m11031993

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej

Polecane posty

m11031993    3

Otóż kupiłem dojarkę przewodową używaną i mam problem z montażem a w mojej okolicy nie ma żadnego montera dojarek jeśli macie jakiś numer telefonu do solidnego montera dojarek przewodowych to z góry dziękuje pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Ja bym nie polecał Technika, u nas zrobili fuszerkę i nie śpieszyli się z naprawą, a winę zrzucali na nas, znajomy też miał problemy... Popytaj znajomych w okolicy, ktoś kto ma u siebie taką dojarkę to na pewno pomoże ją zamontować, tak naprawdę to nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Techmlek Lubartów, w dawnym woj radomskim montowali dojarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygber    0

Tylko nie Technik Węgrów. Może i mają miłe twarze ale nie znają się na sprzęcie który sprzedają i montują. Szybkość przyjazdu na zgłoszenie tez pozostawia wiele do życzenia. Ja nie jestem zadowolony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolste    0

Agropasz we wloszczowie zakładaja dojarki bardzo dobrze u mnie załozyli rok temu i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

U mnie Technik zakładał w 2005 roku tylko jak coś się zepsuje to potrafią zedrzeć. Ale nie powiem bo znają się na tym co robią. Padł mi sterownik od chłodziarki i przyjechał z DeLavalu to mierzył ciśnienie gazu, dłubał, grzebał i nic nie wymyślił a z Węgrowa przyjechali to tylko tu zajrzał, tam sprawdził napięcie i zaraz wymienili sterownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Zależy też kto od nich przyjedzie bo miałem nowy sterownik w chłodziarce i za pół roku się zepsuł. Przyjechali, tamtego zabrali a dali nowy za chyba 300zł który w necie kosztuje 170zł a wystarczyło tamten oddać na gwarancję. Ale wg. tego co montował "na elektronarzędzia nie ma gwarancji" podczas gdy na stronie producenta tego sterownika jak wół jest napisane "gwarancja 12 miesięcy". Ale mądry Polak po szkodzie.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr78j    13

Polecam firme TECHNIK - szybko,solidnie i niedrogo.Zakładali u mnie 3 lata temu, żadnych problemów z serwisem. Dobra,profesjonalna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy też kto od nich przyjedzie bo miałem nowy sterownik w chłodziarce i za pół roku się zepsuł. Przyjechali, tamtego zabrali a dali nowy za chyba 300zł który w necie kosztuje 170zł a wystarczyło tamten oddać na gwarancję. Ale wg. tego co montował "na elektronarzędzia nie ma gwarancji" podczas gdy na stronie producenta tego sterownika jak wół jest napisane "gwarancja 12 miesięcy". Ale mądry Polak po szkodzie.

samo kupienie sterownika nie załatwi problemu ktory pan przedstawia bo trzeba pojechac do pana zamontowac ustawic parametry i tu jest roznica w cenie mozna tez bawic sie samodzielnie bedzie taniej pozdrawiam

 

Polecam firme TECHNIK - szybko,solidnie i niedrogo.Zakładali u mnie 3 lata temu, żadnych problemów z serwisem. Dobra,profesjonalna firma.

tez gdzies słyszalem czy mogłbym poprośić jakiś namiar pozdrawiam

 

U mnie Technik zakładał w 2005 roku tylko jak coś się zepsuje to potrafią zedrzeć. Ale nie powiem bo znają się na tym co robią. Padł mi sterownik od chłodziarki i przyjechał z DeLavalu to mierzył ciśnienie gazu, dłubał, grzebał i nic nie wymyślił a z Węgrowa przyjechali to tylko tu zajrzał, tam sprawdził napięcie i zaraz wymienili sterownik.

a tu widzi pan za dobra robote trzeba drogo czasem płacić ale to sie opłaca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Ale co tam jest do ustawiania:

- temp. chłodzenia

- temp. włączenia się agregatu

- zakres tolerancji temperatury

To chyba wszystko. Ale zostawmy to. Najlepsze jest że półroczny sterownik nie podlega gwarancji (wg. serwisu oczywiście) podczas gdy na stronie producenta jest napisane jak wół co innego. Kolejna sprawa to zabranie starego sterownika. Gdyby mieli tamtego zostawić to wzięliby jeszcze więcej (chyba 100zł).

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Technik Węgrów. Może i mają miłe twarze ale nie znają się na sprzęcie który sprzedają i montują. Szybkość przyjazdu na zgłoszenie tez pozostawia wiele do życzenia. Ja nie jestem zadowolony :/

fajnie pan podszedłdo tematu a widzi pan pozory myla tylko to nie konkurs piekności teraz mam dylemat technik czy ktos inny

 

Ja bym nie polecał Technika, u nas zrobili fuszerkę i nie śpieszyli się z naprawą, a winę zrzucali na nas, znajomy też miał problemy... Popytaj znajomych w okolicy, ktoś kto ma u siebie taką dojarkę to na pewno pomoże ją zamontować, tak naprawdę to nic trudnego :)

podpowie pan jak to zrobić bo tez chcę zmontowac ale tez nie chcialbym fuszerki odwalić licze na fachową poradę będę wdzieczny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie pan podszedłdo tematu a widzi pan pozory myla tylko to nie konkurs piekności teraz mam dylemat technik czy ktos inny

 

 

podpowie pan jak to zrobić bo tez chcę zmontowac ale tez nie chcialbym fuszerki odwalić licze na fachową poradę będę wdzieczny pozdrawiam

Trzeba porównać ofertę między kilkoma firmami ale bez przesady, aby kosztem obniżania ceny nie popsuli jakości. Ja tak zrobiłem i nie wybrałem najtańszej oferty ale pośrednią z zagwarantowaną dobrą jakością. Liczy się dostęp do części zamiennych bo do wynalazków za parę lat może być problem. Technik Węgrów/Pasłęk założył mi dojarkę do której części kupię tam gdzie będę chciał a nie tylko u nich!

P.S. Mają fajną stronę: www.technik.wegrow.pl i są dealerami robotów udojowych LELY a to mówi samo za siebie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba porównać ofertę między kilkoma firmami ale bez przesady, aby kosztem obniżania ceny nie popsuli jakości. Ja tak zrobiłem i nie wybrałem najtańszej oferty ale pośrednią z zagwarantowaną dobrą jakością. Liczy się dostęp do części zamiennych bo do wynalazków za parę lat może być problem. Technik Węgrów/Pasłęk założył mi dojarkę do której części kupię tam gdzie będę chciał a nie tylko u nich!

P.S. Mają fajną stronę: www.technik.wegrow.pl i są dealerami robotów udojowych LELY a to mówi samo za siebie.

 

Pozdrawiam

sprawdzalem faktycznie ten tecnik od niedawna jest dealerem lely mysle ze jak by to była jakaśsłaba firma to lely by ich olało myślę ze warto sie z nimi skontaktować a moze akurat unich załoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer8821    1

Niby są dilerem a ciekawe iloma instalacjami mogą sie pochwalic? jakbym miał zakładać robota za kupę kasy to bym szukał kogoś kto sie tym zajmuje dłuższy czas. No ale pożyjemy zobaczymy.. kiedy zakładałem dojarkę przewodową byli u mnie z oferta ale jakoś ten ich sprzęt mnie nie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag    1

Trzeba porównać ofertę między kilkoma firmami ale bez przesady, aby kosztem obniżania ceny nie popsuli jakości. Ja tak zrobiłem i nie wybrałem najtańszej oferty ale pośrednią z zagwarantowaną dobrą jakością. Liczy się dostęp do części zamiennych bo do wynalazków za parę lat może być problem. Technik Węgrów/Pasłęk założył mi dojarkę do której części kupię tam gdzie będę chciał a nie tylko u nich!

P.S. Mają fajną stronę: www.technik.wegrow.pl i są dealerami robotów udojowych LELY a to mówi samo za siebie.

 

Pozdrawiam

 

Lely ma też przedstawiciela koło Łomży który nie ma zielonego pojęcia o udojniach, czyli dają byle komu przedstawicielstwo. Jeżeli chodzi o montaż i serwis to idzie to wszystko przez centralę. Słyszałem że serwisant musi się szkolić 3 lata w Holadii, także Technik może mieć serwis Lely ale za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lely ma też przedstawiciela koło Łomży który nie ma zielonego pojęcia o udojniach, czyli dają byle komu przedstawicielstwo. Jeżeli chodzi o montaż i serwis to idzie to wszystko przez centralę. Słyszałem że serwisant musi się szkolić 3 lata w Holadii, także Technik może mieć serwis Lely ale za jakiś czas.

 

Technik zakłada ponad 100 instalacji rocznie. Pokażcie mi w Polsce firmę, która ma większe doświadczenie i profesjonalizm.

Lely rzeczywiście przygotowało już serwisantów wyszkolonych i wybrali solidnych i uczciwych partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag    1

Technik zakłada ponad 100 instalacji rocznie. Pokażcie mi w Polsce firmę, która ma większe doświadczenie i profesjonalizm.

Lely rzeczywiście przygotowało już serwisantów wyszkolonych i wybrali solidnych i uczciwych partnerów.

 

Osobiście nie znam tej firmy. A 100 instalacji pewnie nie jedna firma zakłada. Nie powiem która bo nie posiadam żadnych danych na ten temat. Z tego co czytałem to jest z Węgrowa, w sumie blisko mojego miejsca zamieszkania (ok. 140 km)i w mojej okolicy nie pracuje ani jedna instalacja z tej firmy. Może powiesz co oni zakładają, bo na stronie DeLaval, Westfalia itd. nie ma ich jako Diler, a Lely chyba nie ma dojarek.

Co do serwisu robotów to współczuje serwisantom bo napewno to nie lekki kawałek chleba i w sumie użytkownikom robotów bo będą płacić słono za serwis. Mnie z moimi 30 krówkami i tak to nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer8821    1

Nie wiadomo skąd to znaczy nie wiadomo co hehe A co do robotów to czytałem o serwisowaniu i wiem że to nie jest taki prosty temat tym bardziej że robot działa 24h/dobę i szybkie usunięcie awarii to podstawa. Ale jak juz coś nawali to koszty są bardzo wysokie. Słyszałem nawet o płaceniu amortyzacjo co miesiąc i to nie była kwota 100zł:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Osobiście nie znam tej firmy. A 100 instalacji pewnie nie jedna firma zakłada. Nie powiem która bo nie posiadam żadnych danych na ten temat. Z tego co czytałem to jest z Węgrowa, w sumie blisko mojego miejsca zamieszkania (ok. 140 km)i w mojej okolicy nie pracuje ani jedna instalacja z tej firmy. Może powiesz co oni zakładają, bo na stronie DeLaval, Westfalia itd. nie ma ich jako Diler, a Lely chyba nie ma dojarek.

Co do serwisu robotów to współczuje serwisantom bo napewno to nie lekki kawałek chleba i w sumie użytkownikom robotów bo będą płacić słono za serwis. Mnie z moimi 30 krówkami i tak to nie dotyczy :)

Zakładają dojarki przewodowe (i roboty), chłodziarkami handlują, maszynami rolniczymi, itp. Sam mam od nich dojarkę przewodową już 6 czy 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładają dojarki przewodowe (i roboty), chłodziarkami handlują, maszynami rolniczymi, itp. Sam mam od nich dojarkę przewodową już 6 czy 7 lat.

Nie są dilerami ani delaval ani westfali i z tego co wiem to nie chcieli - w końcu znaleźli profesjonalną i rzetelną firmę LELY.

Jak plany mi wypala sam postawię na robota i na pewno na czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj