Skocz do zawartości

Zdjęcie

młóto browarniane w żywieniu bydła

385 odpowiedzi na ten temat

#221 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 26 marzec 2013 - 14:23

młóto browarniane w żywieniu bydła A czy widzisz w tym jakiś sens bo ja nie i pewnie reszta też ! Najtaniej w pryzmę ja zawsze tak robie i stara folia nawet dwie i opona koło opony i musi być dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
młóto browarniane w żywieniu bydła Dzisiaj, 09:13
  •  

#222 Share rob334

rob334

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 15:51

młóto browarniane w żywieniu bydła Tylko Ja to liczyłem przywieźć własną przyczepą te młóto, sypem do zboza co mam z tyłu pakować do tych worków od sianokiszonki i w trakcie dosypywać wysłodki toffi by poprawidz sm.. No ale jak to przywioze to dopiero sie przekonam czy to da rade tak zrobic, czy bedzie leciało tym otworem. Jak nie to w pryzme. Jeśli już ktoś zakiszał w tych workach, to prosił bym o jakieś wskazówki :) ;)

Edytowany przez rob334, 26 marzec 2013 - 15:52.

#223 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 16:12

A czy widzisz w tym jakiś sens bo ja nie i pewnie reszta też ! Najtaniej w pryzmę ja zawsze tak robie i stara folia nawet dwie i opona koło opony i musi być dobrze

otwierajac pryzme dopuszczasz powietrze do calosci a w workach moga byc straty mniejsze...pozatym worki majatku nie kosztuja a mozna je uzyc ponownie......

#224 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 26 marzec 2013 - 16:56

młóto browarniane w żywieniu bydła Niech wam będzie jak ktoś się lubi narobić proszę bardzo ja wole wolny czas spędzić z żoną i synkiem

#225 Share rob334

rob334

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 17:41

młóto browarniane w żywieniu bydła Tu nie ma duzo wiecej roboty z workami, tak mi sie wydaje. Pryzme trzeba oklepac, przykryc folią, ziemią, później to odkrywać.

#226 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 26 marzec 2013 - 23:10

młóto browarniane w żywieniu bydła Robota będzie jak worki zaczną pękać od nacisku młóta.

#227 Share rob334

rob334

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 08:46

młóto browarniane w żywieniu bydła No i dla tego tu sie pytam czy ktos robił w workach. Właśnie sie boje o tą wytrzymałość worków. Widziałem tu jeden wpis ze ktos robił w tych workach i ze podobno mu 1,5t wchodziło, jak dobrze pamietam

#228 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 27 marzec 2013 - 09:03

młóto browarniane w żywieniu bydła Wolałbym już zakupić kilka bigbagów i wścielić do srodka worek i wtedy nasypac i zamknąć szczelnie. Wtedy masz możliwość przewiezienia takiego worka bliżej do skarmiania, np do stodoły i nic nie pęka ani się nie rozszczelni.

#229 Share rob334

rob334

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 09:13

młóto browarniane w żywieniu bydła Tez dobry pomysł, dzieki. Nawet bym tak zrobił, znajomy ma chyba takie big bagi z uszami

Edytowany przez rob334, 27 marzec 2013 - 09:14.

#230 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1061 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 28 marzec 2013 - 18:57

młóto browarniane w żywieniu bydła ja robilem w worki po sianie trzeba 2 ///włozyc jeden w drugi ...zrobilem 3 worki na próbe reszte w pryzme.worki staly w garazu na silne mrozy to dobra sprawa bo sie nie marzły,bylo dobre młoto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share krzysztoff

krzysztoff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 08:32

młóto browarniane w żywieniu bydła Wie ktoś po gdzie można kupić młóto w Wielkopolsce?? Prosiłbym o jakieś namiary...

#232 Share tomekskw

tomekskw

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Krzyzowka HF x SRB x MO

Napisany 29 marzec 2013 - 11:56

młóto browarniane w żywieniu bydła Koledzy z pomorskiego,jesli ktorys z Was moglby podac namiary,gdzie sie zaopatrujecie w młóto,to bede bardzo wdzieczny.
Zetor 16145,Ursus U-902,C360,C330,Jaguar 682 SL,Claas Sprint 335S,Krone 6.20\20,Pottinger Servo III...

#233 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1061 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 29 marzec 2013 - 19:01

młóto browarniane w żywieniu bydła w łodzkim to wiem jakby kto chciał..okolice piotrkowa wielunia

#234 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 22:30

młóto browarniane w żywieniu bydła możesz dac namiar w sumie to nie aż tak daleko

#235 Share pelo111

pelo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 07:41

młóto browarniane w żywieniu bydła Witam
Poszukuje namiarów na młóto z okolicy Powiatu Mińskiego.
Z góry dziękuje za pomoc :)

#236 Share Rafal1981a

Rafal1981a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:43

młóto browarniane w żywieniu bydła Witam. Ja jednego roku sypałem młóto w worki od sianokiszonki niezbyt udany sposób. młóto musi odcieknąć a jak wrzuci sie do wora to wszystko zostaje,a pod koniec zaczeło się psuć i trzeba uważać aby worka nie przedziurawić. najlepszy sposób to wykopać dołek i sypać do dołka, uklepać łopatą na wierzch folia, ja stosuje budowlaną, i obciążyć folię piaskiem . ja teraz stosuje ten sposób i mam zero strat

#237 Share Egzo

Egzo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 10:15

młóto browarniane w żywieniu bydła Ile teraz płacicie za 1 tonę młóta?

Edytowany przez Egzo, 03 kwiecień 2013 - 14:08.

#238 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 13:59

Witam. Ja jednego roku sypałem młóto w worki od sianokiszonki niezbyt udany sposób. młóto musi odcieknąć a jak wrzuci sie do wora to wszystko zostaje,a pod koniec zaczeło się psuć i trzeba uważać aby worka nie przedziurawić. najlepszy sposób to wykopać dołek i sypać do dołka, uklepać łopatą na wierzch folia, ja stosuje budowlaną, i obciążyć folię piaskiem . ja teraz stosuje ten sposób i mam zero strat

Przez jaki okres przetrzymywałeś młóto w workach gdy zaczelo sie juz psuc....

#239 Share Rafal1981a

Rafal1981a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 21:30

młóto browarniane w żywieniu bydła wszystko było ok jak temperatura nie przekraczała 200C gdy pojawiły się wyższe temperatury to było więcej ubytków a końcówka jakeś 150kg była do wyrzucenia. mniej strat miałem jak trzymałem młóto w workach po nawozach. w workach od sianokiszonki młóto trzymałem około 3 tygodni, problem z nimi był taki że ciężko odprowadzić od nich powirtrze, które powoduje psucie się młóta i podczas wybierania młóta można przedziurawić worek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share ManieKwlkp

ManieKwlkp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 09:26

Tylko Ja to liczyłem przywieźć własną przyczepą te młóto, sypem do zboza co mam z tyłu pakować do tych worków od sianokiszonki i w trakcie dosypywać wysłodki toffi by poprawidz sm.. No ale jak to przywioze to dopiero sie przekonam czy to da rade tak zrobic, czy bedzie leciało tym otworem. Jak nie to w pryzme. Jeśli już ktoś zakiszał w tych workach, to prosił bym o jakieś wskazówki :) ;)

Doradca zywieniowy stwierdzil że własnie w taki sposob wokół granulek ktore chcesz dosypać tworzy sie pleśń bo juz tak ktos robil , ja bym sie zastanowil zeby nie zepsuc sobie paszy ;)