mav

Ceny Ładowarek teleskopowych

Polecane posty

zetorr6441    365

w tafilach przez tel za jcb powiedzieli 300netto.  ogolnie o tych parametrach trzeba 270netto za kazda szykowac ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredens1337    1

To która lepsza? Merlo od sprawdzonego dealera, czy JCB od niewiadomo kogo. Za merlo tf 35.7 115 z klima, fotelem pneumatycznym, oświetleniem na ramieniu, stały wydatek pompy, rewers w joysticku 280 netto. Czyli chyba uczciwa oferta? Może da się coś jeszcze ponegocjować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zna ktoś ceny jcb 526-56 agri i agri plus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Manitou Mt 732 190 netto. mt932 200 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BananBanan    4

Wycenial ktoś w 2022 r. ładowarki teleskopowe. 6-7 metrow podnoszenia i 3-3,5 tony udźwigu. Brałem ofertę jak byl ostatni nabór MGR na Manitou 733 premium to byla cena 330 tys PLN netto. Ciekaw jestem ile realnie trzeba teraz dołożyć. Na OLX juz po 370 PLN netto wystawiają😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Byłem dzisiaj u klienta to mówił o  takim Merlo 330-345 tys a Cat 380 tys. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BananBanan    4
Marlo TF 35.7 140KM. jest wystawione na. OLX za 370 tyś. Merlo ma pewnie tańszą opcje TF 33.7. z silnikiem KOHLER 75 KM. 2500 cm3 poj. Ale jakoś nie widze tego silnika w takim gabarycie ładowarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
Dnia 17.01.2022 o 20:28, BananBanan napisał:

Wycenial ktoś w 2022 r. ładowarki teleskopowe. 6-7 metrow podnoszenia i 3-3,5 tony udźwigu. Brałem ofertę jak byl ostatni nabór MGR na Manitou 733 premium to byla cena 330 tys PLN netto. Ciekaw jestem ile realnie trzeba teraz dołożyć. Na OLX juz po 370 PLN netto wystawiają😂

Czy ja wiem czy tu jest coś śmiesznego? Tak niestety obecnie kosztują ładowarki, z resztą zaraz będzie 4 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BananBanan    4
To jest śmiech przez łzy. Podobno w Japonii jest niska inflacja. Wiec moze trzeba sie zainteresowac marką Kubota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Czy ktoś posiada nową ładowarkę NH o ładowności 3 - 3.5 t - jakieś opinie? Jest jedną z najtańszych  na rynku - warta uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Znajomy ma 3szt 

Tyle że nowe to one były kiedyś 

Jedna 2006 druga 2011 i 2012 kupiona jako używka i sobie chwali zresztą jakby było coś nie tak to następnej już by nie bral 

Ja wybrałam JCB bo cena była zbliżona w 2019 mimo iż mam 4 ciągniki nh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Ktoś może się orientował w cenach nowych ładowarek o udźwigu ok. 3 ton i wysięgu 6-7  m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj