Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej

31 odpowiedzi na ten temat

#1 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , internet . dyskoteki , motoryzacja

Napisany 03 maj 2009 - 11:15

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Otóż kupiłem dojarkę przewodową używaną i mam problem z montażem a w mojej okolicy nie ma żadnego montera dojarek jeśli macie jakiś numer telefonu do solidnego montera dojarek przewodowych to z góry dziękuje pilne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Dzisiaj, 13:39
  •  

#2 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 03 maj 2009 - 13:04

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej U mnie zakładał TECHNIK Węgrów, dojareczka super, obsługa mila, przyjeżdżają na telefon bez problemów

#3 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 03 maj 2009 - 13:15

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Ja bym nie polecał Technika, u nas zrobili fuszerkę i nie śpieszyli się z naprawą, a winę zrzucali na nas, znajomy też miał problemy... Popytaj znajomych w okolicy, ktoś kto ma u siebie taką dojarkę to na pewno pomoże ją zamontować, tak naprawdę to nic trudnego :)

#4 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 03 maj 2009 - 13:18

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Techmlek Lubartów, w dawnym woj radomskim montowali dojarki

#5 Share taszarek

taszarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 13:33

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej chłodrol-bis Tarnowo Podgórne de laval

#6 Share cygber

cygber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 10:39

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Tylko nie Technik Węgrów. Może i mają miłe twarze ale nie znają się na sprzęcie który sprzedają i montują. Szybkość przyjazdu na zgłoszenie tez pozostawia wiele do życzenia. Ja nie jestem zadowolony :/

#7 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 11:38

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Agropasz we wloszczowie zakładaja dojarki bardzo dobrze u mnie załozyli rok temu i git

#8 Share KrzysiekFraczak

KrzysiekFraczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 14:55

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej U nas w okolicy Pasłęka Technik ma b.dobrą opinię: są uczciwi, solidni i robią większość nowych inwestycji.

#9 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 27 marzec 2011 - 15:20

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej U mnie Technik zakładał w 2005 roku tylko jak coś się zepsuje to potrafią zedrzeć. Ale nie powiem bo znają się na tym co robią. Padł mi sterownik od chłodziarki i przyjechał z DeLavalu to mierzył ciśnienie gazu, dłubał, grzebał i nic nie wymyślił a z Węgrowa przyjechali to tylko tu zajrzał, tam sprawdził napięcie i zaraz wymienili sterownik.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#10 Share KrzysiekFraczak

KrzysiekFraczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 21:14

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej zedrzeć - to zależy z kim ich porównujesz bo jeśli z kolegą z sąsiedztwa to może i tak a jeśli z autoryzowanym serwisem to nie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 21:27

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Zależy też kto od nich przyjedzie bo miałem nowy sterownik w chłodziarce i za pół roku się zepsuł. Przyjechali, tamtego zabrali a dali nowy za chyba 300zł który w necie kosztuje 170zł a wystarczyło tamten oddać na gwarancję. Ale wg. tego co montował "na elektronarzędzia nie ma gwarancji" podczas gdy na stronie producenta tego sterownika jak wół jest napisane "gwarancja 12 miesięcy". Ale mądry Polak po szkodzie.

Edytowany przez danielhaker, 31 marzec 2011 - 21:41.

#12 Share sisuTL100JD5720

sisuTL100JD5720

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja, elektronika, :D NH :D

Napisany 27 marzec 2011 - 22:32

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej ja też polecam Agropasz Włoszczowa ;) jeśli chodzi o montaż i sprzedaz to wszystko super gorzej jest tylko potem z serwisem na czas :D

#13 Share piotr78j

piotr78j

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:wszystko to co dobre !!!

Napisany 30 marzec 2011 - 18:46

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Polecam firme TECHNIK - szybko,solidnie i niedrogo.Zakładali u mnie 3 lata temu, żadnych problemów z serwisem. Dobra,profesjonalna firma.

#14 Share agricultura100

agricultura100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 21:29

Zależy też kto od nich przyjedzie bo miałem nowy sterownik w chłodziarce i za pół roku się zepsuł. Przyjechali, tamtego zabrali a dali nowy za chyba 300zł który w necie kosztuje 170zł a wystarczyło tamten oddać na gwarancję. Ale wg. tego co montował "na elektronarzędzia nie ma gwarancji" podczas gdy na stronie producenta tego sterownika jak wół jest napisane "gwarancja 12 miesięcy". Ale mądry Polak po szkodzie.

samo kupienie sterownika nie załatwi problemu ktory pan przedstawia bo trzeba pojechac do pana zamontowac ustawic parametry i tu jest roznica w cenie mozna tez bawic sie samodzielnie bedzie taniej pozdrawiam

Polecam firme TECHNIK - szybko,solidnie i niedrogo.Zakładali u mnie 3 lata temu, żadnych problemów z serwisem. Dobra,profesjonalna firma.

