Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 856XL

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 12 maj 2009 - 18:03

Case 856XL W tych modelach chyba jest to normą że podnośnik wolno podnosi.U mnie tak samo jest.Ja robię tak jak kolega @ARTUR05 i jest spoko.
D-358 DT-239 DT-436 IH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 856XL Dzisiaj, 07:54
  •  

#22 Share szczupak26

szczupak26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 13 maj 2009 - 06:09

Case 856XL Mam pomysł tylko niewiem dokładnie bo znalazłem taką długą śrubę obok tego żółtego pokrętła (pseudo EHR) służącego do zmiany sterowania podnoszenia podnośnika z kabiny na pokrętło na tylnym błotniku. W piątek pokęce tą śruba i napisze jaka jest różnica a za dotychczasowe wpisy bardzo dziękuję.

Pozdrawiam
Case 856XL Ursus C360

#23 Share szczupak26

szczupak26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 maj 2009 - 14:13

Case 856XL Witam drodzy forumowicze.

Potrzebuje kolejnej porady a mianowicie jakie jest urządzenie podgrzewające w moim Case 856 patrzyłem dziś na silnik ale nie widzę świec żarowych ani świecy płomieniowej???? ale coś tam musi być, bo na desce rozdzielczej jest lampka od podgrzewania ale na razie jej nie uruchomiłem bo jeszcze niedoszła do mnie instrukcja obsługi.

Wypatrzyłem taką gruszkę na gumowej rurze która dochodzi do turbiny a do tej gruszki idą jakieś dwa grube kabelki może to ale wolę zapytać kogoś kto ma taki ciągnik i ma sprawne podgrzewanie.

Bardzo proszę o pomoc.
Case 856XL Ursus C360

#24 Share Parcho1988

Parcho1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 23 maj 2009 - 16:19

Case 856XL od filtra powietrza idzie taki gruby gumowy przewód do czegoś tam nad silnikiem (nie wiem jak to nazwać) i tam jest w środku taka spirala która się nagrzewa. to co napisałeś że dochodzą dwa kabelki grube.

#25 Share szczupak26

szczupak26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 maj 2009 - 20:24

Case 856XL Dzięki wielkie jutro jak wrócę do domu to spróbuje to uruchomić i odpiszę z postępów w pracy.

Pozdrawiam.
Case 856XL Ursus C360

#26 Share tomek2408

tomek2408

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 27 maj 2009 - 21:13

Case 856XL a przypadkiem oleju do hydrauliki nie wlewa sie do zbiornika przy lewym kole?

a jak włączasz podgrzewanie?
case 856 xl

#27 Share szczupak26

szczupak26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 06:31

Case 856XL Witam wszystkich

Z braku czasu dopiero teraz odpisuję.

Jeśli chodzi o podgrzewanie to uruchomiłem- a dokładnie na kolektorze dolotowym jest zabudowanana taka gruszka gumowa a pod nią jest spirala która rozgrzewa sie do czerwoności a gdy nacisniemy na rozrusznik to gorące powietrze wpaduje nam prosto do cylindrów i dużo łatwiej odpala, oczywiście jeśli jest sprawna i odpowiednio ustawimy kluczyk w stacyjce.

Podaje łatwy sposób sprawdzenia dziąłania podgrzewania:Jeśli jest sprawne po przekręceniu kluczyka w prawo tak ok 3/4 powinny dosyć gwałtownie przygasnąć kontrolki na desce i włączyć się kontrolka od podgrzewania. U mnie kontrolka nie działa ale kontrolki przygasają jak włącze podgrzewanie.
Trzeba przytrzemać około 40 sekund to wtedy najbardziej rozgrzewa sie ta spirala- sprawdzałem bynajmniej w moim tak jest i po uruchomieniu tej spiralki i założeniu zaworu zwrotnego na przewód paliwowy ciągnik zapala super, bo wcześniej to kiepsko było z rana przy temperaturze ok.5 stopni .

Jeśli macie jakieś pytania to z chęcia pomogę.

Pozdrawiam Łukasz.
Case 856XL Ursus C360

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share tomek2408

tomek2408

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 13:41

Case 856XL a nie wiesz jak rozkręcić tylny most żeby wymienić łożyska na tylnych półosiach?
case 856 xl

#29 Share tomek2408

tomek2408

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 07:34

Case 856XL ktoś wie na jakiej zasadzie działa elektrozawór od włączania napędu bo niestety u mnie się nie chce włączać i nie wiem od czego to jest.
case 856 xl

#30 Share szczupak26

szczupak26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 14:18

Case 856XL Niestety kolego tak głęboko to go nie rozbierałem przedni napę włączam takim guzikiem pod kierownicą jak się włączy zapala się na zielono i jazda. Nie mam żadnej książki ani instrukcji tak to bym ci jakiegoś skana wysłał z schematami.

Na razie mój pali na dotyk i bez kłopotu nim pracuje a sporo w turze robi.
Case 856XL Ursus C360

#31 Share drejsyk

drejsyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 15:21

Case 856XL

ktoś wie na jakiej zasadzie działa elektrozawór od włączania napędu bo niestety u mnie się nie chce włączać i nie wiem od czego to jest.

Elektro zawór otwiera lub zamyka dopływ oleju,elektro zawór,powinien byc zamontowany na obudowie przystawki przedniego napędu.

#32 Share noneczka noneczka

noneczka
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2009 - 16:23

Case 856XL

Witam wszystkich forumowiczów jestem tu nowy i chciałem się przywitać.

Niedawno kupiłem taką maszynę Case 856 xl z ładowaczem Emily 3 sekcyjnym mam go 1 tydzień i maszynka jest super bardzo mocny silnik 4T dotego duża wygodna i resorowana kabina kabina. Z chcęcią odpowiem na wasze pytania.

Drodzy forumowicze potrzebuje garstkę najważniejszych informacji tzn:
- ile wchodzi litrów oleju do silnika i najlepiej jakiego?
- jaki jest numer filtrów paliwa, oleju, hydrauliki, ewentualnie czy ktoś stosuje polskie zamienniki jeśli tak to jakie i proszę o numer seryjny,
-jakie lać oleje do skrzyni biegów tylnego i przedniego mostu i ile wchodzi tam oleju, niestety nieposiadam do niego instrukcji i dlatego takie szczegułowe pytania,
i jeszcze jedno pytanko czy olej hydrauliczni i do skrzyni biegó mają ten sam zbiornik czy tam są dwa oddzielne zbiorniki jeśli tak to gdzie jest wlew od jednego i drugiego.

pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz łukasz.

Czy ktoś może wie, gdzie mogę znaleźć instrukcję do case international w j.polskim? Coś się dzieje z pompą, a nie wiem, gdzie sprawdzić ustawienia. Czy ktoś może mi pomóc?

Posta piszemy tylko w oknie "białym"

Edytowany przez krolikNH, 20 czerwiec 2009 - 22:36.

#33 Share szczupak26

szczupak26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 06:30

Case 856XL Witaj kolego z informacji jakie posiadam to niema instrukcji w języku Polskim- dane poparte telefonem do Interhadler głównego dilera, ja osobiście jestem w trakcie załatwiania instrukcji po przez Ebay prosto ze Stanów orginalną Ameerykańską.
Case 856XL Ursus C360

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share fabiola200

fabiola200

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:53

Case 856XL Witam :D Chcialam zapytac czy mozę ktoś z Panów Wei gdzie moge dostać instrukcję obslugi do Case 956Xl. Pozdrawiam :*

Dodaj odpowiedź