Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak mówią/mówili na Was w szkole?

315 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 06 kwiecień 2007 - 19:02

Jak mówią/mówili na Was w szkole? na mnie mówią "gucio" choc nie chce lub "rutek"

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak mówią/mówili na Was w szkole? Dzisiaj, 00:03
  •  

#2 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 19:33

Jak mówią/mówili na Was w szkole? W mojej klasie też jest Gucio (Grzegorz) a na mnie to przeważnie ''bamber'', "rolnik" a jak sie o coś pytają to np: Ej, rolnictwo kaj idziesz?? :rolleyes:

#3 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:17

Jak mówią/mówili na Was w szkole? moja ksywa "SAMO" istnieje już kilka lat. jakoś sie pryzwyczaiłem i we wsi wszyscy wiedzą że samo to ja

#4 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:24

Jak mówią/mówili na Was w szkole? na mnie krzychu gadają

#5 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:25

Jak mówią/mówili na Was w szkole? na mnie od malenkosci do teraz mówią ''dziku" :rolleyes:

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:28

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Na mnie w szkole wołają Sali a w poprzednie Wodecki. W technikum Młodziak

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:33

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Nie zrobie zadnej nowości jak napisze ze tak jakiego mam nicka :rolleyes: Juz od paru ładnych lat :blink:

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#8 Share maQ

maQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:33

Jak mówią/mówili na Was w szkole? odkąd sięgam pamięcią wołano do mnie w szkole maku

#9 Share Lesin

Lesin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 22:42

Jak mówią/mówili na Was w szkole? na mnie od zawsze, czyli od podstawowki wolali i po dzien dzisiejszy wolaja lesin

#10 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 23:00

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Mnie zwali i zwa do dzis Idziu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 06:27

Jak mówią/mówili na Was w szkole? ja byłem i jestem krycha :rolleyes:
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#12 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 07 kwiecień 2007 - 06:37

Jak mówią/mówili na Was w szkole? A na Mnie mówia "Ovca" lub "Ofca" ... koledzy to cały czas tak na mnie mówią:( ... ale w domu nie jest inaczej .... Jak Robie inaczej od Całej rodziny to mówią na mnie jestem Czarna Ovca w rodzinie :D .... a po zebraniach w sql tata do mnie mówi "Gnido" :rolleyes: :blink: :( pzdr 4 all :) aa no i Wesołych Swiąt .... Niech spirytus lekko buja...! Wesołego ALLELUJA....!
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#13 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 10:00

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Na mnie praktycznie od zawsze wszyscy mówią farmer. Nawet rodzice nieraz zapomną jak mam na imię :blink: . Na AF chciałem nieć taki nick ale był już zajęty :D . A KAT wziął się z grania w Quake III Arena :rolleyes:

#14 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 10:07

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Jak chodziłem jeszcze do szkoły w naszej wiosce to mówili na mnie Zetor a to dlatego ze kiedys tylko my mielismy zetora na wiosce. A teraz to mówia na mnie Miki :rolleyes:

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#15 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 10:25

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Na mnie mowia " Tołi" :rolleyes:

#16 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 07 kwiecień 2007 - 15:05

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Ciekawy temat :blink:. W podstawówce nie miałem ksywki, wołali po prostu po imieniu Darek. W gimnazjum Daras. Potem w technikum Kulpi lub Kulpiusz. A teraz na studiach to każdy inaczej :rolleyes:: Daro, Dario, a najlepsze jest Franczesko :D.

#17 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 15:19

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Na mnie od dawien dawna wołają Żaku. Ksywa ta pochodzi od nazwiska(tropche zmieniona)

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Wesołych świąt For ALL

#18 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 15:23

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Na mnie mówią cały czas Mati :rolleyes: Chciałem zrobić sobie taki nick lecz również był zajęty

KS Falubaz

#19 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 07 kwiecień 2007 - 16:53

Jak mówią/mówili na Was w szkole? heh,dobry temat...na mnie to od przedszkola wołali "Masik"(możecie się śmiać :( ) , wymyślił to mój kumpel a to dlatego że mam na imię Marcin, on miał Patryk i wymyślił że ja byda Masik a on Pasik,durne ksywki wiem, ale wymyślone były jak mieliśmy po niecałe 6 lat hehe :D :rolleyes: wiec co się dziwić, do teraz jeszcze niektórzy kumple na mnie tak wołajo, durna ta ksywka i nie lubię jej ale co zrobić jak juz się przyjęło... :) i chyba tak zostanie :( a wszystko przez mojego kumpla,podobno jemu nie chciało sie mówic pełnego imienia i wołał "Masik" zamiast Marcin,heh,jak już napisałem nie lubię tej ksywki i dlatego w nicku napisałem "Zetor5340",a dlatego Zetor bo lubię zetory, a 5340 dlatego że wujas mo takiego.heh i to na tyle. :blink:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 17:14

Jak mówią/mówili na Was w szkole? Na mnie w podstawówce i gimnazjum mówili Stary(bo byłem najstarszy w klasie z chłopaków-10.01), Stasiek(to miało być jakieś zdrobnienie od Stary :rolleyes: ), albo też Domino(od imienia-Dominik). A teraz w technikum nie mam żadnej ksywki i się cieszę :blink: :D

Ale w klasie w gimnazjum było kilka niezłych ksywek, np:Zażor bądź też Zażyganiec(od nazwiska) Czołgista, Czołg(od jednego numeru kolesia)do dziś wszyscy po nim jadą dzięki tej ksywce