Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Avero

203 odpowiedzi na ten temat

#121 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 22:34

Claas Avero jak nie ma jak sa, uzytkownik @AeroPro wrzucil, na dodatek zalozyl nowy temat, ludzie czego wam wiecej potrzeba????????
to jest temat o dominatorze, nowy jest o govionie (jesli sie okaze, ze claas go bedzie inaczej nazywal [tak bylo z tucano] to edytuje nazwe tematu) i w danych tematach rozmawiamy o danym seriach kombajnow, czy to jest za trudne do pojecia?????
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Avero Dzisiaj, 18:24
  •  

#122 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 lipiec 2009 - 23:01

Claas Avero Użytkownik AeroPro wrzucił 4 zdjęcia, ale użytkownik leniwy 27 miuał wrzucić więcej fotek o to mi chodzi
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#123 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 21 lipiec 2009 - 00:04

Claas Avero ok bo troszq zamiast pisac na temat kombajnu tworza sie nam klutnie bez potrzeby... ;], Ja osobiscie gdy tak przygladam sie temu kombajnowi to, zreszta jak zauwazyliscie udezajace podobienstwo do tucano... lecz wedlug mnie mogli dokonac wiecej zmiann i innowacji wzgledem dominatorow... :huh:{150 130...} ale kombajnik dosyc ciekawy... choc sam widok od tylu nie dostarcza nam wyczerpujacych informacji... trzbea czekac na cos wiecej... moze jakies konkretniejsze dane techniczne... :rolleyes: i wieksa ilosc fotek... ;D

#124 Share claas

claas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 04:57

Claas Avero Pod tym linkiem możecie obejrzeć następce Dominatora 150, tym razem model ELNINO 240. http://poljoinfo.com...raci/claas/675/

#125 Share dj.vadium

dj.vadium

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 06:19

Claas Avero Spokojnie spokojnie... leniwy27 nie zapodał fotek bo maszyne będzie miał w środę-czwartek.. (22-23)

#126 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 07:50

Claas Avero No to wtakim razie cierpliwie czekamy na fotki od użytkownika leniwy27.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#127 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 10:11

Claas Avero widac ze ten Elnino taki prosty jest. tak prosty ze nawet lusterek pozydzili :rolleyes: ciekawe jaka bedzie jego cena.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#128 Share Dario23

Dario23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 11:42

Claas Avero jakby ktoś nie wiedział to w galerii jest jeszcze parę zdjęć goviona. Ten elnino to wygląda identycznie jak govion. różni je jedynie nazwa. może nazwy oficjalnej jeszcze nie ma i tak po prostu wypuszczają po parę sztuk to do jednego kraju to do drugiego, a oficjalnie wejdzie za pół roku i będzie miał nazwę X. W innym przypadku dziwne by było, że na oficjalnej niemieckiej stronie claasa nie ma nic na temat nowego kombajnu, a nawet nie ma zapowiedzi, że taki kombajn może powstawać.

#129 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 16:17

Claas Avero szczerze to one mi przypominaja malego Mediona (krotszego, z nowa kabina). jak je zobaczylem to od razu mi medion (oprocz tucano) przyszedl na mysl.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#130 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 20:29

Claas Avero Elninio i Govion to sa te same kombajny tylko jak wyzej przypuszczał Dario23 poprostu dla kazdego kraju ma on inna nazwe... a oficjalna bedzie podana wraz z jego premiera... a to iz sa to te same kombajny potwierdzam tym iz Elninio jest starszym bratem Goviona popatrzcie na numery seryjne kombajnow ktore sa podane na tyle maszyny Govion ma 451 000 18 a Elninio 451 000 19 i kolejne przypuszczenie pewnie zostało ich wyprodukowane dotychczas ok 19 sztuk... :( ... :rolleyes: ale to tylko spekulacje bez potwierdzenia :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share LUKASZ2613

LUKASZ2613

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 22 lipiec 2009 - 12:35

Claas Avero użytkownik @leniwy27 dodal juz fotki. mysle ze on jeszcze nie przeszedl fazy testowej do konca i wychodzi pod roznymi nazwami do kilku krajow. w tym roku w polsce na wystawach go chyba nie zobaczymy

#132 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 22 lipiec 2009 - 14:05

Claas Avero Może będzie w Poznaniu na targach pod koniec lutego.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#133 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 22 lipiec 2009 - 21:17

Claas Avero Hmm a może te nazwy oznaczają że jeden jest na hydrostacie a drugi mechaniczny, lukasz tydzień po prezentacji tucano był już na jakieś wystawie w Polsce.

#134 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 11:09

Claas Avero Ten Elnino ma na 100% hydrostata bo widać węże hydrauliczne, govion z pewnością też ma hydrostata, ale można zapytać sie leniwego27.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#135 Share LUKASZ2613

LUKASZ2613

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 15:30

Claas Avero wiem ze byl Tucano szybko ale ktos tu juz pisal ze prezentacja Goviona w Niemczech ma byc gdzies we wrzesniu a luty to juz chyba w nastepnym roku :rolleyes:

#136 Share MarcinWA

MarcinWA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 20:23

Claas Avero Govion, Elninio to z całą pewnością ten sam kombajn i żadnych różnic w nich nie ma. Występuje pod jeszcze inną nazwą - Avero 240: http://www.youtube.c...player_embedded

Gość, który po tym co pisze wnioskuję, że ma coś wspólnego z Claasem na FP napisał, że wiele wyprodukowanych maszyn w ogóle nie miało żadnych oznaczeń nazwy kombajnu oraz numeru typu. Także pewnie nie ma jeszcze dla sprzętu ustalonej konkretnej nazwy. Do Polski trafiło podobno 7 sztuk. Pamiętacie jak wychodziły Megi i Mediony z nowymi blachami, a dopiero po jakim czasie wypłynęła nazwa Tucano.

#137 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 20:53

Claas Avero Jedyne co można przypuszczać to to, że model zostanie bez zmian (240) bo na wszystkich sztukach jest ten sam typ.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#138 Share Dario23

Dario23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 12:01

Claas Avero no to obstawiamy: dominator 240 czy tucano 240? nowej nazwy moim zdaniem nie dadzą.

#139 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 12:40

Claas Avero obstawiac ciezko ja mysle ze bd to poprostu inna nazwa... gdyz kombajn ten nie bd sie pokrywal ani z dominatorem ani z tucano... na tucano zamaly a na dominatora zaduzy ;P ... a ja sie teraz zastanawiam nad tym: tucano seria 300 nie ma APS a ten przyszly Govion ma posiadac ten system omlotu ... tucano ma 5 klawiszy a govion ma miec 4 wiec teraz pytanko... czy rzeczywiscie na roziwjajace sie gospodarstwo 100 ha nasz przyszly claas bd zbyt malym kombajnem..??? mysle ze nie... :rolleyes: gdyz ja majac te 100 ha i dominatora 68s spokojnie jestem w stanie wyrobic sie z zniwami... i zostaje czas jeszcze na usłógi choc uprawiam jedynie dwa rodzaje roslin... lecz mysle ze gdybym wprowadzil jeszcze do produkcji rzepak rownie spokojnie moglbym zdazyc wszystko "zebrac" z pola... i jeszcze jedno... a moze ten symbol 240 to tylko jeden model w tym rodzaju(niewiedzialem jak to nazwac) i pojawia sie większe goviony, elninio czy dominatory tego typu (np 25, 260) i bd miec wieksze silniki i moze troche inne parametry... :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Kurus

Kurus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 10:07

Claas Avero Mi wydaje się ze będzie tak jak napisał @karol0604 bo jak popatrzeć to Claas jak i inne marki nie wypuszczają maszyn w pojedynczych modelach a seriami także może zaczynają od najmniejszego a potem zobaczymy np. GOVIONA 260 itp.