dj.vadium

Claas Avero

Polecane posty

KAROL0905    2

Panowie mam pytanie jak wygląda słoma po systemie omłotu APS ????? Prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claas    1

Witam!

Może mnie uda sie rozwiązać problem dotyczący prototypu Dominatora 150. W necie napotkałem na różne nazwy nowego projektu CLAAS-a , począwszy od GOVION 240 .... SIGINO 240 ....a skończywszy na RELAXOR 240. Oto link do fotki nowego modelu http://www.landtreff.de/download/file.php?id=18496 , sami rozszyfrujcie co to za model. (zdięcie pochodzi z serwisu www.landtreff.de)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No dobra to po co wkońcu taki model? <_< To ma być początek nowej serii? Np zastąpi Dominatora?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Czyli wychodzi nam czekać na oficjalne informacje od Claasa, bo nazwa jeszcze może się zmienić.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

no spoko ja wam w poniedziałek wrzucę fotki a jak na razie nazywa sie govion 240 a to zdjęcie jest dobre co ten kolo wrzucił tylko wtedy miał nazwę dominator 150N ale jak ten model przyszedł do Polski to juz ze zmieniona nazwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Czyli rozumiem że te kombajny są już w Polsce, ile sztuk ich przyszło? Jaka jest jego cena?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

no tak jest ale tylko jeden <_<

a cena wyjściowa to ok. 90tyś euro netto ale zawsze coś opuszczą od tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To opłaca ci się brać teraz kombajn gdy euro jest takie wysokie?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

@leniwy27 coś kręcisz bo przedwczoraj był u mnie diler Korbanków i za Claasa Dominatora 150 N Hydro z APS powiedział mi 76 tyś euro netto ,a bez APS 72 tyś euro netto, cene do negocjacji

 

Ponawiam pytanie jak wygląda słoma po systemie omłotu APS, da się ją zebrać czy to jest już pół sieczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Mi w końcu maja podali cenę 60000 euro netto za 150 N APS


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

A dziasiaj przywieżli mi oferte na stary model Dominator 150 Hydro drive za 67 tyś euro, mówie coś jest nie tak i dzwonie do przedstawiciela to mi wytłumaczył że wystawiają oferty na stare typ dominatora bo nowy jest dopiero w zapowiedziach i że jak mam tam wpisaną taką cene to że za tyle sprzedają mi 150 N w przyszłym roku

 

 

Nikt nie wie jak wygłąda słoma po systemie APS ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Mi jak byłem się pytać o 150 n z APS,to byli zdziwieni o czym mówię ale jak sprawdził stan "na magazynie"(w Tarnowie)to okazało się że taki model jest i stoi na placu(tak mi powiedziano)i podano mi parametry kombajnu i podałem je kilka stron wcześniej.Pewnie pokarzą go na Polagrze


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

no ja nie kręcę bo bo jak już nie jeden tu pisał to nie jest dominator 150 n tylko Govion 240 wiec Karol0905 nie o ten model sie zapytałeś a jak będę miał go to wrzucę jeszcze fotki bo teraz czekam na odbiór a nawet nie wiem czy na polagrze w poznaniu bedzie bo premiera tego modelu bedzie we wrześniu ale w Niemczech ale jak by cos zapraszam do mnie na pokazy polowe he he <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Polagra Premery w Poznaniu będą 11 - 14 luty 2010 więc może będzie ten kombajn.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A skąd wiesz że napewno? <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Jak narazie to fajny kombajnik z teo co widziałem itd... Mam nadzieje że wydajność będzie większa niż np. w 150... Wtedy CLAAS takjakby uzupełni luke za dominatorami... Jedno co martwi to cena... Skoro prosta w budowie, mała, ze "starą" kabiną i bez żadnych wypasów 150 kosztuje ok. 70tyś euro netto, to co dopiero będzie z tym??? Prawie tyle co tucano 90tyś??? (tucanop ok 100tyś) ;) <_<

Ja również czekam na więcej info... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

W linku wyżej jest tylko jakiś stary heder i wózek widłowy :/

 

@Karol oglądałeś temat claas tucano? Zobacz tam napisz może na priva do właścicieli kombajnów z APS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

no rzeczywiście ładna fotka <_< <_<


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Może linki ci się pomyliły?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Popraw lepiej link <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronom2    0

Może w najbliższym czasie będę jechał do Korbankowa po pasy do kombajnów, to wezmę aparat i jeżeli rzeczywiście stoi taki na placu to cyknę fotkę.


http://bydlomleczne.nmj.pl - zapraszam wszystkich hodowców bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koomar
      witam czy ktoś z forumowiczow dokładał koło wolnobiezne do sieczkarni? przy fabrycznym jednym kole odlaczenie siekacza jest bardziej kłopotliwe niż jak to było w dominatorach np 88 gdzie pasek wystarczyło przełożyć na wolnobiezke i po temacie
    • Przez wacek
      Witam, doszły mnie słuchy o wprowadzeniu przez claasa "nowego" kombajnu "AVERO 160". W praktyce, ma to być dominator z designem avero. Gdyby ktoś wiedział coś więcej proszę pisać.
    • Przez slawcioken
      Jestem zainteresowany kupnem Avero- poszukuje osób które już go kupiły bądź przymierzają się do jego zakupu.

    • Przez mario504
      ile kosztuje claas awero ? prosze pisac dane techniczne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj