pompa annovi reverberi, zreszta te pompy montuje chyba amazone :P.

Jak dla mnie pompy włoskie w stosunku jakośc/cena to ekstraklasa światowa.

A na jakich cisnieniach twój wuj pracuje ? I jakiej konkretnie marki ta pompa ? Ja jak wymieniałem zaworki i ją rozkręcałem to ponowne jej uszczelnienie było bezproblemowe.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#6 Share rolnik98465

rolnik98465

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 10 maj 2009 - 14:31

Polskie pompy w opryskiwaczach Cisnienie to tak od 4 do 5 bar.

E ty wsk125ccm jak żes taki mądry ze mi napisales ze tworze takie same tematy to prosze mi znaleźć i podac login żebym mógł zobaczyć w jakich opryskiwaczach są pompy polskie....

Edytowany przez wsk125ccm, 10 maj 2009 - 15:18.
Ortografia

#7 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 10 maj 2009 - 14:44

Polskie pompy w opryskiwaczach kolego mozesz po polsku?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 10 maj 2009 - 15:21

Cisnienie to tak od 4 do 5 bar.

E ty wsk125ccm jak żes taki mądry ze mi napisales ze tworze takie same tematy to prosze mi znaleźć i podac login żebym mógł zobaczyć w jakich opryskiwaczach są pompy polskie....

Założyłeś 3 identyczne tematy i na dodatek w dziale "Ceny maszyn", dwa zamknąłem a ten przeniosłem do odpowiedniego działu - więc o co ci chodzi??

Dodaj odpowiedź