Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny siewników Kongskilde i innych

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 01 maj 2009 - 21:54

Ceny siewników Kongskilde i innych Witam prosiłbym jesli ktos ma o aktualne cenniki siewników UNII znam potrzebuje kongskilde i innych zachodnich 3m szerokosci. bo tak sobie mysle że polonez to troche lipny może sie trafic :) a kosztuje sporo :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny siewników Kongskilde i innych Dzisiaj, 17:06
  •  

#2 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 02 maj 2009 - 07:18

Ceny siewników Kongskilde i innych Pottinger od 5300 do 6500 Euro netto ,jeden z lepszych siewników na rynku za przyzwoite pieniądze,ruszaj do Komonia do Radzynia wiem, że w kwietniu miały przyjść do niego ,może jeszcze ma to sobie obejrzysz.Ja taki zamówiłem w Rolmechu węgrów w czerwcu ma być.

#3 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 02 maj 2009 - 08:46

Ceny siewników Kongskilde i innych w jakim wypasie te siewniki i jakie wersje ??? Mi jakos spodobały sie kongskilde, ale potinger też dobra firma. A cena widze podobna do poloneza. A jak euro poleci to juz wogóle bedzie oki :)

#4 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 02 maj 2009 - 09:19

Ceny siewników Kongskilde i innych Przy zakupie brałem pod uwagę trzy firmy Konskilde,Kuhn oraz Pottinger,cenowo podobnie nawet pottinger przy kursie Euro 4,4 wyjdzie najtaniej.Jeżeli chodzi o wyposażenie Pottingera ja brałem z Multitronic,hydrauliczne znaczniki,wysiew górny do rzepaku,pomost załadowczy,zagarniacz dwubelkowy,oraz automatyczne zakładanie ścieżek i wyjdzie mnie około 6500 euro netto .Lekka konstrukcja waży ok.500kg, dno zbiornika jest tak wyprofilowane,że nie ma w nim mieszadła,no i ta jakość wykonania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 02 maj 2009 - 09:38

Ceny siewników Kongskilde i innych znasz ceny tego wyposazenia dodatkowego. bo to co w seri to juz wiem interesuje mnie cena znaczników, podestu, zagarniacza. Na czym polega multitronic i to automatyczne zakłądnie scieżek. Czy scieżki włączane elektrycznie recznie kiedy ja chce tez sa możliwe ??

#6 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 02 maj 2009 - 10:39

Ceny siewników Kongskilde i innych Cen wyposażenia nie pamiętam,Multitronic to komputer pokładowy steruje między innymi zakładaniem ścieżek.Jeżeli chodzi o ręczne zakładanie scieżek to jest taka możliwość ,ale nie użytkowałem tego siewnika to konkretnie nie wiem.Na AF Pottingera ma @bobek Farmer on będzi lepiej zorientowany w temacie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 17:24

Ceny siewników Kongskilde i innych Zna ktoś aktualna cene siewnika potinger vitasem z hydraulicznymi znacznikami,wysiewem górnym do rzepaku,pomostem załadowczym,zgarniaczem, automatycznym zakładaniem ścieżek, pojedynczymi redlicami talerzowymi lub podwójnymi. Podawajcie ceny również innych marek nie koniecznie w takim wyposażeniu.

Dodaj odpowiedź