bialy2005

Ceny siewników Kongskilde i innych

Polecane posty

bialy2005    582

Witam prosiłbym jesli ktos ma o aktualne cenniki siewników UNII znam potrzebuje kongskilde i innych zachodnich 3m szerokosci. bo tak sobie mysle że polonez to troche lipny może sie trafic :) a kosztuje sporo :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Pottinger od 5300 do 6500 Euro netto ,jeden z lepszych siewników na rynku za przyzwoite pieniądze,ruszaj do Komonia do Radzynia wiem, że w kwietniu miały przyjść do niego ,może jeszcze ma to sobie obejrzysz.Ja taki zamówiłem w Rolmechu węgrów w czerwcu ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

w jakim wypasie te siewniki i jakie wersje ??? Mi jakos spodobały sie kongskilde, ale potinger też dobra firma. A cena widze podobna do poloneza. A jak euro poleci to juz wogóle bedzie oki :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Przy zakupie brałem pod uwagę trzy firmy Konskilde,Kuhn oraz Pottinger,cenowo podobnie nawet pottinger przy kursie Euro 4,4 wyjdzie najtaniej.Jeżeli chodzi o wyposażenie Pottingera ja brałem z Multitronic,hydrauliczne znaczniki,wysiew górny do rzepaku,pomost załadowczy,zagarniacz dwubelkowy,oraz automatyczne zakładanie ścieżek i wyjdzie mnie około 6500 euro netto .Lekka konstrukcja waży ok.500kg, dno zbiornika jest tak wyprofilowane,że nie ma w nim mieszadła,no i ta jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

znasz ceny tego wyposazenia dodatkowego. bo to co w seri to juz wiem interesuje mnie cena znaczników, podestu, zagarniacza. Na czym polega multitronic i to automatyczne zakłądnie scieżek. Czy scieżki włączane elektrycznie recznie kiedy ja chce tez sa możliwe ??


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Cen wyposażenia nie pamiętam,Multitronic to komputer pokładowy steruje między innymi zakładaniem ścieżek.Jeżeli chodzi o ręczne zakładanie scieżek to jest taka możliwość ,ale nie użytkowałem tego siewnika to konkretnie nie wiem.Na AF Pottingera ma @bobek Farmer on będzi lepiej zorientowany w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Zna ktoś aktualna cene siewnika potinger vitasem z hydraulicznymi znacznikami,wysiewem górnym do rzepaku,pomostem załadowczym,zgarniaczem, automatycznym zakładaniem ścieżek, pojedynczymi redlicami talerzowymi lub podwójnymi. Podawajcie ceny również innych marek nie koniecznie w takim wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj