Polecane posty

oloolosz    2

witam

od niedawna mamy taka prase na siatke,słome szło dosc dobrze tylko siatka nie dochodziła do boków.niestety przedwczoraj przy sianokiszonce za czał podbierak wciagac siatke,brat postanowił,ze bedzie zaczynał owijac z odrobina masy,potem siatka nawijała sie na ten zólty wałek co jest przed gumowym wałkiem napedzajacym siatke.co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki868    2

Hej. Mam problem z prasa new holland 841. Mianowicie, mój traktor strasznie się meczy z tą prasą. Przesyłam wam rowniez zdjecia z ustawieniem siły zgniotu (naciagów łancuchów). prase mam od niedawna. Czy tutaj jest wszystko dobrze poustawiane ? czy jak zmniejsze siłe zgniotu czy nie bedzie robiła jajowatych bali, czy sznurki nie beda spadac z beli ?

 

Niektórzy mowią ze prasuja z ustawieniem na 2 lub 3 dziurce. Ale liczac od ktorej strony ?

post-25771-0-47840800-1406063550_thumb.jpg

post-25771-0-91249400-1406063586_thumb.jpg

Edytowano przez wiki868

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0

na 2 dziurke od strony srub naciagajacych robi za luzne bele ja prasuje na 3 dziurke c-360 i sa srednio zbite ale wiekszego zgniotu szescdziesiatka nie uciagnie jak bedziesz mial jakies pytania to zapraszam na pw, troche z ta prasa przechodzilismy klopotow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki868    2

czyli z postu powyżej wynika ze mam ustawienie na 5 dziurce ? a te sruby od czego zalezą skoro jest ustawienie tymi dziurkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0

te sruby trzymaja sprezyny odpowiedzialne za zgniot, ja je rozkrecalem tylko do zdejmowania lancuchow zwijajacych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj