Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat Famarol 3m nadbudowany.

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 17:10

agregat Famarol 3m nadbudowany. ineteresuja mnie opinie urzytkowników lub kogos kto miał doczynienia z tymi maszynami.chodzi mi o 3 rzedowy agregat z siewnikiem nadbudowanym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat Famarol 3m nadbudowany. Dzisiaj, 14:45
  •  

#2 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 21:22

agregat Famarol 3m nadbudowany. Rozumie że chodzi Ci o FAMAROL ECO bo jeśli tak to pierwszy sezon użytkuję takowy
A na jego temat mogę na razie napisać:
dobra cena ( za swój z pakerem i pełną elektroniką dałem 37 tyś)
solidnie wykonany (choć zamocowanie ramy koła ostrogowego zostawia sporo do życzenia)
co do jakości wysiewu to czekam na wschody :rolleyes:
Natomiast zastrzeżenia mam do znaczników których regulacja jest bardzo ograniczona i do komputera (zawyża prędkość i zaniża powierzchnię zasianą)
Ale ogólnie jestem zadowolony
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#3 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 16:31

agregat Famarol 3m nadbudowany. teraz to sie chyba PLUS nazywa.siewnik S-106 nadbudowany na Aresa 3 rzedowego.mam ochote na takiego ale z wałem rurowym.paker na moje ziemie jest nie bardzo.chce go wziasc na zwrot.papierki juz mam gotowe i czekam na 16 kwietnia.mam nadzieje ze sie uda.
mam jeszcze pytanko do ciebie.czym go ciagasz i jak z podnoszeniem?

#4 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 19:40

agregat Famarol 3m nadbudowany. No dokładnie to ten sprzęt
Ciąga go Zetor Forterra 11441 i nie mam jakichkolwiek problemów z podnoszeniem tzn mam przedni TUZ i z pustym siewnikiem i bez balastu z przodu można bez problemu jeździć a do pracy wieszam z przodu 700 kg betonu i jest git :rolleyes:
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#5 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 19:20

agregat Famarol 3m nadbudowany. a co z tym kołem ostrogowym jest nie tak.?

#6 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 19:28

agregat Famarol 3m nadbudowany. Z tym kołem jest taki problem ze ramka ograniczająca opadanie koła i jednocześnie zapobiegająca jego odchyleniom w boki przykręcona jest do belki regulującej głębokość siewu. To powoduje ze w przypadku siewu płytkiego (belka regulująca jest wysoko) na nierównym polu momentami koło za nisko opada i przestaje stykać sie z ziemią a co za tym idzie przestaje siać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 09 kwiecień 2007 - 08:43

agregat Famarol 3m nadbudowany. to trzeba bedzie przed siewem przebronowac aby troche wyrównac.

#8 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 10 kwiecień 2007 - 13:10

agregat Famarol 3m nadbudowany. macie moze jakiegoś linka na ten siewnik? z tym kołem o którym mówicie to tak jak z agregatem podorywkowym KOS z uni-napoczatku nabudowany siewnik do poplonów był napedzany kółkiem które szło przy wałku ale opinia krazyła ze na zawrotach nizej opadało i sie ukrecało na boki, dlatego teraz stosują tak jak ja mam w swoim przełozenie napedu z wałka dociskajacego. a ten agregar z famarolu ile ma 3 rzędy zebow : nie zapychaja się? dobrze rozbijaja grudy?

#9 Share Robertsuw

Robertsuw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 20:18

agregat Famarol 3m nadbudowany. chlopaki mowicie o innym sprzzecie eco to jest siewnik nz hydropakiem a nie nadbudowany sam zamierzam kupic famarol eco sr http://www.uniagroup...dycyjne.htm#eco a to jest nadbudowany http://www.uniagroup...dowane.htm#plus
--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

#10 Share kurus28

kurus28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 luty 2010 - 23:47

agregat Famarol 3m nadbudowany. ten z nabudowanym siewnikiem z Famarolu to plus s 400.mam w planie taki kupić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share adiss

adiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:31

agregat Famarol 3m nadbudowany.

ten z nabudowanym siewnikiem z Famarolu to plus s 400.mam w planie taki kupić

tu jest strona z tymi agregatami www.roltech.eu/index.php?PHPSESSID=b2d9cf38a1c666c2d0bec042359f4a81&akcja=03&artykul=000482 mnie interesuje plus active- nabudowany na hermesie może ktos użytkuje ? chętnie bym sie czegos dowiedział