Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Avero

203 odpowiedzi na ten temat

#181 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 16:15

Claas Avero Chyba ich pogieło :)
5 lat temu kolega dotował Mediona z stołem do rzepaku za 400 tys a tu tyle za Dominatorka -zgroza !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Avero Dzisiaj, 00:29
  •  

#182 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2010 - 17:11

Claas Avero Powoli, napiszcie czy netto czy brutto, czy ceny po targu czy katalogowe. :)

#183 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 18:52

Claas Avero Oczywiście cena netto o tym co pisałem .Przyzwyczajenie vatowca :).
Dziś się dowiedziałem że w mojej okolicy ludzie po targach mogli wyrwać brazylijskiego
JD 1470 lub małego Fendta za około 310 rys -pojedynek dilerów na oferty :)

#184 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 19:22

Claas Avero w końcu za ekskluzywną sprzedaż trzeba płacić... :) pamiętam jak znajomy 2 lata temu przyprowadził Tucano 320 bez szarpacza za 375 tys brutto!!!

#185 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2010 - 19:29

Claas Avero Pańskie oko konia tuczy. :)

#186 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 19:31

Claas Avero jak zatuczy to po koniu.... :)

#187 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2010 - 20:32

Claas Avero Tylko po co zarzynać dojną krowę. :)

Koniec OT

#188 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 08:56

Claas Avero Witam!

Małe sprostowanie.
Ceny które ja podałem są cenami brutto dla maszyn zamawianych w okresie pożniwnym w tym roku + dodatkowo w okresie zimy( odbiór) zapowiadany jest lekki upust cenowy. Ale to i tak jest dużo gdyż nie są to maszyny dla dużych gospodarstw, a w PL o zakupie w 90% decydują parametry- wydajnośc i cena.

Pytanie tylko co się wydarzy gdy ceny płodów rolnych podniosą się jeszcze bardziej i nastąpi zawirowanie kursowe złoty/euro ( oby zapowiedzi ekonomistów się nie sprawdziły ) pomimo tego że sprzedacy deklarują że ceny w Claas'ie są w PLN...

Cóż jako przyszły oferent czekam co los przyniesie

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników marki CLAAS :D

#189 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 19:41

Claas Avero tu nich nie rożumie cen claas jeszcze w pln to u korbanka było taniej

#190 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 listopad 2010 - 20:47

Claas Avero Ceną są w PLN, ale cennik ulega zmianie co jakiś czas. Dodany obrazek To pic na wodę, fotomontaż...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share Husky

Husky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 22:20

Claas Avero ponawiam pytanie ile kosztuje tucano 320, pytam dlatego że nie chcę zapraszać do domu przedstawiciela claas a innej raczej możliwości na uyskanie ceny nie ma

#192 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 05 listopad 2010 - 07:42

Claas Avero po prostu zadzwoń do najbliższego dilera - poznasz już jakąś orientacyjną cene.
później się spotkacie i może coś wynegocjujecie - nie mniej będziesz miał jakiś wstępny obraz sytuacji.
zadzwoniłem coś się dowiedziałem, później Pan przyjechał przedstawił już ofertę na papierku, pogadaliśmy następną ofertę poprawioną w kwestii szerszych opon i stołu do rzepaku podesłał na maila i wszystko wiemy na czym stoimy - to miało miejsce w przypadku Avero - wiec nie powiem ci jaka jest orientacyjna cena na Tucano

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#193 Share Aru

Aru

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 20:43

Claas Avero Napisz potem ile Avero i Tucano kosztują

#194 Share MASZLAND

MASZLAND

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, modelarstwo lotnicze,

Napisany 06 listopad 2010 - 08:26

Claas Avero Kolego Husky niestety nie wiem jaka jest orientacyjna cena TUCANO ale skoro masz zamiar kupić kombajn to chyba warto dokładnie porównać maszyny a to bez wizyty przedstawiciela będzie ciężko. Co Ci powie cena, tylko że droższy i tańszy a gdzie wyposażenie. Yacenty zaprosił porównał i wie na czym stoi. Później się może okazać że coś w maszynie jest lub nie ma a to zdecydowanie wpływa na cenę końcową.
Pzdr

#195 Share krzysiek90

krzysiek90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZĘTTT ROLNICZYYYYYYYYYYY<br />Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła ;]

Napisany 14 listopad 2010 - 14:49

Claas Avero Witam
Chciałbym się coś więcej dowiedzieć o Avero jak awaryjność i ogólne info znajomy chce kupić a mało o nim wie

#196 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 14 listopad 2010 - 23:28

Claas Avero avero u mnie po sesonie 98 h mlocarni nie wiem co to awaria brud i kurz bolace oczy i nogi jak sobie wspomne bizona bez kabiny -masakra teraz lux i oby tak zostalo

#197 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 20:05

Claas Avero cena claas avero się nie zmieniła

#198 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 21:10

Claas Avero Uważam jednak,że się zmieniła. Decyzję o zakupie podjąłem w wyniku właśnie takiego impulsu o obniżce. Miałem ofertę z Claas'a w żniwa i ta sama maszyna kosztowała około 460 tyś a na zamówieniu z pażdziernika z szerszymi oponami i automatyką hederu za 425 tyś brutto. Chyba jest to zmiana.. dogadaliśmy się także na pewne drobiazgi np. transport do gospodarstwa, fajne radio.
Mój znajomy jest użytkownikiem Avero od 2 lat (sąsiadujemy polami) i on kupił jeszce od Korbanka gołą wersję gdyż była na placu, nie tak jak teraz robione pod zamówienie klienta, i płacił wtedy 430 tyś.(kurs euro, po jakim sprzedawano w Tarnowie) Pomijając fakt wzrostu cen przez te dwa lata ( a maszyny ogólnie przez programy unijne poszły w górę ) uważam że nie był to zły moment na zakup. Obserwuję sytuację gospodarczą i myśle, że jak euro będzie kosztowało tak ponad 5 zł wtedy pewnie cena przebije 500 tysi., a PL niestety zmierza tą drogą. Aż by się chciało rzec za pewnym prezydentem ;) nie idźmy tą drogą !
Ogólnie Claas jest drogi, ale przecież każdy decyduje za siebie, można kupić tańszego New Hollanda.

#199 Share Husky

Husky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 21:40

Claas Avero nie chce mi sie szukać w neci-e ale czy awero nie kosiły dopiero pierwsze żniwa? a nie jak piszesz ze znajomy ma 2lata

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Emilio

Emilio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 21:53

Claas Avero kolega endzit dobrze mówi piwa trza mu nalać Dodany obrazek . i chyba wiem kto jest tym znajomym Dodany obrazek