Zaloguj się, aby obserwować  
kombinator18

Wtrysk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kombinator18    18

Problemos polega na tym ze w moim jeleniu 430 z silnikiem jelenia pekla rurka zwrotna przy jednym wtrysku.

 

Wiec o to moje pytanie czy dam rade sam wymienic ten wtrysk albo wyciagna i zespawac ta rurkę ????

 

I dlaczego jak wylacze mlocarnie ona dalej smiga ???

 

Niewiem czy to zwrotna daje linka do podobnego lub tego samego wtrysku, tam napisalem gdzie peklo :D

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f9318606ea4ee93.html


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciula    0

Pozatym jeśli to mała średica to prędzej ją przetopisz niż pospawasz. Albo wymienić albo zlutować lutem twardym lub ewentualnie jakiś klej typu Poxilina


Wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Poxilina odpada bo sie tym ratowalem w zniwa jakos przelecialem je i poxiliny itp. to juz nawet przestalem zliczac :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Kup cały nowy wtryskiwacz i będziesz miał po problemie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Jeszcze go nawet nie wykrecilem tylko sie pytam czy to poprostu wykrece zaloze nowy i tyle poleniki.

Czy trza go jakos ustawic itd. i wziasc mechanika do tego o to mi biega :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Spokojnie dasz radę go wyciągnąć, troszkę inaczej się to robi niż np w polskich silnikach ale idzie ładnie. A jak będziesz chciał dokupić to zadzwoń do firmy sprzedającej i podaj typ silnika jaki masz, a na pewno powiedzą Ci tez czy trzeba coś jeszcze regulować ( Ja w swoich nie widzę jakiejś typowej regulacji ale nie znam się na tym zbyt mocno) Zapłacisz max 200zł z wysyłką a będziesz miał nowy, spawanie tego typu elementów nie daje zbyt wiele a też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Zaplacilem 175 zl z przysylka w dokladnie 23 godziny dotarl do mnie :D

I niech mi ktos powie ze trzeba szukac niewiadomo gdzie czesci :)

Wymiana banalna :)

Dzieki za pomoc :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj