Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share KrzysiekFraczak

KrzysiekFraczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 11:07

Lely ma też przedstawiciela koło Łomży który nie ma zielonego pojęcia o udojniach, czyli dają byle komu przedstawicielstwo. Jeżeli chodzi o montaż i serwis to idzie to wszystko przez centralę. Słyszałem że serwisant musi się szkolić 3 lata w Holadii, także Technik może mieć serwis Lely ale za jakiś czas.

Technik zakłada ponad 100 instalacji rocznie. Pokażcie mi w Polsce firmę, która ma większe doświadczenie i profesjonalizm.
Lely rzeczywiście przygotowało już serwisantów wyszkolonych i wybrali solidnych i uczciwych partnerów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Dzisiaj, 07:09
  •  

#22 Share Mag

Mag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 17:56

Technik zakłada ponad 100 instalacji rocznie. Pokażcie mi w Polsce firmę, która ma większe doświadczenie i profesjonalizm.
Lely rzeczywiście przygotowało już serwisantów wyszkolonych i wybrali solidnych i uczciwych partnerów.

Osobiście nie znam tej firmy. A 100 instalacji pewnie nie jedna firma zakłada. Nie powiem która bo nie posiadam żadnych danych na ten temat. Z tego co czytałem to jest z Węgrowa, w sumie blisko mojego miejsca zamieszkania (ok. 140 km)i w mojej okolicy nie pracuje ani jedna instalacja z tej firmy. Może powiesz co oni zakładają, bo na stronie DeLaval, Westfalia itd. nie ma ich jako Diler, a Lely chyba nie ma dojarek.
Co do serwisu robotów to współczuje serwisantom bo napewno to nie lekki kawałek chleba i w sumie użytkownikom robotów bo będą płacić słono za serwis. Mnie z moimi 30 krówkami i tak to nie dotyczy :)

#23 Share Farmer8821

Farmer8821

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 20:27

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Nie wiadomo skąd to znaczy nie wiadomo co hehe A co do robotów to czytałem o serwisowaniu i wiem że to nie jest taki prosty temat tym bardziej że robot działa 24h/dobę i szybkie usunięcie awarii to podstawa. Ale jak juz coś nawali to koszty są bardzo wysokie. Słyszałem nawet o płaceniu amortyzacjo co miesiąc i to nie była kwota 100zł:):)

#24 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 21:13

Osobiście nie znam tej firmy. A 100 instalacji pewnie nie jedna firma zakłada. Nie powiem która bo nie posiadam żadnych danych na ten temat. Z tego co czytałem to jest z Węgrowa, w sumie blisko mojego miejsca zamieszkania (ok. 140 km)i w mojej okolicy nie pracuje ani jedna instalacja z tej firmy. Może powiesz co oni zakładają, bo na stronie DeLaval, Westfalia itd. nie ma ich jako Diler, a Lely chyba nie ma dojarek.
Co do serwisu robotów to współczuje serwisantom bo napewno to nie lekki kawałek chleba i w sumie użytkownikom robotów bo będą płacić słono za serwis. Mnie z moimi 30 krówkami i tak to nie dotyczy :)

Zakładają dojarki przewodowe (i roboty), chłodziarkami handlują, maszynami rolniczymi, itp. Sam mam od nich dojarkę przewodową już 6 czy 7 lat.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#25 Share KrzysiekFraczak

KrzysiekFraczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 czerwiec 2011 - 19:40

Zakładają dojarki przewodowe (i roboty), chłodziarkami handlują, maszynami rolniczymi, itp. Sam mam od nich dojarkę przewodową już 6 czy 7 lat.

Nie są dilerami ani delaval ani westfali i z tego co wiem to nie chcieli - w końcu znaleźli profesjonalną i rzetelną firmę LELY.
Jak plany mi wypala sam postawię na robota i na pewno na czerwony.

#26 Share Mag

Mag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 22 czerwiec 2011 - 20:43

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Skoro nie są dilerami żadnej firmy to jakie dojarki zakładają?? Wszystko z innej beczki?? Z resztą jak wiadomo nawet dilerzy westfalii i delaval wkładają podrobione części i oszukują że to wszystko oryginał.W sumie się nie dziwie, bo jakby zakładali wszystko oryginalne to cena by była zabójcza.

Ale co oni zakładają to tylko oni wiedzą hehe, także nie potrzebne moje pytanie do Ciebie KrzysiekFraczak . Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share KrzysiekFraczak

KrzysiekFraczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 22 czerwiec 2011 - 23:07

Skoro nie są dilerami żadnej firmy to jakie dojarki zakładają?? Wszystko z innej beczki?? Z resztą jak wiadomo nawet dilerzy westfalii i delaval wkładają podrobione części i oszukują że to wszystko oryginał.W sumie się nie dziwie, bo jakby zakładali wszystko oryginalne to cena by była zabójcza.

Ale co oni zakładają to tylko oni wiedzą hehe, także nie potrzebne moje pytanie do Ciebie KrzysiekFraczak . Pozdrawiam :)

Tak dilerzy oszukują ale oni mówią i doradzają to co najlepsze a jakość i solidność weryfikuje rynek. W zeszłym roku wiele firemek upadło i rolnicy zostali na lodzie a oni się rozwijają...

#28 Share losiek

losiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:internet, nowe technologie, biogazownie, energia odnawialna

Napisany 27 czerwiec 2011 - 20:30

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Trzeba patrzeć na lata jakie są firmy na rynku i wiecie co ? Najlepiej zrobić taki numer że zadzwonić do kilku firm i poprosić o serwis dojarki która nie była u nich montowana ale z zaznaczeniem że przed wyjazdem serwisantów prosicie o telefon i zobaczycie kto pierwszy się zgłosi i już jest to pewna wskazówka... i Szczerze to ja tak zrobiłem i założyłem dojarkę w ...... to pozostawię bez mówienia. Ale w pełni jestem zadowolony. A teraz przyszedł czas na zmiany. :) Dobrej nocy

#29 Share Bykbolszewik1

Bykbolszewik1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja (szczególnie wsk), sport, gastronomia etc.

Napisany 28 czerwiec 2011 - 09:05

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej techmlek lubartów nie moge narzekać 4 lata i bez powaznej usterki czasami jakiś przewód albo pasek się uszkodzi(czasami) raz piorun jebnął w dojrke w czasie mycia to wymiana bezpiecznika kosztowała 70zł. Przy montażu chlopcom krate piwa i wszystko git jeszcze śruby nam zostawili i inne duperele

Edytowany przez Bykbolszewik1, 28 czerwiec 2011 - 09:07.

#30 Share xforrest

xforrest

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 17:13

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Witam. Również poszukuję namiarów na pożadnego fachowca do założenia dojarki. Poproszę o namiary, najlepiej woj. wielkopolskie :)

#31 Share LukaPro

LukaPro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 01 luty 2014 - 14:18

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Witam i ja przylaczam sie do kolegi, co do oferty i montarzu dojarki. jastem z podlaskiego.pozdrawiam i milego weekendu;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share rafi101

rafi101

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 01 luty 2014 - 16:18

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Sobol z Zambrowa ,
Zuzga stawiski
zależy gdzie mieszkasz?