Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto na AF zarejestrował beczkowóz?

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2009 - 21:30

Kto na AF zarejestrował beczkowóz? Muszą mieć zarejestrowany, bo przy świadczeniu usług wpisuje się numer wozu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto na AF zarejestrował beczkowóz? Dzisiaj, 06:07
  •  

#22 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 10 maj 2009 - 09:36

Kto na AF zarejestrował beczkowóz? U mnie w okolicy zakład komunalny nie ma zarejestrowanej beczki a świadczy usługi rolnikom. u mnie w okolicy jeszcze nie widziałem beczki z rejestracją.

#23 Share damian131091

damian131091

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 10 maj 2009 - 11:22

Kto na AF zarejestrował beczkowóz? No u mnie też nikt niema zarejestrowanej. Słyszałem, że niby trzeba zarejestrować, nawet w mojim "POMOT"- cie jest miejsce na tablice, ale żeby rejestrować, to już głupota. A w okolicy niewidziałem ani jednej beczki zarejestrowanej, nawet u nas z gminy światczo usługi beczkowozem, ale i oni niemajo zarejestrowanej beczki. Ahhhh, ta biurokracja, tylko wymyślajo jakieś durne przepisy.
" Zetor jest bogiem,
Orka nałogiem,
Radio zabawą,
A ropa podstawą ."

#24 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 12 maj 2009 - 22:18

Kto na AF zarejestrował beczkowóz? Generalnie wszelkie przyczepy pojemnościowe powinny być rejestrowane. Jednakże w komunalce można spotkać jedynie takie.
Myślę że jeśli policja się na kogoś uprze to mogła by to wykorzystać nawet do przyczepy samozbierającej, "beczki" i rozrzutnika
Ale jak wszyscy wiedzą to mało kto rejestruje bo nikt tego się nie czepia.
Przy moim rozrzutniku dziwiłem się po co podświetlenie na tablice rejestracyjną...
Trzeba by się spytać komendanta czy mandacik w razie zatrzymania się zapłaci...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 13 maj 2009 - 06:22

Kto na AF zarejestrował beczkowóz? Za rozrzutnik nie zapłacisz zadnego mandacika pod warunkiem że wieziesz na tym rozrzutniku to do czego jest przeznaczony, czyli obornik, rozrzutnik nie musi być rejestrowany i obejmuje go ubespieczenie OC ciągnika, tak samo przyczepa zbierająca, z beczkowozem jest ten problem, że jest to przyczepa ciężarowa rolnicza, podkategoria pojemnik do celów ascenizacyjnych a wszystkie przyczepy w kategorii pojemnik nie są przyczepami specjalistycznymi i muszą być rejestrowane bez wyjątku, beczkowóz należy do tej samej kategorii pojazdów co pojazdy komunalne, czyli śmieciarki i ascenizacyjne, a
jeśli ktoś będzie wiózł na rozrzutniku jakieś worki węgiel, czy deski i miałz djęty adapter to może mieć problem z poicją bo wykożystywany rozrzutnik jako przyczepa musi być rejestrowana

#26 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 13 maj 2009 - 12:10

Kto na AF zarejestrował beczkowóz? Dzięki za sprostowanie i jasne wyjaśnienie.
Czyli w zasadzie użytkując rozrzutnik w inny sposób niż przeznaczony warto zarejestrować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 924 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 14:28

Kto na AF zarejestrował beczkowóz?

kupię papiery  od beczkowozu jak komuś są zbędne

Edytowany przez autoostrowski, 25 marzec 2016 - 17:01.