tez gdzies słyszalem czy mogłbym poprośić jakiś namiar pozdrawiam

U mnie Technik zakładał w 2005 roku tylko jak coś się zepsuje to potrafią zedrzeć. Ale nie powiem bo znają się na tym co robią. Padł mi sterownik od chłodziarki i przyjechał z DeLavalu to mierzył ciśnienie gazu, dłubał, grzebał i nic nie wymyślił a z Węgrowa przyjechali to tylko tu zajrzał, tam sprawdził napięcie i zaraz wymienili sterownik.

a tu widzi pan za dobra robote trzeba drogo czasem płacić ale to sie opłaca pozdrawiam

#15 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 21:40

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Ale co tam jest do ustawiania:
- temp. chłodzenia
- temp. włączenia się agregatu
- zakres tolerancji temperatury
To chyba wszystko. Ale zostawmy to. Najlepsze jest że półroczny sterownik nie podlega gwarancji (wg. serwisu oczywiście) podczas gdy na stronie producenta jest napisane jak wół co innego. Kolejna sprawa to zabranie starego sterownika. Gdyby mieli tamtego zostawić to wzięliby jeszcze więcej (chyba 100zł).

Edytowany przez danielhaker, 20 kwiecień 2011 - 21:42.

#16 Share agricultura100

agricultura100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 21:46

Tylko nie Technik Węgrów. Może i mają miłe twarze ale nie znają się na sprzęcie który sprzedają i montują. Szybkość przyjazdu na zgłoszenie tez pozostawia wiele do życzenia. Ja nie jestem zadowolony :/

fajnie pan podszedłdo tematu a widzi pan pozory myla tylko to nie konkurs piekności teraz mam dylemat technik czy ktos inny

Ja bym nie polecał Technika, u nas zrobili fuszerkę i nie śpieszyli się z naprawą, a winę zrzucali na nas, znajomy też miał problemy... Popytaj znajomych w okolicy, ktoś kto ma u siebie taką dojarkę to na pewno pomoże ją zamontować, tak naprawdę to nic trudnego :)

podpowie pan jak to zrobić bo tez chcę zmontowac ale tez nie chcialbym fuszerki odwalić licze na fachową poradę będę wdzieczny pozdrawiam

#17 Share KrzysiekFraczak

KrzysiekFraczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 08:42

fajnie pan podszedłdo tematu a widzi pan pozory myla tylko to nie konkurs piekności teraz mam dylemat technik czy ktos inny

podpowie pan jak to zrobić bo tez chcę zmontowac ale tez nie chcialbym fuszerki odwalić licze na fachową poradę będę wdzieczny pozdrawiam

Trzeba porównać ofertę między kilkoma firmami ale bez przesady, aby kosztem obniżania ceny nie popsuli jakości. Ja tak zrobiłem i nie wybrałem najtańszej oferty ale pośrednią z zagwarantowaną dobrą jakością. Liczy się dostęp do części zamiennych bo do wynalazków za parę lat może być problem. Technik Węgrów/Pasłęk założył mi dojarkę do której części kupię tam gdzie będę chciał a nie tylko u nich!
P.S. Mają fajną stronę: www.technik.wegrow.pl i są dealerami robotów udojowych LELY a to mówi samo za siebie.

Pozdrawiam

#18 Share agricultura100

agricultura100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 18:36

Trzeba porównać ofertę między kilkoma firmami ale bez przesady, aby kosztem obniżania ceny nie popsuli jakości. Ja tak zrobiłem i nie wybrałem najtańszej oferty ale pośrednią z zagwarantowaną dobrą jakością. Liczy się dostęp do części zamiennych bo do wynalazków za parę lat może być problem. Technik Węgrów/Pasłęk założył mi dojarkę do której części kupię tam gdzie będę chciał a nie tylko u nich!
P.S. Mają fajną stronę: www.technik.wegrow.pl i są dealerami robotów udojowych LELY a to mówi samo za siebie.

Pozdrawiam

sprawdzalem faktycznie ten tecnik od niedawna jest dealerem lely mysle ze jak by to była jakaśsłaba firma to lely by ich olało myślę ze warto sie z nimi skontaktować a moze akurat unich załoze

#19 Share Farmer8821

Farmer8821

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 21:28

czy posiadacie namiary na solidnego montera dojarki przewodowej Niby są dilerem a ciekawe iloma instalacjami mogą sie pochwalic? jakbym miał zakładać robota za kupę kasy to bym szukał kogoś kto sie tym zajmuje dłuższy czas. No ale pożyjemy zobaczymy.. kiedy zakładałem dojarkę przewodową byli u mnie z oferta ale jakoś ten ich sprzęt mnie nie przekonał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Mag

Mag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 08:46

Pozdrawiam

Lely ma też przedstawiciela koło Łomży który nie ma zielonego pojęcia o udojniach, czyli dają byle komu przedstawicielstwo. Jeżeli chodzi o montaż i serwis to idzie to wszystko przez centralę. Słyszałem że serwisant musi się szkolić 3 lata w Holadii, także Technik może mieć serwis Lely ale za jakiś czas.